dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Legnica - Lista ogłoszeń

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Mieszkanie znajduje się przy ul. Artyleryjskiej. Świetna lokalizacja, blisko pwsz, sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Zosinek,Legnica

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę urocze mieszkanie na Zosinku, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Mieszkanie znajduje się na parterze, jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

335 000 zł53 m² 6 308,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie umiejscowione w dzielnicy Tarninów. Położone jest na II piętrze w kamienicy. Składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Kopernik II,Legnica

285 000 zł44 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy , przy ulicy Horyzontalnej. Lokal ma 41,4 m2 pow. użytkowej , usytuowany jest na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek .Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 70 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Piekary,Legnica

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy , przy ulicy Horyzontalnej. Lokal ma 41,4 m2 pow. użytkowej , usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Głogowskie,Legnica

430 000 zł70 m² 6 160,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 69,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z klimatem. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy- blisko centrum , w spokojnej i urokliwej dzielnicy Tarninowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Tarninów,Legnica

183 000 zł25 m² 7 253,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu wyremontowaną kawalerkę na os. Tarninów, blisko Centrum miasta Mieszkanie jest położone na 4 piętrze kamienicy. Powierzchnia: 25,23 m2 Mieszkanie umeblowane, stan: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

620 000 zł78 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w Legnicy po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z : - trzech pokoi - osobnej kuchni - łazienki - dwóch piwnic - komórki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Tarninów,Legnica

335 000 zł53 m² 6 308,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Legnicy na ulicy Matejki. Zadbane, po remoncie mierzące 53,10 m2 w tym piwnica o powierzchni 5,7 m2. Mieszkanie składa się z : - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Legnica

350 000 zł61 m² 5 720,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 61,18 m2 znajduje się na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Piastowskiej. Omawiane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł117 m² 3 376,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o pow.117m2. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze kamienicy w pobliżu Starostwa Powiatowego i Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poselska

Tarninów,Legnica

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Stare Miasto,Legnica

220 000 zł44 m² 5 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania w samym centrum Legnicy Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowej kamienicy Powierzchnia mieszkania: 44,3 m2 Mieszkanie się składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legnica

Tarninów,Legnica

579 000 zł107 m² 5 411,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy w pobliżu Parku Miejskiego. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

265 000 zł53 m² 5 038,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m2 (łączna powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tarninów,Legnica

465 000 zł93 m² 5 021,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 4 duże pokoje na I piętrze W kamienicy przy ul. Generała władysława andersa dzielnica tarninów W legnicy. Lokalizacja centrum miasta przestrzenne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

589 000 zł92 m² 6 437,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 91,5 m2 gotowe do zamieszkania przy ul. Łukasińskiego w Legnicy. Nieruchomość ulokowana jest na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów przy skwerze Orląt Lwowskich.Budynek rodzaju: kamienica- która przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Huta,Legnica

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: oferujemy na wynajem komfortową kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Złotoryjskiej w Legnicy. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 30m2 usytuowana jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Tarninów,Legnica

579 000 zł106 m² 5 441,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży niezwykła nieruchomość. Umiejscowiona w pięknej, zabytkowej dzielnicy Tarninów. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze kamienicy. W jego skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Legnica

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na parterze w III piętrowej kamienicy w Legnicy przy ul. Żwirki i Wigury. Powierzchnia lokalu to 45 m2 + piwnica 7 m2. Czynsz tylko 200 zł. , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przytulne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o wysokim poziomie wykończenia. Położone niedaleko centrum miasta i przy wylocie na S3. Charakteryzuje się wysoki standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Tarninów,Legnica

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 100 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy tuż obok parku miejskiego w Legnicy. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

229 000 zł42 m² 5 491,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość w dzielnicy Tarninów. Położona na parterze w niskiej kamienicy. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

329 000 zł42 m² 7 759,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość umiejscowione w sercu Tarninowa. Położone na III piętrze w kamienicy. W jego skład wchodzą: - obszerny salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Stare Miasto,Legnica

6 000 zł175 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie w centrum Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 160 m2 Składa się z 6 pokoi, dwóch łazienek, każda z wc plus prysznic. Duża kuchnia, długi korytarz Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Tarninów,Legnica

699 000 zł166 m² 4 200,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Legnica

175 000 zł32 m² 5 417,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 1 pokojowe, o powierzchni 32,3 m2, na podwyższonym parterze domu jednorodzinnego na Bielanach w Legnicy. + wyłączne korzystanie z ogrodu ok. 154m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjne rodzinne 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy w spokojnej okolicy, do Centrum 5 minut piechotą. Informacje o mieszkaniu: - 1 piętro w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rataja

Tarninów,Legnica

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Przedmieście Głogowskie,Legnica

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z przynależną piwnica o powierzchni ponad 6 mkw. oraz częścią strychu. Mieszkanie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,59 m2 położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernika,Legnica

1 500 zł34 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki do wynajęcia. Omawiane kawalerka o powierzchni 33,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą kawalerki położonej na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Piastowskiej blisko Centrum w otoczeniu Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

750 000 zł103 m² 7 249,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W naszym biurze Miejsce parkingowe w cenie! Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Nowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, 2 łazienki, 3 garderoby, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Tarninów,Legnica

699 000 zł159 m² 4 389,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż -> bez pośredników Apartament Dwupoziomowy o łącznej pow. użytkowej 159,23 m2 Budynek: kamienica Piętro: 4 Poziom-1: 109,60 m2 (4 pokoje, przedsionek, łazienka, małe wc, kuchnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł73 m² 5 639,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Proponujemy Państwu klimatyczne 3 pokojowe ( z możliwością uzyskania 4 pokoju) o powierzchni 72 m2 ulokowane na parterze budynku wielorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

450 000 zł122 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 122m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie przestronne o dużym potencjale aranżacyjnym. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

350 000 zł96 m² 3 653,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,6m2 zlokalizowane na 2 piętrze- poddaszu, w kamienicy na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie przestronne o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Fabryczna,Legnica

193 000 zł35 m² 5 514,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na IV piętrze zadbanej kamienicy Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij