dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legnica - Lista ofert

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia śliczne, przestronne mieszkanie typu studio, znajdujące się na II piętrze w nowoczesnym obiekcie City Point w samym centrum Legnicy przy ulicy Świętego Piotra 9. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

429 000 zł58 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,7 m2 znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie posiada pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarninów,Legnica

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Asnyka,Legnica

2 000 zł54 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany przy ul. Artyleryjskiej. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielogórska

Przybków,Legnica

199 000 zł33 m² 5 975,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Legnicy na ul. Wielogóskiej Mieszkanie położone na parterze 4 piętrowego bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Kopernika,Legnica

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na Osiedlu Kopernika. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Piekary,Legnica

250 000 zł39 m² 6 466,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! nowa cena! kawalerka 38,66 M2/ winda / ogrzewanie miejskie / blisko centrum Przestronna kawalerka o powierzchni 38,66 m2 z dodatkową przestrzenią w piwnicy 1,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary B,Legnica

365 000 zł64 m² 5 676,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta tylko W naszym biurze Propozycja dla rodzin lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku na Piekarach B. Posiada 64,3 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Bielany,Legnica

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze , w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 45 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Piekary A,Legnica

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Piekary A. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla Firm! komfortowe mieszkanie utrzymane w stylu loft, przy ul. Piastów Legnickich. Mieszkanie jest bardzo przestronne. Salon połączony jest z aneksem kuchennym , dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 128,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,4 m2 położone na III piętrze w budynku III piętrowym, do mieszkania przynależy piwnica 4,4 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

350 000 zł55 m² 6 375,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnica Fabryczna, położone na III piętrze w bloku. Składa się z : - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju - loggi Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziennikarska

Asnyka,Legnica

321 000 zł63 m² 4 798,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Legnicy usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie jest rozkładowe o powierzchni 63 m2. Stan: do zamieszkania, zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piekary,Legnica

389 000 zł74 m² 5 221,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku na Piekarach C niedaleko szpitala. Mieszkanie składa się z: + przedpokój + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Stare Miasto,Legnica

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 32 m2 powierzchni użytkowej ulokowaną na trzecim piętrze niskiego bloku w samym sercu miasta co niewątpliwie wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Piekary C,Legnica

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Na wynajem mieszkanie położone na wygodnym pierwszy piętrze niskiego bloku przy ul. Gałczyńskiego (piekary C). Posiada 61 m2, składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

359 000 zł58 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana na Piekarach A w Legnicy. Położona na IV piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. W jej skład wchodzą : - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł64 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszczący się na wysokim parterze niskiego bloku, który można przekształcić na mieszkanie (w trakcie załatwiania niezbędne zgody). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł43 m² 8 144,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42,85 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku. Wygodna lokalizacja. Idealne dla pary lub singla. Miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na os.ASNYKA. Omawiane mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 47,6 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na II piętrze w II piętrowej kamienicy, nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary,Legnica

51 500 zł39 m² 1 320,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach konkursu ofert organizowanego przez syndyka, jest udział w wielkości w lokalu mieszkalny nr 1 o pow. 35,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

319 000 zł41 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,30m2 .Pełna własność, bez obciążeń. Usytuowane na drugim piętrze w 10 piętrowym wieżowcu.Mieszkanie jest rozkładowe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia nowe, umeblowane, klimatyzowane, słoneczne, nowoczesne mieszkanie w Legnicy przy ul. Żołnierskiej- nowo wybudowany apartamentowiec. Wynajem długoterminowy minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kartuzy,Legnica

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,6 m2 położone na IV piętrze w budynku IV piętrowym po kapitalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernik. Budynek rodzaju: blok który wraz z klatką schodową jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Kopernika,Legnica

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernika .Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Kartuzy,Legnica

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na parterze. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Moniuszki. Powierzchnia użytkowa 49m2. Mieszkanie składa się z : Salonu z kuchnią 2 pokoi Łazienki Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia około 59 m w centrum Legnicy. Mieszkanie z balkonem. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Piekary C,Legnica

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary,Legnica

77 250 zł39 m² 1 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przedmiotem sprzedaży w ramach Konkursu ofert jest udział w wysokości 1/2 w lokalu mieszkalny nr 1 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu mpoint, w Centrum Legnicy. Lokal położony na 5 piętrze o powierzchni 45 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Piekary B,Legnica

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m2 na osiedlu Piekary B w Legnicy, nieruchomość znajduje się w wyremontowanym bloku 4-piętrowym i składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

224 000 zł40 m² 5 655,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie umiejscowione w zaciszu osiedla Kopernika. Położone na III niskim bloku po termomodernizacji. W jego skład wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia. Omawiane mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2022 r .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary,Legnica

77 250 zł39 m² 1 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij