dowolna

Mieszkania do remontu Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł74,90 m² 7 329,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z windą. Cena 549000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m położone w klimatycznej kamienicy w samym Rynku w Legnicy. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł56,99 m² 7 615,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,99 m2, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena 434 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł62,30 m² 3 980,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z garażem Legnica, ul. Jaworzyńska przestronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Jaworzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

682 000 zł205,30 m² 3 321,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie / Tarninów / 4 pokoje / wysoki parter Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 159,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Legnica, os. Zosinek Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m , położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,08 m² 5 076,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Legnica, tarninów, mieszkanie, sprzedaż Legnica - przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Prezentujemy na sprzedaż ustawne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł32,40 m² 6 697,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i wyjątkowym widokiem na park. To nietuzinkowa nieruchomość o ciekawym układzie, położona w sercu legnickiego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernika. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 43 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe do remontu Do sprzedaży mieszkanie w bloku 4-piętrowym przy ul.Lotniczej 3 piętro Powierzchnia 55 m2 3 pokoje (21,4 m2, 11,45 m2 i 10 m2), przedpokój (3,95 m2), kuchnia ( 5,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku wielorodzinnym w spokojnej części Legnicy. Lokal składa się z trzech niezależnych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł66,30 m² 5 067,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Legnica, osiedle Piekary A na pierwszym miejscu Twojej listy! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,50 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m | ul. Wjazdowa Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł54,60 m² 4 212,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   oferta dostępna W naszym biurze! Mieszkanie 2 pokoje / 42,60 m2 / Legnica Nieruchomość z dużymi możliwościami! Do sprzedania 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,71 m² 5 393,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,20 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż nr oferty : sldoc8972 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 80,20 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 2 balkon Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie 160 m w kamienicy z ogrodem Tarninów, ul. Okrzei Legnica Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z duszą, które zachwyca nie tylko metrażem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

259 000 zł43,56 m² 5 945,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł102 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,50 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja ul. Stefana Czarneckiego 2, kartuzy, legnica Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do najważniejszych punktów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pierwsze zdjecie jest wizualizacją Mieszkanie do kapitalengo remontu Na sprzedaż mieszkanie do remontu, rozkładowe, 3 pokojowe zlokalizowane na parterze w cztero-piętrowym bloku, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,50 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,5 m2 zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego położonej w bardzo wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Legnica na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,50 m² 5 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska   pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł105 m² 4 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. Opis nieruchomości: dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł86 m² 4 058,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z ogromnym potencjałem zlokalizowane na 1 piętrze Z balkonem W kamienicy przy ulicy chojnowskiej mieszkanie przeznaczone do remontu- posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36,90 m² 6 747,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Legnica -ul. Mazowiecka. Nieruchomość o powierzchni 36,9 m 2 położona na parterze budynku wielorodzinnego składa się z : - pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,33 m² 6 207,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł57,30 m² 4 361,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Legnica, bydgoska, 2 pokoje, balkon, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami - Legnica Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80,10 m² 4 981,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80m2, położone na 1. piętrze kamienicy w samym sercu Legnicy, na Starym Mieście. Na mieszkanie składają się: - dwa pokoje, - pokój z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,60 m² 6 192,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, zlokalizowane na os.Asnyka w Legnicy. Powierzchnia i układ (43,56 m ): -przestronny pokój dzienny, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,90 m² 4 188,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,9 m | 3. piętro | kamienica. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie do remontu, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł168,90 m² 4 144,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy - Tarninowie, tuż przy Parku Miejskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,05 m² 5 292,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego , znajdującego się w Legnicy, na wysokim parterze w bloku przy ul. Św Wojciecha. Mieszkanie składa się z pokoju.