Mieszkanie

Piastowska, Fabryczna, Legnica, dolnośląskie

  • 520 000 zł
  • 120,30 m²
  • 4 322,53 zł/m²

Zdjęcie

Anna Łakomska

Skontaktuj się

Mieszkanie

Piastowska, Fabryczna, Legnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 kwietnia 2026

520 000 zł

120,30 m²

4 322,53 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 kwietnia 2026

520 000 zł 120,30 m² 4 322,53 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1908
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1908

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (4 322,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 120,30 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1908 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, szczytowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 25,50 m²
  • Czynsz: 530 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 07.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 156-6345

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Legnica, Fabryczna, Piastowska, Mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż.

Na sprzedaż komfortowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 120,3 m2. Mieszkanie ulokowane na trzecim piętrze zadbanej kamienicy z 1908 roku w samym sercu miasta. Budynek posiada nowe drzwi wejściowe, monitoring oraz odnowioną klatkę schodową.
Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, układ pomieszczeń oraz zachowany klimat kameralnej kamienicy. (...)

Agent

Anna Łakomska