dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legnica - Lista ofert

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- śliczne nowe mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku novaforma. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł64,50 m² 5 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska   pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni 94 m2 położona na I piętrze w budynku III piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piastowskiej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł65,86 m² 4 858,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone w niedalekiej odległości od Centrum, przy ul. Głogowskiej. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 65,86m2, składa się 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

514 656 zł53,64 m² 9 594,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym, nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł48,54 m² 6 468,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica jest po renowacji, klatka schodowa monitorowana po remoncie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,20 m² 7 452,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 389 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,80 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość kupna mieszkania za gotówkę Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - obecnie po usunięciu ściany łączącej kuchnię z pokojem - powstała duża efektowna przestrzeń - zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30,01 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2013 roku przy ul. Jasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 668 zł50,35 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna oferta II etapu inwestycji do zarezerwowania już dziś! Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem w Legnicy Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,89 m² 6 857,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki parter W niskim bloku | osobna kuchnia Z jadalnią sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,42 m² 6 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 29,42 m2 znajdujące się na wygodnym drugim piętrze w kamienicy. W odległości zaledwie 5 minut spacerem do centrum miasta. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,80 m² 6 100,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne, dwustronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Główne atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,20 m² 6 402,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! rezerwacja! Os. Kopernika, 3 pokojowe, balkon ul. Gwiezdna Urządzone, umeblowane i wyposażone. Do szybkiego zamieszkania. Przyjemne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,20 m2. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,90 m² 7 208,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż nr oferty sldoc8838 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, piekary powierzchnia: 60,90 m2 ilość pokoi: 3 piętro: II balkon piwnica Komfortowe w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Legnica,dolnośląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Orbitalna | 50,6 m | Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 50,60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej / Asnyka w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,71 m² 6 541,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, w Centrum Miasta. Lokal o powierzchni 45,71 m2 znajduje się na 9 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,40 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pakiet mieszkań w odrestaurowanej kamienicy w Legnicy! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pakietu mieszkań w historycznej, całkowicie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukałeś komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Znajdziesz tu 50 m na trzecim piętrze w odrestaurowanej komfortowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu miasta tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Zakątek Zielona Harmonia Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w nowo powstałej, oddanej do użytku inwestycji przy ul. Stefana Batorego w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 025 zł68,67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9216 Nowe mieszkania w stanie deweloperskim ul. Drzymały, legnica Na sprzedaż nowe mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane przy ul. Drzymały w Legnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i wygodne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł65 m² 10 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5 m2 wraz z miejscem postojowym przed budynkiem oraz komórką lokatorską 11 mkw. Lokal położony na parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł19,80 m² 8 434,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni całkowitej 19,80 m2 położona na drugim piętrze w bloku. Idealna dla singla, na start lub jako inwestycja pod wynajem. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica, ul Heweliusza Powierzchnia: 50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: IV największe zalety! Kompletnie umeblowane i wyposażone; dwa ustawne pokoje, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,10 m² 5 946,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,90m , położonego na X piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł75,53 m² 9 069,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży w pełni rozkładowa nieruchomość położona przy ul. Pułkownika Karola Myrka. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku na parterze, w okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł44,17 m² 5 546,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, okolice centrum miasta. Zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy. Budynek: - kamienica w dobrym stanie technicznym; - dach po kapitalnym remoncie; - klatka schodowa po remoncie; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,30 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica - 2 pokojowe Ul. Rolnicza Uwaga: oferta dostępna wyłącznie w trybie najmu okazjonalnego Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze IV-piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,60 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wojska Polskiego - Tarninów 2-pokojowe z balkonem w bloku na ogrodzonej posesji z parkingiem Wynajem w trybie najmu okazjonalnego. Wygodne, mieszkanie z balkonem i osobną.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij