Działka, ul. Dąbrówki

Dąbrówki, Legnica, dolnośląskie

  • 1 900 000 zł
  • 1 911 m²
  • 994,24 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Borowi...

Skontaktuj się

Działka, ul. Dąbrówki

Dąbrówki, Legnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 900 000 zł

1 911 m²

994,24 zł/m²

Działka, ul. Dąbrówki

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 900 000 zł 1 911 m² 994,24 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 900 000 zł (994,24 zł/m²)
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Legnicy przy ulicy Dąbrówki.
Działka budowlana wraz z warunkami zabudowy pod domki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 0,1911ha
Cena 1 900 000 zł
Możliwość zaadaptowania oraz podzielenia działki pod mniejsze działki budowlane.
Oferta dotyczy tylko sprzedaży całej działki. (...)

Agent

Katarzyna Borowiec

530 243...

530 243 411

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Borowiec

530 243...

530 243 411

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości