dowolna

Mieszkania umeblowane Legnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Legnica

1 600 zł44 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku, w Centrum Legnicy, przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 43,87 m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Piekary A. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernik. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji. Klatka schodowa również po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kopernika,Legnica

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zakup tylko za gotówkę lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Asnyka,Legnica

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na II piętrze w niskiej kamienicy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Artyleryjskiej - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w sercu Tarninowa. Mieszkanie położone w prestiżowej , zabytkowej dzielnicy Tarninów. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, przedszkole, szkoła. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

275 000 zł41 m² 6 773,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 położone jest na 10 piętrze w wieżowcu z windą. Omawiane mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Zosinek,Legnica

198 000 zł35 m² 5 615 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę w cichej i spokojnej lokalizacji na os. Zosinek Informacja o mieszkaniu: - 4 piętro w bloku - powierzchnia 35,26 m2 - mieszkanie umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Zosinek,Legnica

470 000 zł129 m² 3 653,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 128,65 m2 na Zosinku w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy. + mieszkanie jasne + przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

374 000 zł68 m² 5 491,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, które usytuowane jest na trzecim piętrze 4 piętrowego budynku w bliskiej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość do sprzedaży za gotówkę. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 nie wymagające wkładu finansowego, położone jest na IV w IV piętrowym bloku. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gombrowicza

Piekary C,Legnica

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, czyste i zadbane mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie 64 m2 na 1 piętrze z ładnym balkonem, windą, wyposażone. Lokalizacja: w pobliżu szkoła, przedszkole, markety (kaufland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

700 zł90 m² 7,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem pokoje 2 -osobowe przeznaczone pod noclegi dla pracowników. Doskonała lokalizacja - skrzyżowanie ul. Jaworzyńska / ul. Andersa., blisko centrum miasta i przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

2 000 zł90 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz! Oferujemy na wynajem lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy. Świetna lokalizacja, w bliskiej odległości zarówno od centrum miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Legnica

Tarninów,Legnica

169 000 zł17 m² 9 780,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki. Kawalerka o powierzchni 17,28 m2 usytuowana jest na 1 piętrze w kamienicy praktycznie w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Czarny Dwór,Legnica

470 000 zł64 m² 7 298,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Poznańskiej w legnickiej dzielnicy Czarny Dwór. Miejsce w niedalekiej odległości i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poselska

Tarninów,Legnica

379 000 zł102 m² 3 718,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie na Tarninowie przy ulicy Poselskiej. Spokojna i zielona okolica, w pobliżu nieruchomości znajdują się: szkoły, centrum miasta , liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kartuzy,Legnica

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie o pow. 52 m2 usytuowane jest na 1 piętrze okolice ulicy Wrocławskiej. Ogrzewanie gazowe. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Roosevelta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia śliczne, przestronne mieszkanie typu studio, znajdujące się na II piętrze w nowoczesnym obiekcie City Point w samym centrum Legnicy przy ulicy Świętego Piotra 9. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Fabryczna,Legnica

279 000 zł72 m² 3 874,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu duże mieszkanie do remontu z potencjałem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z: dużego przedpokoju kuchni salonu 2 pokoi Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

429 000 zł58 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,7 m2 znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie posiada pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarninów,Legnica

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

1 020 000 zł82 m² 12 439 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament, usytuowany na wysokim parterze w secesyjnej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Głogowskie,Legnica

470 000 zł70 m² 6 733,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 69,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Piekary,Legnica

250 000 zł39 m² 6 466,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! nowa cena! kawalerka 38,66 M2/ winda / ogrzewanie miejskie / blisko centrum Przestronna kawalerka o powierzchni 38,66 m2 z dodatkową przestrzenią w piwnicy 1,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Bielany,Legnica

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Bielany. Budynek rodzaju: kamienica.Cały budynek oraz klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary B,Legnica

365 000 zł64 m² 5 676,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta tylko W naszym biurze Propozycja dla rodzin lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku na Piekarach B. Posiada 64,3 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Bielany,Legnica

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze , w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 45 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla Firm! komfortowe mieszkanie utrzymane w stylu loft, przy ul. Piastów Legnickich. Mieszkanie jest bardzo przestronne. Salon połączony jest z aneksem kuchennym , dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

350 000 zł55 m² 6 375,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnica Fabryczna, położone na III piętrze w bloku. Składa się z : - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju - loggi Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piekary,Legnica

389 000 zł74 m² 5 221,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku na Piekarach C niedaleko szpitala. Mieszkanie składa się z: + przedpokój + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Asnyka,Legnica

317 000 zł71 m² 4 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: przedpokoju łazienki jasnego salonu kuchni dwóch pokoi Nowy piec gazowy. Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Piątnica,Legnica

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferujemy państwu na sprzedaż kawalerkę w cichej części miasta, niedaleko centrum. W pobliżu nieruchomości znajdują się: sklepy, zielony teren, dworzec, poczta. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Piekary C,Legnica

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Na wynajem mieszkanie położone na wygodnym pierwszy piętrze niskiego bloku przy ul. Gałczyńskiego (piekary C). Posiada 61 m2, składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Piekary C,Legnica

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju -dużego salonu z wyjściem na balkon. -jasnej kuchni -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł43 m² 8 144,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42,85 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku. Wygodna lokalizacja. Idealne dla pary lub singla. Miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

319 000 zł41 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,30m2 .Pełna własność, bez obciążeń. Usytuowane na drugim piętrze w 10 piętrowym wieżowcu.Mieszkanie jest rozkładowe. Ekspozycja.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij