dowolna

Luksusowe mieszkania Legnica - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

685 000 zł75,53 m² 9 069,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży w pełni rozkładowa nieruchomość położona przy ul. Pułkownika Karola Myrka. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku na parterze, w okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł116,33 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

MPoint Legnica - ekskluzywny apartament na najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na Legnicę Elegancki, przestronny, nowy apartament ( penthous ) w wyjątkowym standardzie,w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł119,57 m² 9 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy Apartament, który łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Cechuje się minimalistycznym stylem, jasnymi kolorami, oraz wykorzystaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Żołnierskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części miasta, zapewniającej szybki dostęp do centrum oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł60,41 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i komórką lokatorską - ul. Złotego Florena - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,16 m² 6 068,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ulicy Masarskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł100 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 100 m w świetnej lokalizacji! Marzysz o dużym, jasnym mieszkaniu, które da Twojej rodzinie komfort, swobodę i poczucie prawdziwego domu? A może szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem wysoki standard Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł107 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament klasy premium Osiedle Tarninów, legnica Prezentujemy unikalny, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Legnicy na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,90 m² 8 486,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Norwida na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Piastowskiej 12. Mieszkanie świeżo wykończone dostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- śliczne nowe mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku novaforma. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61 m² 10 475,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w sąsiedztwie Parku Miejskiego przy ul. Piastów Legnickich. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne, przestronne, ustawne, w pełni wyremontowane mieszkanie o pow. 37 m2, składające się z jednego pokoju, dużej kuchni z miejscem na jadalnię, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej / Asnyka w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

566 600 zł56,66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Kupujesz. Wnosisz meble. I po prostu mieszkasz. Bez remontów, bez kurzu, bez stresu i niekończących się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m2 położone na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Cena: 319 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

561 492 zł51,99 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Są mieszkania, które wymagają czasu, nerwów i remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54,26 m² 11 057,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie przy parku garaż podziemny dwa miejsca! Komórka lokatorska, wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Poselska

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł80,72 m² 7 309,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9186 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 80,72 m2, położony na parterze budynku przy ul. Poselskiej w Legnicy. Lokal został przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł94 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów, ulica saperska. Mieszkanie 2 pokojowe Z prywatnym ogrodem plus miejsce postojowe W garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79,10 m² 7 838,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfort plus - mieszkania w wysokim standardzie położonego drugim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w wieżowcu po termomodernizacji z windą przy ul. Pomorskiej na osiedlu Piekary A. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38,05 m² 11 432,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,60 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajęte. Oferta nieaktualna. Osiedle bielany, ulica antenowa. Do wynajęcia wyjątkowy apartament położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Na powierzchnię 54,60 mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,68 m² 11 232,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,68 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2023r. Cena: 749 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

600 000 zł117,70 m² 5 097,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9215 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe mieszkanie w centrum Legnicy ul. Piastowska Oferuję na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158,14 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł101,30 m² 5 972,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,3 m . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. W skład nieruchomości wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,10 m² 8 011,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne 3 -pokojowe w sercu Tarninowa Do sprzedaży eleganckie, stylowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. ul. Kościuszki, jedna z piękniejszych ulic w Legnicy Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł73,10 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł64,30 m² 8 398,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego. Mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 położone jest na I piętrze w czteropiętrowym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij