dowolna

Mieszkania Legnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Orkana

Tarninów,Legnica

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja, lokal usługowy na sprzedaż z pewnym najemcą. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy loft o powierzchni 80 m , zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Tarninów,Legnica

719 000 zł112 m² 6 419,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Legnica

439 000 zł59 m² 7 403,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m w kamienicy - Legnica, przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmowa

Tarninów,Legnica

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja/ przytulne 52m | 2 pokoje na tarninowie | gotowe do wprowadzenia I lokalizacja: legnica Ul. Sejmowa Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół osiedle budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

265 000 zł41 m² 6 416,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Legnicy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 41,30 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Tarninów. Budynek jest rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska

Piekary,Legnica

324 000 zł35 m² 9 257 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 9. piętrze 10-piętrowego bloku z windą przy ul. Karkonoskiej na osiedlu Piekary w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarninów,Legnica

669 000 zł91 m² 7 351,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z tarasem! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Tarninów w Legnicy. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

455 000 zł69 m² 6 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na legnickim Tarninowie! ul. Jaworzyńska, os. Tarninów, legnica -> mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

477 000 zł73 m² 6 570,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 73 m2 w stanie b. dobrym do zamieszkania. Pełna własność mieszkania i gruntu. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania podpisana jest umowa na użytkowanie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 41,20 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku z prężnie działającą wspólnotą mieszkaniową. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

419 000 zł58 m² 7 174,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piekary A. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary C,Legnica

285 000 zł51 m² 5 632,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2-pokojowego z balkonem w dogodnej lokalizacji? Remont ci niestraszny, a chciałbyś urządzić swoje nowe m2 od A do Z? Mam coś, co może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66 m , położonego w sercu Legnicy, przy ul. Bolesława Prusa. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kartuzy,Legnica

155 000 zł49 m² 3 176 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, blisko centrum oraz terenów zielonych. Opis mieszkania: - powierzchnia: 48,8m2 - układ: 2 przestronne pokoje, kuchnia, przedpokój, wc na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kopernika,Legnica

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne, przytulne mieszkanie. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Kopernik ulica Wrocławska przy szkole podst nr 7. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Legnica

339 000 zł56 m² 6 063,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego przestronnego mieszkania 2-pokojowego w pobliżu centrum miasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! ul. Żwirki i Wigury, obręb Fabryczna, legnica -> mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

2 200 zł43 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 43,04 m2, znajdujące się na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2021r. - złote Apartamenty. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarninów,Legnica

520 000 zł125 m² 4 173,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na Tarninowie. Mieszkanie o powierzchni 124,6 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w pięknej odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Legnica

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie w trzypiętrowym budynku w samym centrum miasta. w Legnicy. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Kopernika,Legnica

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem gotowego do zamieszkania? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach? Zapraszam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karkonoska

Piekary A,Legnica

409 000 zł58 m² 7 088,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - balkon - 2 piętro - niski blok Legnica - Piekary A Nieruchomość o powierzchni 57,70 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju z garderobą oraz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Bielany,Legnica

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania ,położonego w Legnicy na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się w niskim bloku na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Fabryczna,Legnica

352 000 zł54 m² 6 506,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Klatka schodowa w kamienicy przeszła remont, zostały wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominka

Fabryczna,Legnica

179 000 zł29 m² 6 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciepłego i przytulnego mieszkania 2 pokojowego. Oferowane mieszkanie o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniem przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Piekary C. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Legnica

865 000 zł96 m² 8 976,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,36 m2 położone na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku apartamentowym. Cena: 865 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji, w ofercie wyjątkowy 2-pokojowy dwustronny lokal z pięknym widokiem na tereny zielone oraz góry , przestronny balkon, komfortowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garderobą na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Tarasy przy ul. Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Ogrody,Legnica

267 760 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Zosinek,Legnica

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i garażem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 122,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

297 000 zł31 m² 9 488,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 31,3 m2 ul. Wojska Polskiego, tarninów, legnica Bez pośredników. Pośrednicy proszę nie dzwonić, chyba, że macie gotowego klienta zainteresowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Tarninów,Legnica

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 74m2 (w rzeczywistości 84m2) usytuowane na 4 piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Andersa. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

260 000 zł52 m² 5 009,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Oferowane mieszkanie o powierzchni 51,90 m2 położone jest na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł132 m² 4 826,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni 132,40 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Tarninów,Legnica

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na II piętrze w doskonałej lokalizacji w pobliżu Parku Miejskiego i centrum miasta. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku X piętrowym. Nieruchomość z korzystnym układem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marsa na os. Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybków,Legnica

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Omawiane mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij