dowolna

Mieszkania Legnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

790 000 zł88 m² 8 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone w wysokim standardzie deweloperskim oraz pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 360,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Bielany,Legnica

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Piekary B,Legnica

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne i Nowoczesne | 54 m | III Pokoje | ul. Armii Krajowej, legnica Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez dodatkowych nakładów finansowych? Cenisz sobie wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 2. piętrze kamienicy w Legnicy. Nieruchomość łączy w sobie klimat starej zabudowy z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

420 000 zł44 m² 9 470,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w odnowionym budynku przy ul. Poznańskiej w pobliżu centrum miasta. Bezpośrednio przy budynku przystanek komunikacji miejskiej oraz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarny Dwór,Legnica

425 000 zł74 m² 5 751,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do dyspozycji właścicieli jest piwnica. Mieszkanie znajduje sie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

790 000 zł90 m² 8 744,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

559 000 zł57 m² 9 864,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały z myślą o zachowaniu stylu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

343 000 zł52 m² 6 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Piekary C. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

559 000 zł52 m² 10 752,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

560 000 zł81 m² 6 895,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

299 000 zł60 m² 4 950,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Dzielnica -przedmieście Głogowskie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olkuska

Białe Sady,Legnica

865 000 zł96 m² 8 976,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy 4-pokojowy apartament w Legnicy- osiedle Białe Sady wraz z możliwością pierwszeństwa zakupu garażu w bryle budynku ok.18,43m2 Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Kopernika,Legnica

1 600 zł32 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia na osiedlu Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 32,4 m2 znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horyzontalna

Kopernika,Legnica

1 700 zł33 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem? Osiedle Kopernik jest dla ciebie najdogodniejszą lokalizacją ze względu na infrastrukturę? Mam coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

310 000 zł50 m² 6 232,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 49,74m I balkon I spokojna część ul. Bydgoskiej w Legnicy Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o pow. 49,74 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

299 000 zł49 m² 5 974,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w ścisłym centrum miasta? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci płynność finansową? Mam coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybosia

Piekary,Legnica

210 000 zł36 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w Legnicy na Piekarach C. Lokal o powierzchni 36,30 m2 znajduje się na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Legnica

Asnyka,Legnica

865 000 zł97 m² 8 917,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu piękny apartament na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Osiedle Asnyka. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł50 m² 6 413,35 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Tarninów,Legnica

255 000 zł41 m² 6 265,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna Kawalerka w Sercu Legnicy Gotowiec Inwestycyjny Klucze w Biurze! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń kamienicy z nowoczesnym komfortem? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

659 000 zł68 m² 9 641,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Apartament - komórka lokatorska - miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku - teren zamknięty Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 350 zł44 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem - i komórką lokatorską - ul. Mickiewicza - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

499 000 zł48 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wraz z komórką lokatorską, miejsca parkingowe, balkon, winda, umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,28 m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

299 000 zł60 m² 4 950,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Prusa z widokiem na park Gdański. Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 52 m w centrum miasta balkon, kamienica, niski czynsz Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w samym centrum miasta, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary A,Legnica

400 000 zł58 m² 6 932,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3 pokoje - balkon - 2 piętro - niski blok Legnica - Piekary A Nieruchomość o powierzchni 57,70 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Stare Miasto,Legnica

248 000 zł58 m² 4 283,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57,90 m2 + 0,70 m2 komórka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, blisko Centrum Miasta. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

325 000 zł50 m² 6 461 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m w ścisłym centrum Legnicy. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Orła Białego

Tarninów,Legnica

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka dla 1-2 osób przy ul. Orła Białego w Legnicy. Mieszkanie znajduje się blisko ścisłego centrum Legnicy. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 42 m , położony na 1. piętrze budynku z 2023 roku na osiedlu Bielany przy ul. Karola Myrka. To propozycja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny Apartament na Osiedlu Bielany Legnica, ul. Kertyńskiego. Na sprzedaż apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bielany w Legnicy, przy ul. Kertyńskiego. To spokojna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Fabryczna,Legnica

325 000 zł75 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, ul. Chojnowska, legnica Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

430 000 zł77 m² 5 597,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania , zlokalizowanego w cenionej i lubianej części miasta na Tarninowie. Omawiane mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątnica,Legnica

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje | Idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,65 m , położone przy ul. Bydgoskiej w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary,Legnica

319 000 zł52 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 319 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Bielany,Legnica

480 000 zł67 m² 7 132,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które wymagają pracy. Są też takie, które od pierwszej chwili dają poczucie, że wszystko jest już na swoim miejscu. Ta nieruchomość zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij