Mieszkanie Legnica
Kopernika, Legnica, dolnośląskie
- 365 000 zł
- 53,90 m²
- 6 771,80 zł/m²
Karolina Kubicka
Skontaktuj się
Mieszkanie Legnica
Kopernika, Legnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 kwietnia 2026
Mieszkanie Legnica
Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026
365 000 zł 53,90 m² 6 771,80 zł/m²
10/10
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
10/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 365 000 zł (6 771,80 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 53,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 10/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 400 zł
- Wyposażenie: piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 15.04.2026
- numer ogłoszenia: 487875
Lokalizacja
- Adres: 98329, Kopernika, Legnica, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
"Nieruchomości Apartament"
Karolina Kubicka Zalesska
tel.
Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 / Legnica
Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkania!
Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90 m2 na osiedlu Kopernik ul. Marsa z widokiem na tereny zielone w Legnicy. (...)