dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

319 000 zł45,70 m² 6 980,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,72 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Kościuszki w Legnicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł87 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w odnowionej kamienicy w dzielnicy Tarninów ( ul. Szewczenki). Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87m2 ulokowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł59,25 m² 7 746,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jasińskiego w Legnicy. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,30 m² 6 671,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 64,3 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki, osobno wc, pomieszczenia gospodarczego/garderoby, przestronnego przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , znajdujące się na 3. piętrze w bloku. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie, wyposażone w meble kuchenne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

10,56 zł/m²18 m² 190 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia 1 miejsce parkingowe w zamkniętej hali garażowej, w nowoczesnym apartamentowcu z 2025r przy ul. Desantowej. Cena za miejsce 190zł/ 1 miesiąc

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł56,30 m² 5 133,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Mieszkanie trzypokojowe znajdujące się blisko skrzyżowania przy ul. Jagiellońskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,3 m2 składa się z przedpokoju, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach?.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na II piętrze w nowoczesnym, niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy po przeprowadzonej modernizacji. Lokal charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł96,97 m² 8 827,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96,97m2, posadowiony na działce o powierzchni 229m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Legnicy, na os. Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34,10 m² 6 744,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Legnicy na ulicy Galaktycznej o powierzchni 34,1 m2. Znajduje się ono na drugim piętrze - mieszkanie środkowe w budynku z windą (wieżowiec).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,21 m² 6 854,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje po remoncie | 58 m | piwnica + budynek gospodarczy | Legnica Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m po kapitalnym remoncie, przygotowane do urządzenia według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 715 zł54,79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty: sldocboiskovam4 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 54,79 m2 ilość pokoi: 3 Piętro: i Balkon miejsce postojowe Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,60 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka tuż przy Parku Miejskim - po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Lokal posiada 32,6 m2 i usytuowany jest na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Żeglarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł591 m² 2 707,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Legnicy (ul. Czarnieckiego/daszyńskiego) z kompletnym, zatwierdzonym projektem 5-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego. Projekt pozwala wejść.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Legnica, lokal pod usługi, biuro, sklep, wynajem. DO wynajęcia lokal W ścisłym centrum legnicy O pow. 64 m2. Położony przy głównym deptaku starego miasta. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

15 390 zł561 m² 27,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:561 m²

Piękna Rezydencja na Tarninowie wynajem: nr oferty: wbdoc6228 Kategoria: willa Miasto: legnica Lokalizacja: tarninów Powierzchnia użytkowa budynku: 513 m2 Powierzchnia działki: 561 m 2 Materiał:.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł175 m² 7 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.175 m2, posadowiony na działce o powierzchni 364m2 w Legnicy na os. Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,10 m² 5 918,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Legnica, zosinek, ul. Krótka, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, sprzedaż. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 69,10 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

6 700 000 zł13 835 m² 484,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 835 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc6588 Kategoria: obiekt komercyjny Lokalizacja: legnica Powierzchnia zabudowy budynku: 767m2 Powierzchnia działki: 13835m2 opis Na sprzedaż 4-kondygnacyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł105 m² 4 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. Opis nieruchomości: dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkania z Ogrodami Bobrów (gm. Miłkowice) Komfort domu w cenie mieszkania tylko 10 min od Legnicy i 18 min od Lubina! Szukasz własnego "M" z ogródkiem, pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie po przeprowadzonym remoncie, położone na parterze zlokalizowane w budynku po przeprowadzonej termomodernizacji. Za budynkiem miejsce parkingowe - wjazd na podwórko. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł219,90 m² 4 956,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Sprzedaż na wyłączność Numer oferty: sldoc8766 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Stare miasto Powierzchnia: 219,90 m2 opis Własnościowy lokal o pow. 219,90 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

26 zł/m²320 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem lokali użytkowych Centrum Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne lokale użytkowe, idealne na magazyn biura, usługi lub handel. Lokale są gotowe do użytkowania i znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 26.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Lokal znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Legnica

Legnica,dolnośląskie

169 000 zł1 800 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja polecamy Teren dla osoby prywatnej lub dla inwestora. Działka budowlana o powierzchni 18 a, położona w Ulesiu , tylko 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zielona Oaza komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł21,40 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Legnica - ulica Senatorska Doskonała propozycja dla Singla szukającego niedużego, przytulnego lokum na start lub Inwestycja pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji - w sąsiedztwie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom na sprzedaż Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł340 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwy wynajem pod miejsca parkingowe lub inne nieuciążliwe przeznaczenie. Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Poselska

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł80,72 m² 7 309,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9186 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 80,72 m2, położony na parterze budynku przy ul. Poselskiej w Legnicy. Lokal został przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł119,05 m² 2 091,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z połową domu w Legnicy przeznaczonego do kapitalnego remontu! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 119.05m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 0 i 1 - Stan.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,10 m² 7 136,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,1 m 2 , położne na I piętrze bloku- wygodne i praktyczne na co dzień (duży atut dla seniorów). Blok zadbany po.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł122,30 m² 4 251,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja-rezerwacja- nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie Z garażem w zadbanej wyremontowanej kamienicy Duże, przestronne mieszkanie o pow. 122,30 m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij