dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

559 000 zł83 m² 6 734,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, wysokie mieszkanie po remoncie w unikatowej kamienicy z basenem i siłownią Legnica, stare Miasto. Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

360 000 zł39 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wykończonego. Mieszkanie usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy Tarninowa ,a konkretnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

149 000 zł31 m² 4 745,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1980 roku przy ul. Bydgoskiej 28D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

535 000 zł50 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zamiejska

Bielany,Legnica

3 340 640 zł20 879 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki przemysłowej w Legnicy. Lokalizacja w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych miasta zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary,Legnica

355 000 zł64 m² 5 538,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, na Piekarach C w Legnicy. Lokal o powierzchni 64,10 m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Piekary A,Legnica

1 290 000 zł312 m² 3 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przestronny dom mieszkalno-użytkowy na spokojnym osiedlu Piekary A w Legnicy. Nieruchomość oferuję szeroki wachlarz możliwości - idealna zarówno do zamieszkania, jak prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Stare Miasto,Legnica

539 000 zł98 m² 5 483,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duże , atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 98,30 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Idealne dla pary, rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Muzealna

Tarninów,Legnica

32,22 zł/m²239 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: przestronny lokal usługowy 239 m Legnica Oferuję na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 239 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Kartuzy,Legnica

45,27 zł/m²49 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu na wynajem lokal o powierzchni ok. 48,6 m2 niedaleko hipermarketu B1 w Legnicy - lokal idealny do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, sklepu stacjonarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Tarninów,Legnica

169 000 zł39 m² 4 366,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnej kawalerki praktycznie w samym sercu miasta? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Korczaka, osiedle Tarninów Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Fabryczna,Legnica

549 000 zł81 m² 6 760,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Stare Miasto,Legnica

389 000 zł78 m² 4 987,18 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 78m2, 3 pokojowe w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - duży i przestronny salon - 2 duże pokoje - Przestronny korytarz - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Bielany,Legnica

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Legionów w Legnicy, idealne dla osób ceniących wysoką jakość i dogodna lokalizację. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Sienkiewicza,Legnica

1 099 000 zł227 m² 4 847,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Duży dom 226m2/ 5 pokoi/ Pomieszczenie Hobby/ Ogród/ Garaż/ Na sprzedaż duży dom z potencjałem inwestycyjnym/ lub rodziny dwupokoleniowej Wyjątkowa oferta, która spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kartuzy,Legnica

170 000 zł36 m² 4 748,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poleca się przytulna kawalerka w Legnicy przy ul. Kazimierza Wielkiego, idealna dla singla, pary lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Legnica

339 000 zł44 m² 7 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Gwarnej w Legnicy. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary,Legnica

325 000 zł48 m² 6 827,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest spore mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Łowickiej w Legnicy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czarny Dwór,Legnica

425 000 zł74 m² 6 021,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż, którą wyróżnia przestronność wnętrza będąca świetną propozycją dla rodzin z dziećmi oraz osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m z czterema pokojami. Znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybków,Legnica

750 000 zł121 m² 6 206,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 ,usytuowany jest na działce około 250 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Legnica

1 649 000 zł146 m² 11 289,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

CO sprzedajemy? Skrajny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 146,06 m2, położony na działce o powierzchni 360 m2, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

4 000 zł81 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie 80,6 m | balkon | ul. Chojnowska, legnica Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

859 000 zł114 m² 7 872,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta premium - Piękny apartament dwupoziomowy na Bielanach Legnickich! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Radiotelegrafistoów na osiedlu Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne kawalerka w centrum Legnica "city Point" Oferujemy do wynajęcia śliczne, przestronne mieszkanie typu studio, położone na II piętrze nowoczesnego budynku City Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Fabryczna,Legnica

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz wirtualny spacer: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Legnica,dolnośląskie

156 865 zł1 145 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż W legnicy, bartoszów Marzysz o budowie swojego domu w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy? Te 6 działek budowlanych w Bartoszowie, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Legnica

250 000 zł69 m² 3 601,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Piastowskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 69,41 m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

295 000 zł49 m² 5 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Legnica

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokalowym, który jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Stare Miasto,Legnica

830 000 zł142 m² 5 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

CO sprzedajemy? Komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 142 m2, położone na działkach o powierzchni od 513 m2, w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie kilka minut od centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 m , położonego na 1. piętrze, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

1 120 000 zł255 m² 4 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Polecamy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Legnicy, wybudowany w 2004 roku według indywidualnego projektu. Nieruchomość o łącznej powierzchni 255 m (w tym 169.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

70 zł/m²200 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m z możliwością dostosowania metrażu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

477 000 zł73 m² 6 570,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2, składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

229 000 zł32 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

509 000 zł105 m² 4 847,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na drugim piętrze w pobliżu pwsz. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Podczas remontu użyto wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie mercus w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Piekary C,Legnica

399 000 zł49 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dzień dobry, na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie położone na 4. piętrze, które zachwyca ilością naturalnego światła i wysokim standardem wykończenia. Jeśli szukasz wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

110 zł/m²15 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 15 m z możliwością dostosowania metrażu do.