dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legnica - Lista ofert

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chojnowska

Stare Miasto,Legnica

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Legnica, centrum miasta, ulica Chojnowska, 1 pokój, balkon, wynajem. Na wynajem przytulna kawalerka z dużym balkonem, znajdująca się na 3 piętrze w bloku. Idealne dla singla, pary lub studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

240 000 zł44 m² 5 442,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeznaczone jest do gruntownego remontu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiązowa

Bielany,Legnica

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Wiązowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Stare Miasto,Legnica

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w ścisłym centrum Legnicy z widokiem na Rynek - idealna inwestycja pod wynajem! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karkonoska

Piekary Wielkie,Legnica

505 000 zł81 m² 6 211,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Nowa atrakcyjna Cena! rezerwacja Do sprzedaży mieszkanie o pow.81,3 m2 - 4 pokojowe, rozkładowe, dwustronne z balkonem i komórką lokatorską /5,7m2/,na I piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Tarninów,Legnica

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Legnicy ul. Wybickiego. Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu w Legnicy idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w Legnicy, w dzielnicy Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

255 000 zł44 m² 5 782,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bieszczadzka

Piekary A,Legnica

280 000 zł39 m² 7 250,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Tarninowie .Budynek rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 60 m2.Mieszkanie posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Tarninów,Legnica

357 000 zł39 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Legnicy, położone przy ul. Jasińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary,Legnica

750 000 zł85 m² 8 805,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesny apartament, umeblowany, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

499 000 zł70 m² 7 157,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 69,72 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2017 roku na spokojnym osiedlu Bielany w Legnicy. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Ogrody,Legnica

352 960 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- nowa Inwestycja w Legnicy" Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkań w Legnicy przy ul. Samuela Lindego. Inwestycja skierowana w szczególności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wjazdowa

Stare Miasto,Legnica

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Na wynajem przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 50,00 m2. Funkcjonalne i w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Piątnica,Legnica

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 38,5 m2 plus piwnica 2,2 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Na każdym piętrze zamontowano dodatkowo drzwi z domofonem. Lokal składa się z: - ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

700 000 zł73 m² 9 525,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3-pokojowe - wysoki standard, w nowym budownictwie, na zamkniętym osiedlu, do mieszkania przynależy balkon- 6m2, piwnica oraz miejsce parkingowe (parking przy budynku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Ogrody,Legnica

270 640 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Stare Miasto,Legnica

194 000 zł45 m² 4 268,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 45.45 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 194 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neptuna

Kopernika,Legnica

245 000 zł41 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu kopernik przy ul: neptuna w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary,Legnica

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 329 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastów Legnickich

Legnica,dolnośląskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament/pierwszy Najemca/ Bezpieczna cicha okolica/miejsce parkingowe w cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

345 000 zł66 m² 5 235,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Łowickiej. Lokal jest ciepły i słoneczny. Nieruchomość o powierzchni 65,90 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Legnica

1 600 zł38 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku, w ścisłym centrum Legnicy przy ul. N.M.P. Nieruchomość o powierzchni 37,60 m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kominka

Fabryczna,Legnica

450 000 zł60 m² 7 537,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 3 pokojowego usytuowanego na parterze. Mieszkanie o powierzchni 59,70 m2 składa się z: - przestronnego salonu, - 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

435 000 zł46 m² 9 497,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 435 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

339 000 zł35 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radiotelegrafistów 1. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię (według kw) 35,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Tarninów,Legnica

450 000 zł59 m² 7 600,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Legnicy? Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na II piętrze w zabytkowej kamienicy po renowacji, które mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

299 000 zł39 m² 7 575,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 299 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

599 000 zł68 m² 8 788,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowego bloku z 2018r. Cena: 599 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

425 000 zł65 m² 6 558,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 64,8 m2, 3 piętro, własnościowe spółdzielcze z balkonem i piwnicą (6m2) w bloku 4-piętrowym na osiedlu Piekary C w Legnicy. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze w wieżowcu obok MC Donalda w Legnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w pełni umeblowane. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Legnica

259 000 zł26 m² 9 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Centrum przy ul. Chojnowskiej W skład mieszkania 26m2 wchodzą: -Salon z aneksem kuchennym -przedpokój -łazienka Dodatkowe informacje: -Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Piekary A,Legnica

1 500 zł46 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 45,60 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku. Idealne dla pary, rodziny. Oferta na wyłączność - Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

269 000 zł44 m² 6 099,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Antenowa

Bielany,Legnica

575 000 zł55 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radarowej 3. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię 54,75 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radarowa

Bielany,Legnica

455 000 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radarowej 12. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię 37,31 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Legnica

194 000 zł45 m² 4 268,43 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio w sercu Legnicy zamieszkaj wygodnie w prestiżowym City Point! Szukasz idealnego miejsca do życia w centrum miasta, gdzie nowoczesność spotyka się z wygodą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

310 000 zł39 m² 7 854,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 310 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij