dowolna

Mieszkania umeblowane Legnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł48,54 m² 6 468,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica jest po renowacji, klatka schodowa monitorowana po remoncie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Legnica, tarninów, mieszkanie, sprzedaż Legnica - przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Prezentujemy na sprzedaż ustawne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,50 m² 8 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Atrakcyjne po przeprowadzonym remoncie kapitalnym mieszkanie położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane w cenionej przez nabywców dzielnicy Tarninów - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,89 m² 6 857,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki parter W niskim bloku | osobna kuchnia Z jadalnią sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł93 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w kamienicy z tarasem w centrum miasta - 93,40 m Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł69,90 m² 5 293,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas. Klucze W biurze. Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy w pobliżu parku w odrestaurowanej kamienicy - to mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu przepiękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,43 m² 7 343,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w budynku po termomodernizacji. Na powierzchnię użytkową 52,43m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej / Asnyka w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i wygodne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż nr oferty: sldoc7429 kategoria: mieszkanie miasto: legnica dzielnica: tarninów powierzchnia: 51m2 ilość pokoi: 2 piętro: II, winda Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m (70 m po podłodze), zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w samym sercu prestiżowego Tarninowa w Legnicy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Legnica,dolnośląskie

880 000 zł115,15 m² 7 642,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronny apartament w prestiżowej lokalizacji - Legnica, ul. Szkolna Na sprzedaż samodzielny apartament o powierzchni 115,15 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,40 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 4 - ro piętrowym budynku, wymienione instalacje, nowa stolarka okienna i drzwiowa mieszkanie sprzedawane z meblami. Miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,60 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wojska Polskiego - Tarninów 2-pokojowe z balkonem w bloku na ogrodzonej posesji z parkingiem Wynajem w trybie najmu okazjonalnego. Wygodne, mieszkanie z balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

575 000 zł95 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze 95m | Centrum | Po generalnym remoncie | Kamienica

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,36 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 10 maja Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł151 m² 4 072,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zobacz wirtualny spacer: LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Wojska Polskiego. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł73,80 m² 4 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,8 m , położone w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł107 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament klasy premium Osiedle Tarninów, legnica Prezentujemy unikalny, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Legnicy na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o pow. 55 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal posiada osobne, niezależne wejście. Do dyspozycji Najemcy przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w kameralnym budynku z zaledwie trzema lokalami, w miejscowości Spalona (gmina Kunice) - zaledwie kkilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,10 m² 8 011,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne 3 -pokojowe w sercu Tarninowa Do sprzedaży eleganckie, stylowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. ul. Kościuszki, jedna z piękniejszych ulic w Legnicy Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,40 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Legnica, kwadrat, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, nowy budynek, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,40 m2 ulokowane na parterze w budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe położone na trzecim piętrze - blisko szkoły, przedszkola, uczelnie, zaplecze usługowo - handlowe, przychodnie ,dobre skomunikowanie z miastem - blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,30 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w bloku przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,30.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,50 m² 6 048,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone przy ul. Książęcej w Legnicy w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53,66 m² 10 436,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie nabyte od dewelopera zaprojektowane funkcjonalnie, sprzedawane z umeblowaniem. W pokojach na podłodze panele z jednakową kolorystyką, o wysokim stopniu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,89 m² 9 655,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie kupione od dewelopera - w budynku winda, w mieszkaniu klimatyzacja, pilot do bramy, ogrodzenie. Sprzedawane wraz z umeblowaniem. W pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,85 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia