dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Legnica - Lista ogłoszeń

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Legnica

275 000 zł52 m² 5 247,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,41 mkw. Położone na wysokim parterze w III piętrowej kamienicy. Lokal dwustronny i środkowy. Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

372 000 zł73 m² 5 129,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone zlokalizowane przy centrum Legnicy. Położone w kamienicy na I piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne , dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w Centrum Miasta. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

385 000 zł82 m² 4 695,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legnicy, o powierzchni 82 m2. Na mieszkanie składa się: -pokój 1 -pokój 2 -pokój 3 -kuchnia (bez mebli i sprzętów agd), potencjalnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł92 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne oraz przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 92 m2.Mieszkanie posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł86 m² 4 616,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 86,42 m2 w samym centrum Legnicy. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju, dużego i dobrze oświetlonego salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zosinek

Zosinek,Legnica

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 60 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocianowska

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w 12 letnim budynku w spokojnej i zielonej okolicy, ul. Chocianowska w Legnicy. Poniżej szczegóły: - 64 m2 - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w centrum Miasta. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 58 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w Ścisłym Centrum Miasta. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

549 000 zł95 m² 5 754,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

-Apartamenty Lindego- uwaga W cenie miejsce postojowe W garażu podziemnym oraz podatku pcc! Ostatnie gotowe mieszkania w inwestycji deweloperskiej przy ul. Samuela Lindego - Legnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

2 000 zł83 m² 24,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Tarninowie.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 83 m2.Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Legnica

350 000 zł65 m² 5 380,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Fabryczna. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nowa Świąteczna cena! Do sprzedania przytulne 3pok. mieszkanie 57,5m2 na iip. przy ul. Łukasińskiego, przestronne, rozkładowe po generalnym remoncie wg. projektu. Mieszkanie znajduje się na Tarninowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Oferta dotyczy wyposażonego mieszkania o pow. 80 m 2 , usytuowanego na 1 piętrze kamienicy usytuowanej w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Nowy Świat (przy szkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piekary A

Piekary A,Legnica

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem Nieruchomość położona jest w Legnicy na Piekarach A. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 29 m2.Mieszkanie posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

539 000 zł98 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament w dzielnicy Tarninów, położony na III piętrze w kamienicy. W jego skład wchodzą: - salon połączony z kuchnią - sypialni z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł82 m² 4 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy, składa się z trzech pokoi z możliwością przerobienia na cztery, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kedywu

Legnica,dolnośląskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia od zaraz komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 46 m 2 , usytuowany na 1- piętrze w nowym budynku usytuowanym przy ul. Kedywu w Legnicy. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Legnica, centrum, ulica Szkolna, 2 duże pokoje, balkon, sprzedaż. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, z wyjątkowym potencjałem, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie jednopokojowe z balkonem francuskim , o powierzchni 30,00 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Idealne dla pary lub singla. Zadzwoń i umów się na Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Legnica

369 000 zł83 m² 4 440,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Fabryczna, blisko centrum miasta. Położone na I piętrze w kamienicy. Lokal dwustronny, jasny i ciepły. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł62 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 62 m2.Mieszkanie posiada 2 ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

239 500 zł38 m² 38,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w samym centrum miasta. Położone na I piętrze w kamienicy. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Stare Piekary,Legnica

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie umiejscowione przy ul. Wrocławskiej. Położone na parterze w kamienicy. Składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki. Łączna powierzchnia wynosi 36 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Legnica,dolnośląskie

800 zł64 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Legnicy , 2 pokojowe plus kuchnia osobno łazienka oraz balkon na 3 pietrze.Mieszkanie jest umeblowane i dostępne od zaraz. Mieszkanie na wspólnym przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł62 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia, nieruchomość położona jest w Legnicy.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 62 m2. Mieszkanie posiada 2 ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

215 000 zł35 m² 6 121,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Tarninów. Położone na IV piętrze w kamienicy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

269 000 zł82 m² 3 300,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta. Położone w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 81,50m2. Układ mieszkania: -Przedpokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piekary

Piekary,Legnica

195 400 zł30 m² 6 513,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim położone na IX piętrze w wieżowcu na Piekarach A, dla zainteresowanych istnieje możliwość wykończenia mieszkania do stanu "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

1 790 zł55 m² 32,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, bielany, ulica K. Myrka Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku. Idealne dla pary, singla, kadry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piekary A

Piekary A,Legnica

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m2 położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi. Kuchnia widna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

6 500 zł165 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie o powierzchni 165 m2, składające się z 6 pokoi , 2 łazienek, jedna z prysznicem druga z wanną oraz osobne wc, kuchni i dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, przy ul. Łukasińskiego. Metraż mieszkania: 105 m2. Układ: - trzy pokoje (28,5 m2, 24,7 m2 i 23 m2), w tym z jednego wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Myrka

Bielany,Legnica

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Legnica, bielany, ulica K. Myrka, wynajem. Na wynajem mieszkanie 1-pokojowe, wyposażone i umeblowane. Mieszkanie znajduje się na I piętrze nowoczesnego budynku położonego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania piękne 3pok. mieszkanie 60m2 na iip. przestronne, rozkładowe po generalnym remoncie wg. projektu. Znajdujące się na Tarninowe, praktycznie w centrum miasta, do parku 200m do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Legnica

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na legnickich Bielanach. Położone na I piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą : salon sypialnia kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedani mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pątnowskiej w Legnicy. Położone na I piętrze w niewysokim budynku ,niedawno oddanym do użytku. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarninów

Tarninów,Legnica

499 000 zł153 m² 3 261,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne oraz luksusowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów z pięknym widokiem na Park Miejski. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł92 m² 4 010,87 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij