dowolna

Mieszkania na sprzedaż Legnica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

239 000 zł31 m² 7 684,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

*** rezerwacja*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy Gotowe do Wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pruszyńskiego

Piekary C,Legnica

359 000 zł55 m² 6 551,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***rezerwacja*** Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,80 m, zlokalizowane przy ul. Pruszyńskiego w Legnicy (osiedle Piekary C). Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji, w ofercie wyjątkowy 2-pokojowy dwustronny lokal z pięknym widokiem na tereny zielone oraz góry , przestronny balkon, komfortowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

629 000 zł132 m² 4 750,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka wiosenna! "zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiązowa

Bielany,Legnica

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 71 m , zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Legnicy na osiedlu Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

573 000 zł112 m² 5 116,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112 m , zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego w Legnicy, w prestiżowej dzielnicy Tarninów jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Legnica

360 000 zł58 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Super oferta Słoneczne 2 pokoje z klimatyzacją - kilka kroków od centrum! Szukasz gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla młodych, par lub singli! Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

259 000 zł35 m² 7 453,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2 , położonego na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy znajdującej się w Legnicy przy ul Złotoryjskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

640 000 zł94 m² 6 844,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferujemy Państwu komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 93,50 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary B,Legnica

490 000 zł61 m² 8 039,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie - Piekary B Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w budynku z 2002 r. na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem, balkonem, ul. Witkiewicza - Legnica Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

295 000 zł36 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, al. Rzeczypospolitej Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w Legnicy przy alei Rzeczypospolitej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

765 000 zł72 m² 10 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju - komórka lokatorska - miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku - teren ogrodzony Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Fabryczna,Legnica

162 000 zł36 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanym przy ul. E. Platter w odnowionej kamienicy z 1927 roku. Mieszkanie o powierzchni 39,89 m2, położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątnica,Legnica

175 000 zł43 m² 4 112,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie Marzysz o mieszkaniu z duszą, które możesz urządzić według własnej wizji? Ta nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

470 000 zł77 m² 6 118,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hutników w Legnicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią, 2 przedpokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Fabryczna,Legnica

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Tarninów,Legnica

349 000 zł126 m² 2 776,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 125,7 m2, zajmuje całe drugie piętro w dwupiętrowej kamienicy tuż przy parku miejskim. To propozycja unikatowa - idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziennikarska

Asnyka,Legnica

375 000 zł39 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galaktyczna

Kopernika,Legnica

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Legnicy Osiedle Kopernik, ul. Galaktyczna. Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

355 000 zł41 m² 8 595,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Legnica, os. Kopernik, ul. Marsa Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Piekary A,Legnica

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Piekary A. Powierzchnia nieruchomości wynosi 37 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Zosinek,Legnica

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i garażem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 122,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myrka

Bielany,Legnica

570 000 zł52 m² 10 404,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bielany w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie mieszkania. Nieruchomość ma 52 m2 i znajduje się w budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Piekary B,Legnica

899 000 zł158 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie inwestycyjne Legnica, piekary B. Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 158 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bielańska

Bielany,Legnica

670 000 zł76 m² 8 758,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Legnicy - dzielnicy Bielany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

499 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta premium Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Legnicy? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Tarninów,Legnica

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na tarninowie W legnicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100,00m , zlokalizowane na II piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary B,Legnica

450 000 zł64 m² 6 998,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ,zlokalizowanego na osiedlu piekary B. Mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Andersa

Tarninów,Legnica

365 000 zł63 m² 5 766,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

duże 2-pokojowe mieszkanie | Tarninów | Stylowa kamienica Na sprzedaż przemyślane i wygodne mieszkanie o powierzchni 56 m , umieszczone w rozwijającej się aktualnej części Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Stare Miasto,Legnica

270 000 zł44 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie rozkładowe położone na IV piętrze budynku, który został wybudowany w latach 70-tych przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Nad mieszkaniem znajduję się strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Legnica

430 000 zł77 m² 5 948,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania 3-pokojowego? Mam coś, co może Cię zainteresować! -> dwustronna ekspozycja okien -> rozkładowe, wejście niezależne do każdego pomieszczenia -> top lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sejmowa

Tarninów,Legnica

260 000 zł29 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Legnica, ul. Sejmowa | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

390 000 zł81 m² 4 842,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy w obrębie dzielnicy fabryczna. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,54 m2 ,usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Bielany,Legnica

435 000 zł38 m² 11 432,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Piekary C,Legnica

269 000 zł49 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem na Piekarach C? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Poli Gojawiczyńskiej, os. Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarninów,Legnica

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w zadbanej cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica

517 425 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na zosinku w Legnicy ( M 2.12 ) Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy. Przedział cenowy: 248 064,00 pln - 535 536,00 pln metraże: 32.64 - 74.38 m2. Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica