dowolna

Mieszkania na sprzedaż Legnica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

485 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

485 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Legnica,dolnośląskie

319 000 zł189 m² 1 688,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

6 pokojowe mieszkanie Z balkonem Legnica, ul. Mickiewicza ~do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 188,90 m2 położone na I piętrze kamienicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

355 000 zł88 m² 4 057,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w 3-rodzinnej kameralnej kamienicy na Tarninowie! ~~lokal o pow. 87,50 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

129 000 zł106 m² 1 216,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pół domu na wsi, w otoczeniu zieleni - do sprzedaży mieszkanie willowe wraz z udziałem w ładnej zagospodarowanej 25-arowej działce, altanka, garaż o powierzchni 14,28 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piekary B

Piekary B,Legnica

180 000 zł48 m² 3 734,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem o powierzchni użytkowej 48,20 m2 zlokalizowane na Piekarach B, sprzedawane za dodatkowym rozliczeniem z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jordana

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł84 m² 1 916,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Park Miejski i kaczawę~do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe położone na III piętrze kamienicy w okolicy Parku Miejskiego ul. Jordana. Lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

95 000 zł48 m² 1 987,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe - zmiana ceny!~legnica ul.Roosevelta~~Do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 53,90 m2, składajacy się z dużego pokoju o pow. ok. 30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł79 m² 2 658,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Do sprzedaży ładne mieszkanie 3-pokojowe w okolicach Galerii Ferio i ul. Chojnowskiej. Lokal własnościowy o pow. 79 m2 położony jest na III piętrze w stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

295 000 zł123 m² 2 398,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 123 m2, położone w stylowej kamienicy koło legnickiej Kurii Biskupiej na Tarninowie. Nadaje się również na biuro. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Tarninów

Tarninów,Legnica

425 000 zł102 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, stylowe mieszkanie W kilkurodzinnej kamienicy ~z garażem na posesji I niezależnym lokalem!~~~polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość!~~mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Torowa

Zosinek,Legnica

149 000 zł48 m² 3 117,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dobre na start w ramach MDM. Do sprzedaży lub zamiany na dom w okolicy Legnicy, zadbane, rozkładowe i dwustronne mieszkanie na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu Zosinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł101 m² 3 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

* polecamy! Mieszkanie 4-pokojowe, i piętro, niskie opłaty, miejsce parkingowe*~~do sprzedaży ładne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 101,23m2, położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

195 000 zł74 m² 2 635,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy, po remoncie kapitalnym, o pow. 74 m2, okolice centrum.~~W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, kanalizacyjna, wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

247 050 zł92 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie deweloperskie 3-pokojowe usytuowane przy ul. Łukasińskiego na Tarninowie. Ostanie dwupoziomowe mieszkanie z inwestycji Lofty Parkowe o pow. 91,50 mkw znajdue się na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

150 000 zł63 m² 2 389,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na os. Bielany. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w kamienicy i składa się z 2 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

105 000 zł36 m² 2 924,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w okolicach galerii Ferio o pow. 35,9 m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Tarninów,Legnica

204 000 zł63 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na wysokim parterze- legnica, tarninów~do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,90 m2 + piwnica 3,90 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy przy Skwerze Orląt Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

235 000 zł94 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 94 m2, położone na Tarninowie, w kamienicy na IV piętrze. Mieszkanie rozkładowe, przestronny przedpokój, łazienka razem z wc. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legnica

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł141 m² 1 989,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz czegoś wyjątkowego? ta oferta może cię zainteresować!~~nowa niższa cena~~wyjątkowy 2-poziomowy lokal mieszkalny, położony na 3 piętrze w bezczynszowej kamienicy w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Kopernika,Legnica

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej w Legnicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarninów

Tarninów,Legnica

250 000 zł137 m² 1 829,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie kapitalnym, o pow. 136,62 m2 w centrum Legnicy, blisko parku. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary A

Piekary A,Legnica

159 000 zł58 m² 2 755,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne i zadbane mieszkanie własnościowe składające się z 3-pokoi, pow. 57,70 m2, położone na parterze w budynku IV-piętrowym, z balkonem. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

195 000 zł59 m² 3 288,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wkrótce na sprzedaż!~~oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w centrum Legnicy z dostępem do basenu i siłowni. Mieszkanie położone jest w budynku po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

125 000 zł41 m² 3 048,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 41,44m2, na IX p. w wieżowcu przy ul. Horyzontalnej w Legnicy. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica. Większy pokój posiada na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wały Rzeczne

Legnica,dolnośląskie

109 000 zł55 m² 1 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) na II piętrze w bloku mieszkalnym przy ulicy Wały Rzeczne w Legnicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 55,28 m2. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

118 000 zł41 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu kopernik, ul. Marsa, II piętro, ~118 000 zł!~możliwość zakupu w ramach programu MdM.~Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

128 000 zł52 m² 2 483,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone w okolicach kościoła Św. Jacka. Lokal o pow. 51,53 m2 położony jest na II piętrze w kamienicy i składa sę z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piekary C

Piekary C,Legnica

180 000 zł77 m² 2 334,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana na dom na wsi!~~do sprzedaży przestronne mieszkanie na os. Piekary C.~~Mieszkanie składa się z 4 pokoi (salon z balkonem), kuchni, łazienki, wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł87 m² 3 222,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy dwupoziomowe mieszkanie w okolicach pwsz o pow. 86,9 m2 po remoncie kapitalnym. Idealne dla rodziny, usytuowane na 3 piętrze i poddaszu w wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 58 m2, usytuowane w ścisłym centrum miasta na 4 piętrze.~~Lokal składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary B

Piekary B,Legnica

190 000 zł64 m² 2 954,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie z balkonem Legnica, piekary b~polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 64,30 m2. Położone jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legnica

Legnica,dolnośląskie

85 000 zł38 m² 2 247,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w okolicach galerii Ferio, o pow. 37,82 m2, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

149 000 zł51 m² 2 944,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność ***mieszkanie na sprzedaż***~~oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,60 m2 w okolicach ulicy Poznańskiej. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł74 m² 2 013,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Głogowskiej. Nieruchomość posiada pow. 74,5 m2 na którą składają się 63 m2 mieszkania na 1 piętrze (4 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł103 m² 1 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! mieszkanie 5-pokojowe~~okazja! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 103,05 m2 położone przy ulicy Dworcowej w Legnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

680 000 zł240 m² 2 838,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1907

Stylowy, elegancki lokal nadający się na biuro, o powierzchni 239,56 m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najpiękniejszej dzielnicy Legnicy Tarninów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Legnica

165 000 zł57 m² 2 898,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena!~~polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Kopernik. ~~lokal o pow. 59,50 m2 na którą składają się: salon z wyjściem na loggię, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle w Alejach

Osiedle w Alejach,Legnica

580 000 zł123 m² 4 728,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, przestronne, wygodne mieszkanie ~na os. W alejach!~~polecamy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe (możliwe 4 pokoje), położone na I piętrze w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

55 000 zł42 m² 1 304,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***~~*** nowa niższa cena *** 55 000 zł. ~~do sprzedaży w okazyjnej cenie (1304 zł/m2) mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,15 m2 położone przy ul. Głogowskiej. ~Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł122 m² 1 810,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż~~oferujemy Państwu do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na poddaszu w kamienicy w okolicach ul. Asnyka. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

300 000 zł105 m² 2 856,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe ~po remoncie kapitalnym!~~lokal mieszkalny o powierzchni 105,03m2 położony jest na II piętrze III-piętrowej kamienicy w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Legnica,dolnośląskie

126 000 zł45 m² 2 781,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,3 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Świętokrzyskiej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij