dowolna

Mieszkania na sprzedaż Legnica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

483 ogłoszenia

249 000 zł63,97 m² 3 892,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Drukarskiej. Położona na parterze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,20 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł71,61 m² 7 233,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i niezwykle zadbanego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy - na Tarninowie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Legnica na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2-pokojowe w centrum tuż przy parku 2 piętro Do sprzedaży mieszkanie w 3-piętrowej kamienicy ul. Powstańców Śląskich powierzchnia 53 m2, wysokość pomieszczeń 3,30m. 2 pokoje przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł32,50 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 m2, położone na parterze w wieżowcu na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Kopernika w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

438 690 zł48,70 m² 9 008 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m , które jest budowane w sercu Legnicy w bliskiej odległości od najważniejszych uczelni dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł64,50 m² 5 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska   pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Tatarskiej w Legnicy. W skład mieszkania 104 m2 wchodzą: -Sypialnia -pokój -salon -widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,16 m² 6 068,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ulicy Masarskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni 94 m2 położona na I piętrze w budynku III piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piastowskiej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

480 000 zł128,50 m² 3 735,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II największe zalety: - duże słoneczne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł119,57 m² 9 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy Apartament, który łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Cechuje się minimalistycznym stylem, jasnymi kolorami, oraz wykorzystaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł65,86 m² 4 858,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone w niedalekiej odległości od Centrum, przy ul. Głogowskiej. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 65,86m2, składa się 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł34,11 m² 9 967,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

"nieruchomości apartament" karolina kubicka-zalesska tel:   Mieszkanie 2 pokoje w legnicy/nowa inwestycja Osiedle piekary Do sprzedania nowoczesne 2 pokoje o pow.30 m2+ 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,50 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,5 m2 zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego położonej w bardzo wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 656 zł53,64 m² 9 594,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym, nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 410 zł61,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty: sldocboiskovam5 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 61,46 m2 ilość pokoi: 3 Piętro: i Balkon miejsce postojowe Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne 4 pokojowe legnica jaworzyńska Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 99,71 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł48,54 m² 6 468,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica jest po renowacji, klatka schodowa monitorowana po remoncie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Legnica, tarninów, mieszkanie, sprzedaż Legnica - przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Prezentujemy na sprzedaż ustawne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

475 000 zł69 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację wyjątkowych apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy. Zamknięte osiedle znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,20 m² 7 452,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 389 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,50 m² 8 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Atrakcyjne po przeprowadzonym remoncie kapitalnym mieszkanie położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane w cenionej przez nabywców dzielnicy Tarninów - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,80 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość kupna mieszkania za gotówkę Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - obecnie po usunięciu ściany łączącej kuchnię z pokojem - powstała duża efektowna przestrzeń - zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 668 zł50,35 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna oferta II etapu inwestycji do zarezerwowania już dziś! Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem w Legnicy Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,89 m² 6 857,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki parter W niskim bloku | osobna kuchnia Z jadalnią sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94,69 m² 6 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,69 m2 położone na I piętrze w kamienicy plus przynależna komórka lokatorska oraz strych 15 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,10 m² 7 624,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Legnica, zosinek, ul. ŚW. Wojciecha, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, sprzedaż. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni użytkowej 26,10 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul.Św.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,42 m² 6 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 29,42 m2 znajdujące się na wygodnym drugim piętrze w kamienicy. W odległości zaledwie 5 minut spacerem do centrum miasta. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,70 m² 6 776,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowane przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy, w prestiżowej dzielnicy Tarninów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,80 m² 6 100,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne, dwustronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Główne atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł93 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w kamienicy z tarasem w centrum miasta - 93,40 m Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł69,90 m² 5 293,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas. Klucze W biurze. Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy w pobliżu parku w odrestaurowanej kamienicy - to mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij