Apartament Legnica
Tarninów, Legnica, dolnośląskie
- 565 000 zł
- 69 m²
- 8 188,41 zł/m²
Justyna Azymut
Skontaktuj się
Apartament Legnica
Tarninów, Legnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Apartament Legnica
Zaktualizowane: 13 maja 2026
565 000 zł 69 m² 8 188,41 zł/m²
1/3
3
2010
garaż w bryle budynku
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 565 000 zł (8 188,41 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, wielopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: "AZYMUT NIERUCHOMOŚCI" JACEK MATYSZUK, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 3221/AZM/MS
Lokalizacja
- Adres: Tarninów, Legnica, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów . Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2018 r.Powierzchnia nieruchomości wynosi 69 m2.Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym 2 sypialnie.Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia, salon z wyjściem na balkon oraz łazienka z WCDo nieruchomości przynależy miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie oraz garaż w bryle budynku!UWAGA CENA GARAŻU WYNOSI 90 tys. (...)
722 352...
722 352 000