dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni około 50 m (45,3 m powierzchni użytkowej), usytuowanego na 4. piętrze w wyremontowanej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Legnica,dolnośląskie

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Komfortowe pokoje dla pracowników w Legnicy przy ulicy Struga 1f na wynajem długoterminowy. Apartament składa się z sześciu pokoi 2 i 3 osobowych, w sumie 14 miejsc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2. Funkcjonalne i w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Idealne dla małej rodziny, pary lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,93 m² 5 375,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

433 728 zł40,16 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Nie każde mieszkanie musi oznaczać remont, stres i miesiące oczekiwania. Są też takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Samodzielny lokal usługowy z przeznaczeniem na gabinet lekarski, masażu, rehabilitacji, kosmetyczny i.tp. W lokalu poczekalnia na 5 osób. W korytarzu poczekalnia ogólnodostępna. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł137,06 m² 6 931,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w Legnicy Twój wymarzony dom czeka na Ciebie! Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia nowoczesnego, przestronnego i w.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,30 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.30 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 499 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,67 m² 5 678,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Mieszkanie o powierzchni 46,67 m znajduje się na 9. piętrze w bloku z 1985 roku. Mieszkanie posiada dwa pokoje, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 760 zł33,47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , po remoncie oraz wymianie instalacji elektrycznej, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,70 m² 6 980,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,72 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Kościuszki w Legnicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy po przeprowadzonej modernizacji. Lokal charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 /1 piętro/ oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł77 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m (wraz z piwnicą), położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły przy ul. Kosmicznej w Legnicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65,05 m² 4 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność tylko W naszym biurze - Na sprzedaż oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34,10 m² 6 744,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Legnicy na ulicy Galaktycznej o powierzchni 34,1 m2. Znajduje się ono na drugim piętrze - mieszkanie środkowe w budynku z windą (wieżowiec).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,20 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 43,20 m2, znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2019 r. -Lawendowe Tarasy Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł74,20 m² 5 053,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

4 -pokojowe do szybkiego zamieszkania Ścisłe centrum, ul.Złotoryjska Gotowe do zamieszkania mieszkanie w dobrym stanie. 3 piętro w kamienicy 4-piętrowej Powierzchnia 74,20 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł56,99 m² 7 615,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,99 m2, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena 434 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w spokojnej części Legnicy. Lokal o bardzo praktycznym układzie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,60 m² 6 690,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł68,55 m² 6 695,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Mieszkanie o wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,50 m² 8 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2 pomieszczenia na strychu- 15,2 m oraz 21,2 m - do wykorzystania w zależności od potrzeb. Atrakcyjne po przeprowadzonym remoncie kapitalnym mieszkanie położone na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,50 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m | ul. Wjazdowa Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowe -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Parkowej w Legnicy. To nieruchomość, którą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł87 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w odnowionej kamienicy w dzielnicy Tarninów ( ul. Szewczenki). Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87m2 ulokowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł78 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie, położone w centrum miasta zaledwie 5 minut od dworca pkp, ale równocześnie z dala od zgiełku miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł347,58 m² 4 767,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, w której dotychczas funkcjonował żłobek oraz przedszkole. Budynek o powierzchni 347,58 m , wybudowany w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje:4 Piętro: II Powierzchnia: 55 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek o pow. 58m2 Garaż podziemny Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament położony w Legnicy na osiedlu Bielany przy ul. Bielańskiej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2022 roku, wyposażonym w windę, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8911 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, kartuzy Powierzchnia działki 340m2 media: w drodze opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy - ul. Chojnowska, legnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 077 m² 2 321,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego znajdującego się w samym centrum miasta w sąsiedztwie Zamku i Galerii Handlowej. Działka o powierzchni 1077mkw, w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,86 m² 5 914,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NR oferty: sldoc9180 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w Legnicy blisko centrum i galerii Ferio! Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojej działalności? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 650 zł38,85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.