dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mirandy

Kopernika,Legnica

440 000 zł54 m² 8 175,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Mirandy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 53,82 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karkonoska

Piekary A,Legnica

359 000 zł58 m² 6 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 57,70 m2 znajdujące się na czwartym piętrze. Wygodna lokalizacja do zamieszkania, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Asnyka,Legnica

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany na pierwszym piętrze przy ul. Artyleryjskiej w budynku Moderno. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary A,Legnica

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy funkcję mieszkalną i biznesową? Mamy coś idealnego dla Ciebie. Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - budynek mieszkalno-użytkowy na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Piekary,Legnica

574 000 zł50 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca. Cena: 574 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

589 000 zł59 m² 9 994,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem położonego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym. Nowo powstały budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarninów,Legnica

565 000 zł155 m² 3 642,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legnica,dolnośląskie

720 000 zł112 m² 6 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domków typu bliźniak z ogródkami oraz miejscami parkingowymi zaledwie 3 minuty od Legnicy. Powierzchnia użytkowa domu - 111,65 m2, ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m położone na wysokim parterze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2020 roku. Pierwszy właściciel. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Najświętszej Marii Panny

Stare Miasto,Legnica

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum Legnicy przy ul. Najświętszej Marii Panny. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Piekary B,Legnica

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż lub zamianę na mniejsze oferuję mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, usytuowane na parterze budynku przy ulicy Sosnkowskiego w Legnicy. Do mieszkania przynależy piwnica, oraz suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piastowska

Stare Miasto,Legnica

38,21 zł/m²183 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni, która podkreśli charakter Twojej marki i zapewni komfort pracy od pierwszego dnia? Ta nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kartuzy,Legnica

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta- ul. Daszyńskiego. Lokal o pow. 65mkw składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary,Legnica

450 000 zł72 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Cena: 450 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

365 000 zł59 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - os. Piekary, legnica Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 58,6 m2, położone na osiedlu Piekary w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Białe Sady,Legnica

1 600 zł40 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Szwoleżerów w Legnicy. Mieszkanie jest ciepłe i przytulne. Składa się z otwartego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 250 000 zł139 m² 9 007,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu W zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na piekarach B (zamknięte osiedle domków) W legnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na II piętrze w doskonałej lokalizacji w pobliżu Parku Miejskiego i centrum miasta. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarninów,Legnica

420 645 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 48,35 m2 składają się następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

399 500 zł56 m² 7 133,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

457 000 zł42 m² 10 922,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe wraz z miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji (brama na pilota), umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,84 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Szczytnicka

Legnica,dolnośląskie

850 000 zł18 000 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolno inwestycyjną położoną w Legnicy przy ul. Szczytnickiej- wjazd bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobrze logistycznie usytuowana. Działka częściowo zalesiona, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym sercu legnickiego rynku w miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł86 m² 4 976,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w centrum miasta Legnicy w okolicy Galerii Ferio. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Legnica

Fabryczna,Legnica

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z solidną bramą wjazdową. Działka gruntu zabudowana budynkiem o charakterze produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni zabudowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Stare Miasto,Legnica

54 zł/m²50 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal z własnym wejściem o powierzchni 50,00 m znajdujący się na parterze w budynku mieszkalno-usługowym. Cena: 2700 zł netto/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

319 000 zł51 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 319 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastowska

Fabryczna,Legnica

459 000 zł183 m² 2 506,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Legnicy. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie spa. Idealnie nadaje się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zosinek,Legnica

980 000 zł96 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w Legnicy w okolicy ulicy Działkowej. Budynek został wybudowany w 2018 r. W cenie może pozostać umeblowanie. Nieruchomość charakteryzuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

425 000 zł59 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - 2 piętro - kamienica - okolice Centrum Nieruchomość o powierzchni 59 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Piaski,Legnica

450 000 zł67 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępny jest wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 67,2m2 znajdującego się w niskim bloku na parterze w miejscowości Legnica. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Legnica

434 000 zł70 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mieszkania w Legnicy na ul. Czarnieckiego. W skład mieszkania 70m2 wchodzą - Przestronny salon - Sypialnia - Pokój - Kuchnia - Łazienka - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Tarninów,Legnica

699 000 zł68 m² 10 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament - komórka lokatorska - miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku - teren zamknięty Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Najświętszej Marii Panny

Stare Miasto,Legnica

435 000 zł60 m² 7 262,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - dwupoziomowe, usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku mieszkalnego w Ścisłym Centrum Miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,90 m2: 1 poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zosinek,Legnica

219 000 zł35 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Krzemienieckiej w Legnicy. W skład nieruchomości 35,58 m2 wchodzą: -Duży przestronny salon -duża widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Legnica

1 699 000 zł146 m² 11 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

CO sprzedajemy? Skrajny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 146,06 m2, położony na działce o powierzchni 360 m2, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Legnica

339 000 zł41 m² 8 208,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy przy ulicy Wielkiej Niedźwiedzicy. Na nieruchomość o powierzchni 41,3m2 składa się: -Duża widna kuchnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Tarninów,Legnica

660 000 zł79 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż Apartament w Legnicy na Tarninowie ul. Chojnowska. Budynek Apartamentowy po generalnym remoncie w 2009 r. W skład apartamentu wchodzą: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł37 m² 9 669,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika! Oszczędność czasu i pieniędzy- nowe wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania na parterze w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Legnica

547 000 zł60 m² 9 093,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, o powierzchni 60,15 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Cena: 547 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.