dowolna

Mieszkania Legnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rumiankowa

Sienkiewicza,Legnica

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się z pokoju, łazienki z wc oraz przedpokoju położone w domu wielorodzinnym na osiedlu Sienkiewicza przy ulicy Rumiankowej, mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Jasne i funkcjonalne, z dużym południowym salonem, przytulną sypialnią od północy, osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej w Legnicy, nieruchomość składa się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie wolne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

310 000 zł46 m² 6 781,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, w Centrum Miasta. Lokal o powierzchni 45,71 m2 znajduje się na 9 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

750 000 zł83 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy apartament, wykończony w wysokim standardzie, w kamienicy po renowacji w sercu Tarninowa z widokiem na skwer Orląt Lwowskich. Atuty: -Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

340 000 zł66 m² 5 159,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,9 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Piekary A jednej z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boczna

Zosinek,Legnica

1 400 zł36 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 35,7 m po remoncie niskie koszty utrzymania. Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Piekary C,Legnica

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 5. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Piekary C przy ul. Staffa w Legnicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

340 000 zł66 m² 5 159,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2/3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy os. Piekary A przy ul. Łowickiej w budynku 4 piętrowym. Budynek po termomodernizacji, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Legnica

184 000 zł45 m² 4 048,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! co sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 45.45 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 184 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł32 m² 6 834,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przyjemne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Legnicy, przy ul. Ściegiennego. Lokal ma 32,19 m powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piekary A,Legnica

195 000 zł30 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , położona na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Piekary A. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Tarninów,Legnica

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie Legnica, os. Tarninów, ul. Orzeszkowej Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

419 000 zł79 m² 5 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży nieruchomość umiejscowiona w zabytkowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Położona w odrestaurowanej kamienicy, na III piętrze. W jej skład wchodzą : - obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Stare Miasto,Legnica

480 000 zł100 m² 4 790,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego w Legnicy, przy ul. Chojnowskiej. W skład mieszkania 100,2 m2 wchodzą: -Przestronny salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

419 000 zł79 m² 5 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Legnicy, w dzielnicy Legnickiej Tarninów. Lokal mieszkalny został wykończony w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: legnica, ul. Wrocławska Powierzchnia: 78 m (plus piwnica) Liczba pokoi: 4 (z możliwością aranżacji) Dodatkowo: piwnica + dostęp do ogródka Czynsz: 360 zł + media (ok. 350 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

679 000 zł64 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta premium! apartament 3 pokoje / balkon / winda / nowoczesny budynek 2017r. / centrum / miejsce parkingowe W garażu podziemnym / komórka lokatorska Szukasz gotowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

519 000 zł50 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m , w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie wszystkiego co potrzebne. Przedszkole, szkoła, kościół, centra handlowe, knajpy a za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Stare Miasto,Legnica

499 000 zł76 m² 6 574,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 75,90 m2 + 2 piwnice 12,8 m2 i 2,1 m2 + strych 5,7 m2. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,90 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na popularnym osiedlu Kopernik w Legnicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą i składa się z: trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł132 m² 4 826,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni 132,40 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Bielany,Legnica

575 000 zł55 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radarowej 3. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię 54,75 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gliwicka

Stare Miasto,Legnica

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w okolicy ulicy Gliwickiej. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Legnica,dolnośląskie

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - dwa balkony, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia całkowicie nowe, jeszcze niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karkonoska

Piekary A,Legnica

410 000 zł59 m² 6 984,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego znajdującego się na osiedlu ,piekary A, przy ul: karkonoskiej. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

361 000 zł56 m² 6 504,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Na sprzedaż prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy os.Kopernik przy ul. Gwiezdnej w budynku 1o piętrowym z windą. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Legnica

340 000 zł76 m² 4 456,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Legnica

320 000 zł52 m² 6 182,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Senatorskiej w Legnicy. W skład nieruchomości 51,76 m2 wchodzą: - duży przestronny salon (18,9m2) - Sypialnia (13,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Fabryczna,Legnica

329 000 zł65 m² 5 068,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2 na ulicy Senatorskiej w Legnicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 64,91m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Stan mieszkania: do remontu Rozkładowe: tak Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Zosinek,Legnica

549 000 zł74 m² 7 455,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze osiedle Zosinek/ Legnica Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,64 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Tarninów,Legnica

679 000 zł101 m² 6 702,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 101,30 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy. Wyjątkowa nieruchomość położona zaledwie 120 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 położone na parterze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2006r. Cena: 519 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Głogowskie,Legnica

309 000 zł66 m² 4 691,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na II piętrze! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Głogowskiej w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaniawskiego

Piekary,Legnica

299 000 zł50 m² 5 991,98 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na 9 piętrze w bloku 11 piętrowym na Piekarach C w. Bezpośrednio przy budynku liczne lokalne sklepy, kawiarnia, supermarket Kaufland. Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

398 000 zł52 m² 7 591,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku (ocieplenie w 2025r) o dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

479 000 zł75 m² 6 412,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej (tarninów). Na nieruchomość o powierzchni 74,7 m2 składa się: -Duża widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Fabryczna,Legnica

266 000 zł69 m² 3 855,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 69 m z dużą piwnicą Legnica- przy Centrum Cena: 266 000 zł Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie usytuowane na 1. piętrze kamienicy w spokojnej części Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galaktyczna

Kopernika,Legnica

279 000 zł32 m² 8 584,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Legnica, ul. Galaktyczna Powierzchnia: 32,5 m2 Piętro: 8 / winda Budynek: wieżowiec Układ: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Stare Miasto,Legnica

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na II.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij