dowolna

Mieszkania w kamienicy Legnica - Lista aktualnych ogłoszeń

230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 ogłoszeń

487 500 zł75,90 m² 6 422,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj wygodnie i zarabiaj na swojej nieruchomości- wyjątkowa okazja na Tarninowie. Wyobraź sobie miejsce ,które daje Ci nie tylko komfort życia ,ale też realne, stałe źródło dochodu. To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76,80 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe, , wymienione instalacje, w pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie. W kuchni - na podłodze glazura , na ścianie między szafkami fartuch kafelkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł33,50 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Tarninowie. Omawiana kawalerka o powierzchni 33,5 m2 ,znajduje się na 4 ostatnim piętrze w kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompleksowo umeblowanych przestronnych dwóch pokoi na wynajem w ścisłym centrum miasta? Balkon oraz I piętro to dla Ciebie parametry, które są priorytetem? Mam coś dla ciebie! ->.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63,97 m² 3 892,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Drukarskiej. Położona na parterze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł79 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 12, w ścisłym centrum miasta. Lokal został świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Tatarskiej w Legnicy. W skład mieszkania 104 m2 wchodzą: -Sypialnia -pokój -salon -widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,16 m² 6 068,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ulicy Masarskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni 94 m2 położona na I piętrze w budynku III piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piastowskiej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

480 000 zł128,50 m² 3 735,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II największe zalety: - duże słoneczne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja Zapraszamy na prezentację - klucze W biurze Mieszkanie o pow. 52 m2, położone na Ipiętrze w budynku willowym,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne 4 pokojowe legnica jaworzyńska Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 99,71 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł48,54 m² 6 468,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica jest po renowacji, klatka schodowa monitorowana po remoncie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Legnica, tarninów, mieszkanie, sprzedaż Legnica - przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Prezentujemy na sprzedaż ustawne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł86 m² 4 058,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z ogromnym potencjałem zlokalizowane na 1 piętrze Z balkonem W kamienicy przy ulicy chojnowskiej mieszkanie przeznaczone do remontu- posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94,69 m² 6 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,69 m2 położone na I piętrze w kamienicy plus przynależna komórka lokatorska oraz strych 15 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,70 m² 6 776,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowane przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy, w prestiżowej dzielnicy Tarninów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł69,90 m² 5 293,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas. Klucze W biurze. Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy w pobliżu parku w odrestaurowanej kamienicy - to mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na III piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego. Budynek po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł93,78 m² 5 224,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 93,78 m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Traugutta w Legnicy. Mieszkanie jest w dobrym stanie i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł168 m² 2 797,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz dużego mieszkania? Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 168 m z wyposażeniem, w tym pralką, zmywarką i lodówką. Znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,43 m² 7 343,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w budynku po termomodernizacji. Na powierzchnię użytkową 52,43m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,40 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pakiet mieszkań w odrestaurowanej kamienicy w Legnicy! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pakietu mieszkań w historycznej, całkowicie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukałeś komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Znajdziesz tu 50 m na trzecim piętrze w odrestaurowanej komfortowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł53,68 m² 6 240,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Legnica, centrum, ul. Senatorska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,68 m2. Mieszkanie ulokowane na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m (70 m po podłodze), zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w samym sercu prestiżowego Tarninowa w Legnicy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł44,17 m² 5 546,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, okolice centrum miasta. Zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy. Budynek: - kamienica w dobrym stanie technicznym; - dach po kapitalnym remoncie; - klatka schodowa po remoncie; -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Legnica,dolnośląskie

880 000 zł115,15 m² 7 642,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronny apartament w prestiżowej lokalizacji - Legnica, ul. Szkolna Na sprzedaż samodzielny apartament o powierzchni 115,15 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

649 000 zł131,86 m² 4 921,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Lokalizacja: legnica, centrum Pokoje: 5 Piętro: i Powierzchnia : 131,86m2 największe zalety! Świetna lokalizacja- ścisłe centrum; i piętro; duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

575 000 zł95 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze 95m | Centrum | Po generalnym remoncie | Kamienica

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,36 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc7618 wynajem | Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w centrum Legnicy Do wynajęcia przestronny, własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 128 m2, położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 10 maja Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł73,80 m² 4 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,8 m , położone w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w Ścisłym Centrum Miasta.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł33,61 m² 6 307,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Umeblowana kawalerka z ogródkiem Do zamieszkania od zaraz. Do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie z własnym ogrzewaniem gazowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.