dowolna

Domy wyremontowane Legnica - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Legnica

Tarninów,Legnica

649 000 zł191 m² 3 397,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż uroczy Domek w zabudowie bliźniaczej w sercu Tarninowa Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 191 m2powierzchnia mieszkalna 150m2parter domu zajmuje przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży piętrowego, wolnostojącego domu wraz z halą o pow. 300m2. Oferta idealna pod inwestycję: produkcja, baza noclegowa, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 300 000 zł164 m² 7 902,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Legnicy na osiedlu Sudeckim o powierzchni użytkowej 164,5 mkw. całkowitej 207,32 mkw. wykonany wg. projektu "huragan" Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 500 000 zł282 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:28 200 m²

Oferujemy niespotykaną, jedyną taką nieruchomość w Legnicy. Wyremontowaną, ładnie urządzoną część poniemieckiego domu (280m2) z budynkiem gospodarczym i przynależną ziemią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:165 m²

Polecamy do sprzedaży wykończony w bardzo wysokim standardzie dom w zabudowie szeregowej typu Loft, o pow. około 90 m2. Nieruchomość usytuowana w pobliżu lasku Złotoryjskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Legnica

799 000 zł255 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący Domek na Osiedlu Sienkiewicza. Całkowita powierzchnia wynosi 255m2 Powierzchnia mieszkalna 170m2 Domek w stanie technicznym dobrym,elewacja po remoncie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarny Dwór

Czarny Dwór,Legnica

1 050 000 zł164 m² 6 385,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego zlokalizowanego na osiedlu blisko centrum Legnicy. Nieruchomość w 2012r. została poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Legnica,dolnośląskie

999 000 zł202 m² 4 945,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Oferta Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący w spokojnej części Legnicy. W domu zostają wszystkie meble wraz z zabudową i sprzętami agd. Powierzchnia użytkowa domu to około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 450 000 zł164 m² 8 814,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Piekary B

Piekary B,Legnica

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mieszkanie umiejscowione na Piekarach B. Położone na parterze w niewysokim bloku trzypiętrowym. W jego skład wchodzą : salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Tarninów

Tarninów,Legnica

4 000 zł155 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajmę dom bliźniak. 5 pokoi ,kuchnia , wc , wc+ łazanka , Wiatrołap , Piwnica. Dom składa się z 4 poziomów oraz małego strychu. Piwnica składa się z dwóch pomieszczeń gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Bielany,Legnica

439 000 zł146 m² 3 006,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom na osiedlu Bielany. Na parterze domu znajduje się przestronny, jasny salon z kominkiem, z wyjściem na balkon i do ogrodu, połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Białe Sady

Białe Sady,Legnica

1 800 zł220 m² 8,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

dom szeregowy ,skrajny,duze naslonecznienie,pokoje rozmieszczone co 1/2 pietra

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 360 000 zł800 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wolnostojący budynek wielorodzinny, z możliwością przeznaczenia na gabinety lekarskie, przychodnie, biura. W budynku znajduje się 10 wykończonych mieszkań o powierzchni od 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

469 545 zł345 m² 1 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Podkarpackie- okolice rzeszowa-zamienię dom pod rzeszowem na dom W legnicy (zamienię na dom lub szeregówkę w centrum Legnicy) dom piętrowy o ciekawej architekturze (wybudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Oferujemy do sprzedaży,mały wiejski domek po kapitalnym remoncie o pow. 100m2, z garażem wolnostojącym o pow. 25m2, i pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 40m2.na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bieszczadzka

Piekary,Legnica

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia kawalerkę w bloku na 6 piętrze.Mieszkanie po remoncie. Łazienka wykafelkowana, kuchnia świerzo po remoncie z umeblowaniem, pokój również wyremontowany (na podlodze panele).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam górę domu w Legnicy o powierzchni 70 m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka po remoncie oraz cały strych do adaptacji na mieszkanie ok. 60 m2). Kotłownia oraz 2 piwnice. Ogrzewanie - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Tarninów

Tarninów,Legnica

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:548 m²

Dwupiętrowy, podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej na Tarninowie o powierzchni 210m2 oraz poddaszem użytkowym na działce 548m2. Parter: trzy duże pokoje w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

362 000 zł100 m² 3 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Dom świeżo po remoncie,wymienione wszystkie instalacje,dom ocieplony,elewacja Z płytki klinkierowej,okna złoty dąb Z roletami zewn.DACH NOWY Z DACHÓWKI LAKIEROWANEJ,OGRÓDEK MAŁY,ŁADNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ptasie

Ptasie,Legnica

5 000 zł460 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, wielopokoleniowy obręb: piekary Wielkie. Powierzchnia całkowita 460m2, podpiwniczony, dwa garaże w bryle budynku. Parter: obszerny salon z kominkiem (nawiew do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Legnica

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zabudowa szeregowa z brzegu. Kapitalny remont przeprowadzony w 2000 r. (wymiana okien,rolety w oknach, wymiana dachu, ocieplenie zewnętrzne, instalacja elektryczna, ogrzewanie c.o. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makuszyńskiego

Legnica,dolnośląskie

40 000 zł35 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie W nowym bloku. PO kompletnym remoncie, wykończone W wysokim standardzie. Mieszkanie W pełni umeblowane, do zamieszkania od zaraz. W cenie koszty partycypacji mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Legnica

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 220 m2. Trzykondygnacyjny dom postawiony został na działce o powierzchni 700 m2 (zadbany ogród). W budynku mieszczą się 4 sypialnie, salon, garderoba, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

500 000 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowo-bliźniaczej(z jednej strony).Ogrzewanie CO elektryczne oraz kominkowe z rozprowadzeniem po całym domu.Dom posiada taras, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

dom w szeregu po remoncie okazja * domek pośiada, nowy dach,elewacja,okna brązowe Z roletami zew.PODWÓRKO MAŁE W PEŁNI ZAGOSPODAROWANE I OBSADZONE IGLAKAMI,DOBRE MIEJSCE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Bielany,Legnica

370 000 zł110 m² 3 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

dom w szeregu ladnie wyremontowany,nowe okna złoty dąb,dach nowy z karpiowki,elewacja płytka kinkierowa,2 łazienki salon z kuchnią około 55m.wiatrołap ,łazienka - kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom poniemiecki, piętrowy w bliskich okolicach Legnicy (ok. 7 km) o pow. 110 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi o pow. 50 m2 (możliwość przystosowania na garaż). Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołowska

Białe Sady,Legnica

527 000 zł217 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom, który może Ci się spodobać Dom przy ul. Mikołowskiej, w zabudowie szeregowej, skrajny, a więc z łatwym dostępem do przydomowego ogrodu i niezwykle tani w utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Tarninów

Tarninów,Legnica

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

DO sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej legnica - tarninów Dom przedwojenny, po kapitalnym remoncie nowe instalacje, nowe pokrycie dachowe, nowe okna, nowa elewacja z ociepleniem wnętrze wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Legnica

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy blisko szkoła,przychonia,basen,park,korty bliski dojazd do autostrady.Dom utrzymany w dobrym stanie, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wańkowicza

Piekary,Legnica

195 000 zł75 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rozkładowe mieszkanie na 3 pietrze blisko Kauflandu i Sz. Woj. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Radosna