dowolna

Mieszkania do remontu Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary C,Legnica

285 000 zł51 m² 5 632,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu, położone w spokojnej części, przy ul. Staffa na Piekarach C w Legnicy. - powierzchnia mieszkania: 50,60 m2 - powierzchnia piwnicy: 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

179 960 zł32 m² 5 623,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Drugi konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego Legnica Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Anny J. osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Legnica

380 000 zł53 m² 7 136,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Rynku w Legnicy, z uwagi na co świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Asnyka,Legnica

129 900 zł13 m² 9 723,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1800

*** oferta wyłącznie W naszym biurze *** Przedstawiam Państwu unikalną ofertę sprzedaży mikrokawalerki o powierzchni 13,36 m2 zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

329 000 zł91 m² 3 607,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Budynek jest rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piątnica,Legnica

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do remontu o powierzchni 57,5 m , które usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z lat 90. Mieszkanie to świetny wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

265 000 zł41 m² 6 416,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Legnicy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 41,30 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary C,Legnica

285 000 zł51 m² 5 632,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2-pokojowego z balkonem w dogodnej lokalizacji? Remont ci niestraszny, a chciałbyś urządzić swoje nowe m2 od A do Z? Mam coś, co może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kartuzy,Legnica

155 000 zł49 m² 3 176 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, blisko centrum oraz terenów zielonych. Opis mieszkania: - powierzchnia: 48,8m2 - układ: 2 przestronne pokoje, kuchnia, przedpokój, wc na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na II piętrze w doskonałej lokalizacji w pobliżu Parku Miejskiego i centrum miasta. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątnica,Legnica

309 000 zł58 m² 5 359,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje | Idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,65 m , położone przy ul. Bydgoskiej w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

449 000 zł70 m² 6 440,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 69,72 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Legnica

434 000 zł70 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mieszkania w Legnicy na ul. Czarnieckiego. W skład mieszkania 70m2 wchodzą - Przestronny salon - Sypialnia - Pokój - Kuchnia - Łazienka - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zosinek,Legnica

219 000 zł35 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Krzemienieckiej w Legnicy. W skład nieruchomości 35,58 m2 wchodzą: -Duży przestronny salon -duża widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Torowa

Fabryczna,Legnica

239 000 zł44 m² 5 419,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!nowa oferta! Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie dwu pokojowe z balkonem zlokalizowane na 2gim piętrze w budynku 4-piętrowym po termomodernizacji przy ul. Torowej. Atuty: lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Tarninów,Legnica

275 000 zł47 m² 5 903,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja? 2 pokoje - 1 piętro - niski blok Legnica - kwadrat Mieszkanie o powierzchni 46,58 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

275 000 zł54 m² 5 074,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Na sprzedaż prezentujemy słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rynku. W budynku 4 piętrowym bez windy. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

229 000 zł32 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kartuzy,Legnica

329 000 zł71 m² 4 633 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 71,16 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

229 000 zł58 m² 3 948,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy przy ul. B. Prusa w Legnicy. Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń: wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piekary A,Legnica

197 000 zł30 m² 6 677,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , położona na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Piekary A. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kartuzy,Legnica

290 000 zł63 m² 4 585,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego W skład nieruchomości 63,24 m2 wchodzą: -Widna Kuchnia -salon -pokój -pokój -przedpokój Dodatkowe informacje: -Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

265 000 zł73 m² 3 618,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy dla Państwa do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie do remontu ze wspólnym korytarzem jest dostępny filmik ilustrujący rozkład mieszkania, zlokalizowane przy samym parku na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

385 000 zł61 m² 6 311,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w najbardziej obleganej części miasta dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

389 000 zł78 m² 4 961,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy - miasto Legnica Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Jaworzyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plutona

Kopernika,Legnica

239 000 zł39 m² 6 081,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Kopernik. Zapraszam do zapoznania się z nowa ofertą mieszkania w topowej lokalizacji. Mieszkanie posiada wszystkie cechy aby mieszkało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

339 000 zł35 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radiotelegrafistów 1. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię (według kw) 35,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątnica,Legnica

229 000 zł58 m² 3 948,28 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

280 000 zł47 m² 6 011,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 1 piętro - niski blok Legnica - kwadrat Mieszkanie o powierzchni 46,58 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 10,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawicka

Piątnica,Legnica

340 000 zł48 m² 7 034,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Piekary Wielkie,Legnica

220 000 zł38 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Legnicy ul. Piekarska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone na 4. piętrze w budynku z lat 70. przy ul. Piekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary,Legnica

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Piekary, legnica Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6 m (zgodnie z kw), położone na 1. piętrze w bloku na osiedlu Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Legnica

260 000 zł44 m² 5 842,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 gdzie znajduje się mieszkanie Położone jest przy ulicy Książęcej. W bliskiej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Kartuzy,Legnica

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 30,7 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze kamienicy (poddasze). Nieruchomość składa się z: - przestronnego pokoju, - przedpokoju, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary,Legnica

364 800 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie w Legnicy - 60,8m , 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,8m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij