dowolna

Apartamenty Legnica - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Legnica

Piekary B,Legnica

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne i komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu na Osiedlu Sudeckim Piekary B w Legnicy. Na powierzchnię 55 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

535 000 zł50 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Fabryczna,Legnica

549 000 zł81 m² 6 760,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czarny Dwór,Legnica

425 000 zł74 m² 6 021,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż, którą wyróżnia przestronność wnętrza będąca świetną propozycją dla rodzin z dziećmi oraz osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m z czterema pokojami. Znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

859 000 zł114 m² 7 872,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta premium - Piękny apartament dwupoziomowy na Bielanach Legnickich! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Radiotelegrafistoów na osiedlu Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne kawalerka w centrum Legnica "city Point" Oferujemy do wynajęcia śliczne, przestronne mieszkanie typu studio, położone na II piętrze nowoczesnego budynku City Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Fabryczna,Legnica

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz wirtualny spacer: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

477 000 zł73 m² 6 570,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2, składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

780 000 zł85 m² 9 163,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 4 pokojowy z balkonem - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

560 000 zł81 m² 6 895,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olkuska

Białe Sady,Legnica

865 000 zł96 m² 8 976,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy 4-pokojowy apartament w Legnicy- osiedle Białe Sady wraz z możliwością pierwszeństwa zakupu garażu w bryle budynku ok.18,43m2 Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Legnica

Asnyka,Legnica

865 000 zł97 m² 8 917,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu piękny apartament na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Osiedle Asnyka. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

659 000 zł68 m² 9 641,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Apartament - komórka lokatorska - miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku - teren zamknięty Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 350 zł44 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem - i komórką lokatorską - ul. Mickiewicza - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

579 000 zł86 m² 6 757,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie na bielanach Z balkonem I miejscem postojowym dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym bielany Legnica Wyjątkowa przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 500 zł44 m² 56,55 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

549 900 zł57 m² 9 647,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na bielanach W bloku Z windą Powierzchnia: 57 m Lokalizacja: bielany, legnica prestiżowa dzielnica Piętro: 1 / budynek z windą (od poziomu 0) Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary,Legnica

2 500 zł61 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, miejsce postojowe Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

570 000 zł81 m² 7 018,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 700 zł51 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Tarasy przy ul. Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (winda), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

2 900 zł83 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 4 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie położone na bardzo wysokim parterze trzypiętrowej, kameralnej kamienicy zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

730 000 zł80 m² 9 177,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2022 roku, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych dzielnic Legnicy. Powierzchnia: 79,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zosinek,Legnica

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego. Omawiane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

620 000 zł85 m² 7 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Dwupoziomowe mieszkanie premium z klimatyzacją, balkonem i miejscem parkingowym Legnica Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 położone na parterze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2006r. Cena: 519 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

540 000 zł77 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Tarninów,Legnica

3 300 zł71 m² 46,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia położonego w parku rezydencji. Omawiane mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Asnyka,Legnica

479 790 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokoje z widokiem na patio - odbiór II kwartał 2026 Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i centralną lokalizację? Ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 53,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

679 000 zł64 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta premium! apartament 3 pokoje / balkon / winda / nowoczesny budynek 2017r. / centrum / miejsce parkingowe W garażu podziemnym / komórka lokatorska Szukasz gotowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

519 000 zł50 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m , w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie wszystkiego co potrzebne. Przedszkole, szkoła, kościół, centra handlowe, knajpy a za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Zosinek,Legnica

549 000 zł74 m² 7 455,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze osiedle Zosinek/ Legnica Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,64 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Stare Miasto,Legnica

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Piekary B,Legnica

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o pow. 72m.kw. położone na 3 piętrze budynku wielorodzinnego (3 piętrowego) na Piekarach B, w inwestycji "osiedle Sudeckie". Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

563 000 zł50 m² 11 170,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca. Cena: 563 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemkowska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

289 000 zł44 m² 6 553,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2 pokoje - 3 piętro - niski budynek z cegły Legnica - ul. Przemkowska Nieruchomość o powierzchni 44,10 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

590 000 zł81 m² 7 265,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij