dowolna

Apartamenty Legnica - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary B,Legnica

2 800 zł75 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i piwnicą - Osiedle Sudeckie Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Sudeckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

425 000 zł35 m² 12 002,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** oferta na wyłączność *** Oferujemy na sprzedaż piękne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Piastów Legnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary B,Legnica

735 000 zł75 m² 9 809,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i piwnicą - Osiedle Sudeckie Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Sudeckim w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

366 274 zł46 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe W centrum legnicy! Zapraszamy do wynajmu mieszkania w Centrum Legnicy, przy ul. Złotego Florena. Lokal znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

365 000 zł48 m² 7 580,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe 2 pokoje z balkonem + miejsce postojowe / nowe budownictwo 2018r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego usytuowanego w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 600 zł49 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta bez pośredników! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze w nowym budynku z windą. Osiedle Lawendowe Tarasy przy ul Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Stare Miasto,Legnica

450 000 zł64 m² 7 019,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Centrum miasta, mieszkanie, 3 pokoje, winda, parking Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Legnica

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jest to mieszkanie z charakterem dla osób poszukujących swojego miejsca w ścisłym centrum miasta. 2 pokoje , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jankowskiego

Piekary B,Legnica

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany w budynku z 2016 roku- piekary B. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jankowskiego

Piekary,Legnica

740 000 zł71 m² 10 422,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rodzinny Apartament z Tarasem 26m2 Prezentowane przestronne mieszkanie o powierzchni 71m2 znajduje się na parterze nowo powstałego czteropiętrowego budynku przy ul. Jankowskiego w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Legnica

Kartuzy,Legnica

3 250 zł54 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy w Centrum Miasta.Budynek rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 54 m2.Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myrka

Bielany,Legnica

3 000 zł42 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

560 000 zł64 m² 8 682,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu pięknego apartamentu znajdującego się na parterze w budynku dwupiętrowym, w bardzo spokojnej okolicy. Apartament 3 pokojowy z dużym tarasem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Fabryczna,Legnica

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku blisko centrum? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarninów,Legnica

380 000 zł38 m² 10 010,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców legnickich Z miejscem parkingowym W cenie! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,96 m w nowoczesnym apartamentowcu z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piekary,Legnica

760 000 zł86 m² 8 839,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament - komórka lokatorska - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chojnowska

Asnyka,Legnica

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku. Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Fabryczna,Legnica

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Zosinek,Legnica

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Legnica, zosinek Apartamenty Lindego ul. Chojnowska. Mieszkanie jest bardzo ładne, przytulne i przestronne, 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji mpoint Legnica, blisko centrum i Parku Miejskiego! Na wynajem przestronne, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 400 zł53 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

! oferta bez pośredników! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w nowym budynku z windą. Osiedle Lawendowe Tarasy przy ul Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sejmowa

Asnyka,Legnica

469 000 zł45 m² 10 383 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetna lokalizacja! Ul. Sejmowa! Mieszkanie w apartamentowcu z własnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym. Umeblowane, gotowe do zamieszkania. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Legnica

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe W centrum legnicy! dostępne od zaraz! Zapraszamy do wynajmu mieszkania w Centrum Legnicy, przy ul. Złotego Florena. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zosinek,Legnica

440 000 zł60 m² 7 282,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta! 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy ul. Boczna, legnica Marzysz o funkcjonalnym i przestronnym mieszkaniu, w którym poczujesz się jak w domu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jankowskiego

Piekary B,Legnica

459 000 zł52 m² 8 742,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Fabryczna,Legnica

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Książeca 24, legnica Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tarnopolska

Zosinek,Legnica

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nieruchomości na wynajem na parterze w spokojnej okolicy? Balkon i dostęp do ogródka oraz niski czynsz brzmią zbyt idealnie? Mam niezwykle atrakcyjną ofertę, koło której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Zosinek,Legnica

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy, dzielnica Bielany. Położona na I piętrze w nowym budynku z 2024 roku. z windą. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Asnyka,Legnica

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Asnyka. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

449 000 zł50 m² 8 914,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam nowoczesne mieszkanie 50,37 m - Legnica, osiedle Bielany Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarninów,Legnica

430 000 zł38 m² 11 221,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców legnickich Z miejscem parkingowym W cenie! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m w nowoczesnym apartamentowcu z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Ogrody,Legnica

333 658 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja Wileńska 2, legnica Mieszkanie M.2.5.B Powierzchnia użytkowa: 40,69 m Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Bielany,Legnica

825 000 zł83 m² 9 930,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknego mieszkania znajdującego się na Bielanach w Legnicy. Nieruchomość znajduje się w bloku oddanym do użytku w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

449 000 zł50 m² 8 914,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem które mieści się na parterze, w budynku oddanym do użytku w 2018 roku. Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Legnica,dolnośląskie

295 773 zł31 m² 9 650,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na IV piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 30,65 m2 składają się następujące pomieszczenia: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Zosinek,Legnica

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec , po kapitalnym remoncie. Powierzchnia.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij