Mieszkanie, ul. Wjazdowa

Wjazdowa, Legnica, dolnośląskie

  • 329 000 zł
  • 61,50 m²
  • 5 349,59 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Dziopa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wjazdowa

Wjazdowa, Legnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

329 000 zł

61,50 m²

5 349,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wjazdowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

329 000 zł 61,50 m² 5 349,59 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1945
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1945

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (5 349,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1945
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 740227

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m² | ul. Wjazdowa
Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub gabinet? Ta nieruchomość daje wiele możliwości aranżacji i inwestycji.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,49 m², położone na wysokim parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Wjazdowej. (...)

Agent

Sebastian Dziopa

883 355...

883 355 706

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sebastian Dziopa

883 355...

883 355 706

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.