Mieszkanie Legnica

Legnica, dolnośląskie

  • 379 000 zł
  • 56,20 m²
  • 6 743,77 zł/m²

Zdjęcie

Mariola Serenda

Skontaktuj się

Mieszkanie Legnica

Legnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

379 000 zł

56,20 m²

6 743,77 zł/m²

Mieszkanie Legnica

Zaktualizowane: 14 maja 2026

379 000 zł 56,20 m² 6 743,77 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (6 743,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 56,20 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 11,30 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: ARTDOM Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ARTD-MS-924

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny lokal na parterze kamienicy - idealny pod biuro, gabinet lub mieszkanie | 56 m² + duża piwnica | monitoring, światłowód

Jeśli szukasz miejsca, które połączy doskonałą lokalizację , bezpieczeństwo , funkcjonalny układ i możliwość prowadzenia działalności - ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy z monitoringiem , w otoczeniu kancelarii, gabinetów, agencji i instytucji publicznych, z szybkim dojściem do centrum i sądu. (...)

Agent

Mariola Serenda

518 602...

518 602 003

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości