Serce 0 Ulubione

Mieszkania Legnica Lipce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

159 000 zł59 m² 2 694,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze - klucze W biurze mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem , garażem i pomieszczeniem gospodarczym Atrakcyjne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w kameralnym budynku z zaledwie trzema lokalami, w miejscowości Spalona (gmina Kunice) - zaledwie kkilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,40 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze, w kamienicy, przy ul. Jaworzyńskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,40 m2, składa się z następujących pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty : sldoc8760 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, tarninów powierzchnia: 65 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje:4 Piętro: II Powierzchnia: 55 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek o pow. 58m2 Garaż podziemny Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,20 m² 7 452,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 389 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł39,30 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,33 m² 6 207,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł105,03 m² 4 751,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w Legnicy - dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Lipce,Legnica

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Z własnym ogrodem Nowoczesny charakter, niebanalny wygląd, atrakcyjna lokalizacja - na sprzedaż ekologiczne i nowoczesne apartamenty usytuowane w budynkach 4 lokalowych. Do.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij