dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary A,Legnica

395 000 zł60 m² 6 561,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na piekarach A. Omawiane mieszkanie o powierzchni 60,20 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Legnicy Osiedle Piekary A, ul. Łowicka House Invest prezentuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Legnica

395 000 zł62 m² 6 392,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

!rezerwacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 61,79m2 położone jest na parterze w kamienicy. Omawiane mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

310 000 zł41 m² 7 506,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Legnicy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 41,3 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie w Legnicy przy ul. Hutników 17 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 48 m , które łączy doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Piekarska

Stare Miasto,Legnica

680 000 zł123 m² 5 546,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal pod działalność gospodarczą w Legnicy w sąsiedztwie rynku głównego. Dotychczas funkcjonowała tu restauracja i jest gotowa do reaktywacji. Lokal można zaadaptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heweliusza

Kopernika,Legnica

2 200 zł71 m² 30,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia, zlokalizowanego na osiedlu kopernika. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,39 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Fabryczna,Legnica

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku blisko centrum? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybosia

Piekary C,Legnica

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia. Omawiane mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł49 m² 5 828,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, ścisłe Centrum Miasta. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem (zarówno do celów prywatnych, jak i inwestycyjnych- na wynajem). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tarninów,Legnica

400 000 zł116 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość jest przygotowana do remontu, zawiera 2 piwnicę, strych, a także ogródek z tyłu budynku, który jest własnością wspólną budynku. W okolicy znajdują się sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

390 000 zł50 m² 7 753,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 50,3 m w centrum Legnicy z widokiem na fontannę Syrenki. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, nad mieszkaniem znajduje się strych. Układ: 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

450 000 zł131 m² 3 429,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy piękne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Asnyka,Legnica

298 000 zł54 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Asnyka. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Asnyka w Legnicy. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Asnyka,Legnica

199 000 zł18 m² 11 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację w pełni wyposażonej kawalerki położonej na V piętrze bloku mieszkalnego blisko pwsz w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 18 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

875 000 zł125 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży komfortowego domku jednorodzinnego typu "loft" w zabudowie szeregowej - miasto Legnica. Nieruchomość o pow. użytkowej około 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

310 000 zł50 m² 6 212 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Szaniawskiego Opis nieruchomości: powierzchnia: 49,9 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 6 Stan: do remontu Ogrzewanie: miejskie Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Legnica

Rzeszotary,Legnica

185 000 zł1 448 m² 127,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1448 m w Rzeszotarach Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1448 m , położona w miejscowości Rzeszotary, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Piekary B,Legnica

409 000 zł64 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Piekary B. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Piekarach B w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heweliusza

Bielany,Legnica

355 000 zł63 m² 5 618,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania piękne, jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, pow.63,18m2, duży salon pow. 20m2 plus dwa mniejsze, ustawne pokoje, osiedle Kopernik ul. Heweliusza, 10 piętro. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Ogrody,Legnica

270 640 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Kartuzy,Legnica

250 000 zł63 m² 3 943,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w kamienicy, idealnie do zamieszkania lub pod wynajem. Nieruchomość z korzystnym układem pozwalającym na przekształcenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie na wynajem - 46 m z dużym tarasem i pięknym widokiem na Park Miejski Lokalizacja: legnica, ul. Rzeczypospolitej 21 - nowoczesna inwestycja Zielone Widoki (2025 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

340 000 zł51 m² 6 664,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 51,02 m2 znajdującego się bloku w miejscowości Legnica na osiedlu Kopernik. Cechy mieszkania: piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 250 000 zł147 m² 8 526,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim na nowo powstającym zamkniętym osiedlu 18 domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ziemnice 1 km od granic Legnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż Mieszkania na Osiedlu Piekary A Lokalizacja: osiedle Piekary A Powierzchnia mieszkania: 63 m2 Piętro: 2 Ilość pięter w budynku: 10 Winda: tak Miejsca parkingowe: dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Tarninów,Legnica

750 000 zł163 m² 4 598,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Tarninów. Doskonała lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklepy, choć to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernika,Legnica

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu mieszkanie w bloku czteropiętrowym przy ul. Andromedy w Legnicy - osiedle Kopernik. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, osiedle spokojne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,90 m2 położone na III piętrze w budynku X piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Piekary C. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Fabryczna,Legnica

529 000 zł123 m² 4 300,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Senatorskiej w Legnicy Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 124,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Asnyka,Legnica

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone blisko centrum Legnicy, ul. Chojnowska 84. Lokal znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Idealnie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

282 000 zł34 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy po kapitalnym remoncie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Zosinek,Legnica

555 000 zł61 m² 9 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny apartament w przepięknej kamienicy, umeblowany, z wyposażeniem w cenie. Lokal położony na wysokim parterze, w budynku z monitoringiem, ogrodzeniem, bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

329 000 zł46 m² 7 105,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Wileńskiej. Budynek po instytucji wojskowej, całkowicie odrestaurowany około 2009 r., aktualnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Legnica

355 000 zł78 m² 4 533,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, słoneczne mieszkanie na poddaszu w ścisłym centrum przy ul. Zielonej w Legnicy. Gotowe do własnej aranżacji. Nowa instalacja elektryczna i wodociągowa, ogrzewanie miejskie (wpec),.