dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

259 000 zł67,78 m² 3 821,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta- ul. Daszyńskiego. Lokal o pow. 65mkw składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73,40 m² 7 833,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych lokalizacji Legnicy - na osiedlu Zosinek. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł32,50 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 m2, położone na parterze w wieżowcu na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Kopernika w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł119,57 m² 9 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy Apartament, który łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Cechuje się minimalistycznym stylem, jasnymi kolorami, oraz wykorzystaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł70,86 m² 5 630,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z klimatem, położone w centrum legnicy przy ul. Wrocławskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m z piękną loggią, usytuowanego na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji na Tarninowie, przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł93 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w kamienicy z tarasem w centrum miasta - 93,40 m Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis nieruchomości - Legnica, ul. Chrobrego, stare Miasto Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone na IV piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,33 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, miejsce postojowe Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł151 m² 4 072,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zobacz wirtualny spacer: LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Wojska Polskiego. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł63,40 m² 6 230,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Bydgoskiej w Legnicy. Mieszkanie jest słoneczne o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy przy ul. Masarskiej. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł135,70 m² 3 316,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w cenionej przez kupujących dzielnicy Tarninów blisko parku, centrum miasta - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - kuchni, wc, spiżarki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na III piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury, budynek po kompleksowych remontach - nowa elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł131,20 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 131,20 m usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Legnicy obręb Tarninów. Na powierzchnię składają się: - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,10 m² 5 774,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, ul. Torowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,10 m 2 , położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie 4 pokoje - Zakątek Zielona Harmonia | Legnica, ul. Stefana Batorego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej, oddanej do użytkowania inwestycji, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż nr oferty : sldoc5892 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 64,30 m2 ilość pokoi: 2 piętro: i Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

799 920 zł80,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80,6 m | balkon | po generalnym remoncie | miejsce postojowe | słoneczne mieszkanie ul. Chojnowska, legnica Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2-pokojowe w centrum tuż przy parku 2 piętro Do sprzedaży mieszkanie w 3-piętrowej kamienicy ul. Powstańców Śląskich powierzchnia 53 m2, wysokość pomieszczeń 3,30m. 2 pokoje przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł77,88 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament położony przy ulicy Wiązowej. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Apartament położony jest na 2 piętrze nowego budynku oddanego do użytku w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł95,80 m² 5 323,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie / 4 pokoje / wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,6 m , położone w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Eleganckie bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Legnica, bielany Prezentuję na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 115.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł84,90 m² 4 110,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł77,43 m² 5 669,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny! lokalizacja Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł100 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 100 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł131 m² 5 717,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie z dużym balkonem na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w Ścisłym Centrum. Powierzchnia nieruchomości wynosi 131 m2.Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,60 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni , 46,6 m 2 położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,50 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł77,20 m² 6 437,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ul. Pruszyńskiego - 4-pokojowe z balkonem 2 piętro w bloku 4-piętrowym Osiedle Piekary blisko szpitala Przestronne, wygodne mieszkanie dla rodziny. Powierzchnia mieszkania 77,20 m 2 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł78,65 m² 4 068,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pok. o powierzchni 78.65m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Tatarska

Legnica,dolnośląskie

795 000 zł179,20 m² 4 436,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą 179,2 m , ul. Tatarska Szukasz przestrzeni z charakterem, która łączy w sobie historię, elegancję i ogromny potencjał aranżacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł13 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny o powierzchni 13 m , położony w ścisłym centrum Legnicy. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny lokal jest aktualnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38,05 m² 11 432,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Tarninów, zaledwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc9231 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone w Legnicy przy ul. Warmińskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł105,03 m² 4 751,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w Legnicy - dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 190 m2,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij