dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Legnica - Lista ogłoszeń

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Tarninów

Tarninów,Legnica

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie na Tarninowie o pow. 105 m2, zlokalizowane na wysokim parterze bardzo zadbanej kamienicy. Lokal przeszedł kapitalny remont, wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Białe Sady,Legnica

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowe dwupoziomowe mieszkanie na os. Białe Sady w Legnicy (ul. Janowska). Mieszkanie w pełni wyposażone (pralka, tv, internet), z garażem. Mieszkanie z własnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Stare Miasto,Legnica

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o podwyższonym standarcie, zadbane, słoneczne, łazienka i wc, zadbana klatka schodowa, miłe sasiedztwo zapewniające bezpieczeństwo i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Legnica

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie słoneczne .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

700 zł40 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, w pełni umeblowane włącznie z tv i kinem domowym. Kuchnia i łazienka kafelki, plastikowe okna z roletami anty-włamaniowymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Stare Miasto,Legnica

180 000 zł102 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum Legnicy. Idealne dla rodziny z dziećmi, blisko Zamek, szkoła, rynek, galeria Piastów. Niedaleko jest też kąpielisko miejskie, park i plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarninów

Tarninów,Legnica

298 000 zł94 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, oddzielna kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, 2 balkony, piwnica, strych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 50 m2 na III piętrze budynku wielorodzinnego z cegły z lat 70-tych przy Al. Rzeczypospolitej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

650 zł40 m² 1,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie jednopokojowe w Legnicy, całkowicie umeblowane, co gazowe, lodowka, kuchenka, tv i zestaw kina domowego, okna plastikowe z roletami naty wlamaniowymi. Cena 650 zl plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na nowym, cichym i spokojnym osiedlu, pełnym drzew i zieleni. Wspaniała lokalizacja przy ul. Płk. K. Myrka 5, blisko Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Legnica

1 200 zł79 m² 15,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

dwa pokoje, wyposażona - nowoczesna kuchnia ze spiżarnią, przestrzenny długi korytarz, łazienka z wanną, oddzielna toaleta, ogrzewanie gazowe nowy piec,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy o pow. 112 m2. Mieszkanie mieści się w starym budownictwie na pierwszym piętrze - po generalnym remoncie, posiada 4 pokoje, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Panamska

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł67 m² 3 955,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

mieszkanie bezczynszowe,własnościowe,słoneczne-2 balkony,piec dwufunkcyjny,niskie koszty eksploatacji,w cenie wspólny ogródek,szafy wnękowe,wyposażenie kuchni,rolety w oknach.Dodatkowo Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Tarninów,Legnica

1 000 zł75 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie. Lokal sklada sie z 3 pokoi, kuchni i lazienki o lącznej pow. 70 m2, ogrzewanie gazowe i kominkowe. Czynsz najmu 1.000 zl plus wskazania liczników (woda,gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się trzech pokoi,do wynajęcia są dwa pokoje. Właściciel nie zamieszkuje w mieszkaniu.Mieszkanie do wynajęcia max.dla 4 osób najchętniej płci żeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

260 000 zł99 m² 2 628,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie bezczynszowe na Tarninowie, kilka kroków do palmiarni i parku, 4-ro pokojowe o pow.86,3m2 mieszczące się na I piętrze kamienicy. Ładny uklad mieszkania, pokoje duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ptasie

Ptasie,Legnica

850 zł68 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajme miszkanie 3 pokoje z miejscem na parkowanie ,mozliwosc korzystania z ogrodka ,sprzet agd , umeblowane /w razie koniecznosci moge usunac meble/piec dwufunkcyjny 850 calosc za wynajem plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum w legnicy. Powierzchnia całkowita 64m2 I piętro 3 pokoje, duża kuchnia, łazienka z wc, przedpokój agd, częściowo umeblowane cena : 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Tarninów,Legnica

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 100m2 na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy na Tarninowie przy ulicy E.Orzeszkowej. Lokal po kapitalnym remoncie, nowe instalacje i piony, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ptasie

Ptasie,Legnica

180 000 zł55 m² 3 272 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 55 m, na pierwszym piętrze w wielorodzinnym domu poniemieckim na Osiedlu Ptasim. Do mieszkania należy ogród o powierzchni 369 m oraz garaż i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

500 zł126 m² 3,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy studentką bądź parze. Cena pokoju 500 zł + rachunki. Mieszkanie w centrum Legnicy, do pwsz 10-15 min. W cenie wynajmu wliczony dostęp do internetu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

339 000 zł102 m² 3 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Atrakcyjne mieszkanie na Tarninowie o pow. 102m2, bezczynszowe, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, łazienka, wc, piwnica około 21m2, II piętro, balkon po remoncie, części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

200 000 zł99 m² 2 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Piękne, ciepłe, jasne mieszkanie trzypokojowe. Pokoje bardzo przestronne. Wszędzie wykonano nowe tynki i gładzie. Sufity podwieszane, wymieniona instalacja elektryczna i gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Legnica

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie słoneczne , ciche, budynek odsunięty od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

205 000 zł72 m² 2 847 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cenie mieszkania jest w umeblowana kuchnia wraz z kuchenką, zabudowana szafa w przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga żadnych remontów i napraw, wystarczy wnieść swoje meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Legnica

1 500 zł120 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy lokale mieszkalne do wynajęcia o pow. około 120m2, 3 i 4 piętro w kamienicy (4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) w atrakcyjnym położeniu w Legnicy Aleje nmp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Legnica

197 000 zł84 m² 2 345 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja!przestronne południowe mieszkanie w prywatnej kamienicy na I piętrze, klatka schodowa po remoncie, 3 pokoje, osobne wc, łazienka, kuchnia z meblami pod zabudowę, nowy piec co, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Zosinek,Legnica

199 000 zł75 m² 2 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie własnościowe w kamienicy o powierzchni 75m na 3 piętrze. Po remoncie,wymienione wszystkie okna,wszelkie instalacje,co,piec dwufunkcyjny. We wszystkich pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chojnowska

Stare Miasto,Legnica

950 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Wynajmę mieszkanie najlepjej dla firmy przy ul. Chojnowskiej 2 pokoje, kuchnia łazienka 60 m. Mieszkanie jest umeblowane sprzęt rtv i agd.Miejsce parkingowe pod domem. Koszt najmu 950 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 55 m2. 2008 r. Kamienica, III piętro. Samo centrum, ul. Piastowska. Na parterze duży pokój z otwartą kuchnią (w zabudowie, elektryczna), balkon. Na piętrze łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Sienkiewicza,Legnica

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dom położony w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu specjalnej strefy ekonomicznej, szkół, kościoła, sklepów osiedlowych, poczty, stacji benzynowych. Powierzchnia 160m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł40 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka 40 m2(max. 2 osoby) w budynku z basenem, sauną, solarium i siłownią grillem placem zabaw dla dzieci (kompleks fitness w cenie wynajmu!). Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł64 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Blisko centrum mieszkanie bardzo ładne w części umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

329 000 zł94 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, na wysokim parterze dwupiętrowego, pokoszarowego budynku. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, nowe są wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Tarninów,Legnica

134 955 zł45 m² 2 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkania od 45 do 75 m2 w nowo wybudowanej kamienicy z najwyższej jakości materiałów budowlanych, w super lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, sklepy, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

285 000 zł95 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży stylowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem o pow. 95m2 na I piętrze zadbanej kamienicy na Tarninowie przy ulicy Roosevelta. Lokal składa się z trzech dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

235 000 zł72 m² 3 263,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Legnica

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie (55 m2) spółdzielcze własnościowe w budynku czteropiętrowym na 2 piętrze, przedpokój, kuchnia, łazienka+wc (kafelki, wanna). Okna plastikowe nowe, podłogi-parkiet. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Legnica,dolnośląskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w dobrej lokalizacji na ul. Zielonej, po remoncie,w pełni umeblowane,lodówka, pralka, tv,cena za wynajem 800zł.-miesiecznie+rachunki.Więcej informacji pod nr.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artyleryjska

Tarninów,Legnica

193 000 zł56 m² 3 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, bezczynszowe. (f.remontowy) Stan po remoncie, nowy piec CO gazowy. Bardzo dobra lokalizacja, IV piętro. tel.   lub 8552389

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Tarninów,Legnica

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje lazienka kuchnia odzielna i jadalnia balkon 1 pietro stan bardzo dobry okna pcv

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij