Serce 0 Ulubione

Działki Legnica okolice Legnicy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 500 000 zł1 077 m² 2 321,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego znajdującego się w samym centrum miasta w sąsiedztwie Zamku i Galerii Handlowej. Działka o powierzchni 1077mkw, w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł3 003 m² 829,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej z Pozwoleniem na Budowę i Projektem Budowlanym Lokalizacja: legnica, osiedle Sienkiewicza Numer działki: 930 Powierzchnia działki: 3003.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł591 m² 2 707,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Legnicy (ul. Czarnieckiego/daszyńskiego) z kompletnym, zatwierdzonym projektem 5-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego. Projekt pozwala wejść.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 10 ar w Mąkolicach (koiszków), 5 km do Legnicy (strefa ekonomiczna). Niespełna 10 km od Jawora. Woda, kanalizacja w drodze. Mąkolice to mała wieś.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł54 786 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc9214 wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Z zespołem pałacowo-parkowym 5,48 ha ul. Myśliwska, legnica Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 5,4786 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Miejscowy plan w tym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł169,87 m² 2 295,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

200 785 zł3 089 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Kategoria: działka inwestycyjna z wz Przeznaczenie: przemysłowo-usługowe Lokalizacja: legnica, ul. Szczytnicka Powierzchnia działek: 30a największe zalety! Dobra logistycznie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł28 200 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości tj. terenu wraz z zabudowaniami o pow. 2.82 ha. Działka zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 838 m² 175,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, okolice ul. Ceramicznej Powierzchnia: 4838 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja duża powierzchnia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Legnica

Legnica,dolnośląskie

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane 11 i 14 arowa blisko Legnicy(ok. 3 min), uzbrojone. Kształt działki regularny prostokąt, na działce skrzynka przyłącza energetycznego, w drodze woda.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij