dowolna

Mieszkania umeblowane Legnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

105 000 zł38 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe, bezczynszowe miesieczne oplaty to tylko 150zl(z mozliwoscia adaptacji czesci kuchni na druga sypialnie), mieszkanie w pelni umeblowane, wszystkie okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na nowym, cichym i spokojnym osiedlu, pełnym drzew i zieleni. Wspaniała lokalizacja, wjazd od ul. Płk. K. Myrka, blisko castoramy i auchan, łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poselska

Tarninów,Legnica

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2.pokojowe mieszkanie w Legnicy, ul. Poselska. Lokal o powierzchni 38m2 znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. W pełni umeblowane. Pokoje są świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

127 500 zł63 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

DO pilnej sprzedaży i negocjacji! pilnie sprzedam mieszkanie do remontu, cena do negocjacji, kontakt tel Alicja  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie, świeżo po remoncie, 2 sypialnie + salon z aneksem+ garderoba. Kaucja 1200, umowa na min. 12 m-cy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Legnica

Legnica,dolnośląskie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane 36 m2 , do wynajęcia "od zaraz " w Legnicy przy ulicy Kolbego 12

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Legnica

Legnica,dolnośląskie

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum Legnicy przy Rynku. W czynszu opłata do Wspólnoty i za wodę. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, świeżo po remoncie. Proszę dzwonić w godzinach 16-18. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Legnica,dolnośląskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie w Legnicy w dzielnicy Tarninów Park Miejski na czas nieokreślony. (Dom wybudowano z cegły w latach 60-tych). W okolicy jest spokojnie i cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

330 000 zł94 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe przestronne mieszkanie bezczynszowe o pow. 94m2 na wysokim parterze budynku z czerwonej cegły przy ulicy Wileńskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

1 100 zł58 m² 18,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie, znajduące sie w Legnicy przy ulicy łowickiej. Umeblowane. Osobna kuchnia. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha i spokojna dzielnica. Blisko przestanki autobusowe i markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Legnica,dolnośląskie

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Legnica

139 000 zł49 m² 2 836,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lindego

Tarninów,Legnica

389 000 zł106 m² 3 683,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na II piętrze w nowo wyremontowanym budynku, o powierzchni 105 mkw, dwupoziomowe. 4 - pokoje. Na dole salon z kuchnią 2 przedpokoje, 1 duży pokój z balkonem, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Legnica

145 000 zł41 m² 3 536,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku w Legnicy na osiedlu Kopernik. Spokojni sąsiedzi oraz bezpośrednie sąsiedztwo zieleni miejskiej pozwalają na spokojny odpoczynek po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Legnica,dolnośląskie

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie od zaraz-oferta nie jest dla studentow  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutników

Tarninów,Legnica

175 000 zł73 m² 2 397,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w 2009 roku, wymieniona instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna, odrestaurowane drewniane podłogi w 2 pokojach, zabytkowa stolarka drewniana drzwi i futryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 42 m kwdratowe w samym centrum Legnicy(rynek) Mieszkanie umeblowane, nowa pralka lodówka, ogrzewanie miejskie. Kaucja zwrotna 1100 zl. Cena mieszkania 950 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Tarninów,Legnica

177 zł64 m² 2,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkają same studentki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe wolne od zaraz. Umeblowane (czego nie ma na zdjęciach) w niskiej cenie. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Piekary,Legnica

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,ciepłe i ciche mieszkanie po kapitalnym remoncie.Wszystko nowe: okna,media,podłogi,drzwi. Kuchnia umeblowana, łazienka w kaflach z kabiną prysznicową, bardzo gustowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam rozkładowe mieszkanie o pow. 35 m polożone w centrum Legnicy. Stan dobry. W pełni wyposażone. Duży i słoneczny pokój. W pokoju położone panele podłogowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarninów

Tarninów,Legnica

537 600 zł128 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam, nowoczesne mieszkanie o pow.128m2. Budynek pokoszarowy oddany do użytku w 2009 roku, nowo wyremontowany znajduje się w spokojnej dzielnicy. Blisko do centrum miasta ok.15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galaktyczna

Kopernika,Legnica

179 000 zł54 m² 3 314,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie bardzo lądne i przytulne, wymienione drzwi i okna oraz wszystkie instalacje. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Legnicy, tarninów. Budynek ogrodzony (brama wjazdowa otwierana pilotem),wydzielone miejsce parkingowe dla mieszkańców i ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie (40 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Stare Miasto,Legnica

900 zł91 m² 9,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lub szprzedam mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 91,23 m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, blisko centrum. W pobliżu znajdują się: park, szkoły, przedszkole, market aldi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

120 000 zł30 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie bez czynszowe ,nowe okna ,w łazience glazura,blisko szkoła,sklepy,dworzec pkp,miła i spokojna okolica,cena do dużej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ptasie

Ptasie,Legnica

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe w domku na Osiedlu Ptasim.Umeblowane, ogrzewanie gazowe(piec dwufunkcyjny). Domek z wyjściem na ogródek, możliwość parkowania auta na terenie ogródka. Opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińska

Piekary,Legnica

490 zł50 m² 9,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, w dwupokojowym, rozkładowym mieszkaniu na ulicy Warmińskiej o powierzchni 50 m2. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińska

Piekary,Legnica

490 zł50 m² 9,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

153 000 zł55 m² 2 766,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, drugie piętro, dwa pokoje, dwa przedpokoje jeden adoptowany na gabinet, ustawna kuchnia, wygodna łazienka, dwa balkony, duża piwnica, wideodomofon, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

1 600 zł96 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W legnicy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka

Tarninów,Legnica

155 000 zł75 m² 2 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wysoki parter,weranda,samodzielne wejście,łazienka wc,piec co-dwufunkcyjny,nowe okna,panele na podłogach,nadaje się również na działalność gospodarczą,duża piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

310 zł45 m² 6,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pilne! Do wynajęcia 1 pokój dla jednej lub dwóch osób na ul. Złotoryjskiej 70 3 min do pwsz, 5 min do rynku. Blisko do centrum. Mieszkanie ciche i ze spokojnymi sąsiadami. Poszukują 2 studentki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sejmowa

Stare Miasto,Legnica

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie. Kuchnia i łazienka - glazura, pokój-panele, gładzie gipsowe, ogrzewanie co - wodne, kocioł elektryczny, automatyczny, sterowany sterownikiem pokojowym. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Piekary,Legnica

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe 49M2 bardzo ladne przestronne, pieknie urzadzone, na podlogach kafle I panele na scianach tynki strukturalne oraz plytki ozdobne , podwieszane ladne sufity, kuchnia kafle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł94 m² 1 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na trzecim piętrze w Oficynie przy ulicy złotoryjskiej. Kamienica z naprawionym dachem, trzecie piętro, wyżej jest tylko strych. 3 pokoje, jeden przechodni, kuchnia osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Zosinek,Legnica

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję sprzedaż 110-metrowego dwukondygnacyjnego mieszkania na III piętrze w spokojnej dzielnicy, dogodny dojazd do centrum miasta. Atuty: łazienka z oknem, otwarta kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Stare Miasto,Legnica

120 000 zł65 m² 1 840,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie do remontu,dwupokojowe,bezczynszowe,oplaty zarzadu 120zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Legnicy 54mkw C.O, 2 pokoje Mam do zaoferowania mieszkanie rozkładowe 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie jest wyremontowane standard wysoki. Mieszkanie częściowo.