Mieszkanie Legnica

Legnica, dolnośląskie

  • 380 000 zł
  • 56 m²
  • 6 785,71 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Doradc...

Skontaktuj się

Mieszkanie Legnica

Legnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

380 000 zł

56 m²

6 785,71 zł/m²

Mieszkanie Legnica

Zaktualizowane: 15 maja 2026

380 000 zł 56 m² 6 785,71 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (6 785,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 300 zł
  • Wyposażenie: lodówka, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 809492

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Parkowej w Legnicy.

To nieruchomość, którą wyróżnia naprawdę wyjątkowy atut otwarty widok na Aleję Platanową, widoczny z salonu oraz dwóch pokoi. To rzadko spotykane połączenie ścisłego centrum miasta z poczuciem przestrzeni i zieleni za oknem. (...)

Agent

Agnieszka Doradca

883 334...

883 334 839

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Doradca

883 334...

883 334 839

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl