dowolna

Apartamenty Legnica - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł52,05 m² 10 566,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bielany w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie mieszkania. Nieruchomość ma 52 m2 i znajduje się w budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,95 m² 7 629,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie - Piekary B Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w budynku z 2002 r. na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,29 m² 9 890,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju - komórka lokatorska - miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku - teren ogrodzony Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 074 zł30,59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji ,stary Młyn, przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30,59m , położone na III piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Jaworzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł52,57 m² 9 111,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

! oferta premium! Szukasz przestronnego mieszkania 2 -pokojowego z balkonem? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,89 m² 9 884,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkanie dla rodziny | 85,89 m | 2 poziomy | balkon | 2 miejsca postojowe | Legnica, ul. Książęca Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 85,89 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,90 m² 13 026,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Desantowej w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie w garażu podziemnym. Nieruchomość ma 49,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł69 m² 8 188,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2018 r.Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 000 zł134,22 m² 11 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę nowocześnie urządzonego, komfortowego, apartamentu położonego na dwóch poziomach , co daje poczucie przestrzeni i prywatności w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w nowym (5 letnim budynku), przy ul. Radiotelegrafistów, teren ogrodzony z placem zabaw dla dzieci. Składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł49,65 m² 10 976,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68,15 m² 7 175,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe Legnica, os. Piekary Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w Legnicy, na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,33 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, miejsce postojowe Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł33,46 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz komfortowego lub inwestycyjnego mieszkania w nowym budownictwie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł116,33 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

MPoint Legnica - ekskluzywny apartament na najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na Legnicę Elegancki, przestronny, nowy apartament ( penthous ) w wyjątkowym standardzie,w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60,41 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i komórką lokatorską - ul. Złotego Florena - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 758 zł50,97 m² 9 275,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 47,43 m Z balkonem I schowkiem - tarninów / widok na zieleń Legnica - Tarninów (okolice Lasku Złotoryjskiego) Powierzchnia mieszkania: 47,43 m Balkon: 6,30 m Schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł107 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament klasy premium Osiedle Tarninów, legnica Prezentujemy unikalny, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Legnicy na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku. Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- śliczne nowe mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku novaforma. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 996 zł61,87 m² 8 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry | 61,86 m | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy oba scenariusze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem - apartament premium | palatium apartments | klimatyzacja | balkon Kategoria: apartament do wynajęcia Lokalizacja: legnica, centrum - Palatium, ul. Nowa Pokoje: 2 Piętro: II, winda Powierzchnia: 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 876 zł60,53 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej architekturze i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 200 zł50,03 m² 9 058,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne mieszkania w nowej inwestycji w Legnicy - komfort, styl i wygoda w jednym miejscu Kluczowe atuty oferty: -Bezpośrednia sprzedaż z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 656 zł53,64 m² 9 594,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym, nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Poselska

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł80,72 m² 7 309,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9186 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 80,72 m2, położony na parterze budynku przy ul. Poselskiej w Legnicy. Lokal został przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów, ulica saperska. Mieszkanie 2 pokojowe Z prywatnym ogrodem plus miejsce postojowe W garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł78,29 m² 9 579,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany. Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,60 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajęte. Oferta nieaktualna. Osiedle bielany, ulica antenowa. Do wynajęcia wyjątkowy apartament położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Na powierzchnię 54,60 mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł40,35 m² 11 995,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje: 2 Piętro: II Powierzchnia: 40,35 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek Garaż podziemny Winda Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158,14 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie 4 pokoje - Zakątek Zielona Harmonia | Legnica, ul. Stefana Batorego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej, oddanej do użytkowania inwestycji, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł128 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: apartament z tarasem Lokalizacja: legnica, ok. ul. Chojnowskiej Pokoje: 4 Piętro: i Powierzchnia: 128 m2 + taras 44 m2 Najważniejsze zalety: duży, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

"nieruchomości apartament" Iwona Miłkowska tel.   . Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij