dowolna

Mieszkania umeblowane Legnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Asnyka,Legnica

450 000 zł67 m² 6 712,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,04 m2 na ulicy Lotniczej w Legnicy, nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

388 000 zł36 m² 10 630,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w centrum miasta w budynku w niedawno budowanym budynku Mpoint na pierwszym piętrze w budynku winda. W pobliżu szkoły , restauracje, stary rynek, sklepy przedszkola ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

790 000 zł103 m² 7 636,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W naszym biurze Miejsce parkingowe w cenie! Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Nowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, 2 łazienki, 3 garderoby, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

139 000 zł56 m² 2 468,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 56 m2 powierzchni użytkowej ulokowane na trzecim piętrze w kamienicy położonej blisko Centrum i dworca pkp przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym przy ulicy Kertyńskiego Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

529 000 zł94 m² 5 597,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie w samym centrum miasta. Położone na I piętrze w kamienicy. Składa się z salonu, sypialni , dodatkowego pokoju, kuchni, łazienki z wc, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

345 000 zł49 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48,75 m2. Omawiane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

679 000 zł89 m² 7 629,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z windą w bloku z 2010r , umeblowane do wprowadzenia. Lokalizacja Lokal znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 1, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

535 000 zł76 m² 7 058,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2020). Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej części miasta - Tarninów Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

375 000 zł54 m² 6 918,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu oryginalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 ulokowane na wygodnym pierwszym piętrze w kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Asnyka,Legnica

1 274 400 zł127 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia wraz z wyposażeniem, tarasem, balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi (garaż podziemny) W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Stare Miasto,Legnica

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 59,00 m2, znajdujące się na 1 piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. Oferta na wyłączność - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

3 500 zł85 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na monitorowanym Osiedlu Magnolia Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Bielany,Legnica

625 000 zł76 m² 8 256,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku z 2019 r. na legnickich Bielanach. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Fabryczna,Legnica

430 000 zł85 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Omawiane mieszkanie położone jest w kamienicy na 3 piętrze, w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

260 000 zł45 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Omawiane mieszkanie położone jest w czteropiętrowym bloku, na 4 piętrze w topowej dzielnicy Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radarowa

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na 1 piętrze w cichej okolicy przy ul. Radarowej wraz z miejscem parkingowym na nowym osiedlu Bielany. Pierwszy najemca. Mieszkanie na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia od zaraz komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 40 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł72 m² 4 456,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 4 minuty od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z: - dużego przedpokoju - jasnej kuchni z salonem - łazienki - dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

366 000 zł56 m² 6 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. W pobliżu nieruchomości znajduje się: -Carrefour -kościół -biedronka -przedszkola i szkoły Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tarninów,Legnica

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w kamienicy, na ulicy T. Kościuszki. Mieszkanie jest klimatycznie urządzone, w cenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

479 000 zł44 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Uwaga polecamy ostatnie nowe mieszkanie z inwestycji deweloperskiej "apartamenty batorego" - etap I w tym dwa miejsca postojowe oraz możliwość zakupu dużego garażu Lokal przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia od zaraz komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 30 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasjopei

Kopernika,Legnica

349 000 zł51 m² 6 828,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wyposażonego i ciekawie urządzonego mieszkania o pow. 51,11 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3-piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

385 000 zł66 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu kopernika. Mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowany dwupokojowy apartament o powierzchni 48 mkw, z dużym balkonem, znajdujący się na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2021r. - złote Apartamenty. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarninów,Legnica

289 000 zł72 m² 4 002,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie położone 250m od ścisłego centrum. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 58,2 m2. W mieszkaniu zostają nowe meble w zabudowie. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Kartuzy,Legnica

1 600 zł67 m² 23,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, przytulne, duże mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 67,17 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w kamienicy w odległości 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Zosinek,Legnica

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Osiedlu Zosinek. Powierzchnia nieruchomości wynosi 74 m2.Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

690 000 zł87 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Tarninów. Położone na I piętrze w kamienicy. Powierzchnia mieszkania to 87 m2 Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: 2 dużych pokoi ; 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zosinek

Zosinek,Legnica

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Tarninów

Tarninów,Legnica

585 000 zł90 m² 6 478,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,3 m2. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w kamienicy na lubianym przez mieszkańców Legnicy osiedlu Tarninów + mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary A

Piekary A,Legnica

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania usytuowane na Piekarach A w Legnicy. Położone jest na IV piętrze w niskim bloku. Składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

205 000 zł51 m² 4 027,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 50,90m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum miasta w pobliżu sklepy, galeria, apteki, fryzjer, szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cicha i spokojna okolica, blisko nieruchomości znajduje się: kościół, Lidl, b1, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

308 000 zł56 m² 5 460,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w centrum Legnicy. Nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego. W mieszkaniu została wymieniona instalacja wod-kan, elektryczna a na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

300 000 zł63 m² 4 743,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe, metraż 63,24m2 gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz. Bardzo dobry rozkład: - duży salon - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarny Dwór

Czarny Dwór,Legnica

380 000 zł59 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie ,położone w cichej i spokojnej okolicy na I piętrze w bloku- obręb Czarny Dwór. Mieszkanie jednostronne ,ciepłe ,utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarninów,Legnica

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania. Omawiane mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w kamienicy w dzielnicy tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

169 000 zł37 m² 4 592,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z balkonem na 2 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 36,80m2 składa się z: -salonu -jasnej dużej kuchni -łazienki z wc. -oszklony balkon -piwnica 3,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piekary A

Piekary A,Legnica

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu piekary A w Legnicy. W okolicy dużo marketów i sklepów osiedlowych, strzeżony parking, przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij