dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

882 ogłoszenia

504 000 zł50,94 m² 9 893,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Nieruchomości Apartament Agnieszka Nigbar tel.   Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy/ Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,88 m w Legnicy. znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

674 300 zł6 130 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt położony wzdłuż drogi krajowej numer 94, z dostępnymi mediami ( woda, prąd). Teren podlegający mpzp, wykonane badania gruntu oraz warunki przyłączeniowe na przedmiotowym terenie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł73,32 m² 6 792,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Kopernika, ul. Biegunowa Wysoki parter w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po remoncie. Wygodne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem. Powierzchnia 73,32 m2 4 pokoje (17,89 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,70 m² 5 598,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na bardzo wygodnym pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł1 809,76 m² 7 183,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

NA sprzedaż budynek handlowo - biurowy przy ulicy Zamkowej w samym centrum Legnicy, nieruchomość położona na działce o powierzchni 618 m2 (powierzchnia zabudowy 428,8 m2) wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3- pokojowe, położone na 1 piętrze w cztero - piętrowym ocieplonym bloku- blisko szkoła z basenem, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, handlowy ryneczek, przychodnie, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: wldoc9023 Kategoria: mieszkanie Miasto: legnica centrum Powierzchnia: 133m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 1 opis Do wynajęcia przestronne mieszkanie, położone na I piętrze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,90 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 / Legnica Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkania! Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty: sldoc8943 Kategoria: mieszkanie dwupoziomowe W budynku W zabudowie szeregowej Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 98 m2 taras pokoje : 4 Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Legnica

Legnica,dolnośląskie

454 365 zł65,85 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldoc8945 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 65,85 m2 ilość pokoi: 4 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,56 m² 5 905,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** oferta na wyłączność *** * Idealny lokal pod Twój biznes! * Wiele możliwości adaptacji oraz aranżacji przestrzeni! * * Lokal usługowy bądź biuro? Tak! * * Sklep? Tak! * * Restauracja? Tak! * *.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,50 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m | ul. Wjazdowa Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł8 000 m² 62,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Legnicy, w obrębie Piekary Stare. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 80 ar z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy Legnica, stare Miasto, ul. Nowy Świat Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 456 m² 244,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej w Legnicy przy ul. Ścinawskiej - działka nr 84/14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 760 zł33,47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²211 m² 15 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy nowoczesne lokale handlowo-usługowe na wynajem w nowopowstającym pasażu w Galerii Handlowej w Legnicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8911 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, kartuzy Powierzchnia działki 340m2 media: w drodze opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,01 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku po termomodernizacji przy ul. Orbitalnej, os. Kopernik. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,33 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, miejsce postojowe Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł2 607 m² 958,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym - Legnica Na sprzedaż/wynajem nieruchomość przemysłowa o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2.600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł57,80 m² 4 134,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji Legnica, ul. Głogowska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł8 441 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Legnica, działka, grunt, sprzedaż. Lokalizacja: - idealna: ul. Nowodworska 27-33 - położenie przy obwodnicy miasta legnica - do autostrady A4: 2,5 km ( 4 min ) - do autostrady S3: 6,5 km ( 9 min ) -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , po remoncie oraz wymianie instalacji elektrycznej, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Legnica

Legnica,dolnośląskie

179 000 zł1 448 m² 123,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pątnówek- bobrów Działka budowlana o pow. 14,48a zlokalizowana na obrzeżach miasta Legnica, z doskonałym dojazdem do obwodnicy S3. Działka w kształcie prostokąta uzbrojenie: energia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł598 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia działkę w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 600 mkw, do dyspozycji są trzy garaże wykonane z płyty warstwowej. Garaże mają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł47,50 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Emilii Plater, na drugim bezpiecznym piętrze. Atuty: mieszkanie po remoncie generalnym dwa duże pokoje piwnica bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:77 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek mieszkalno-usługowy Lokalizacja: legnica, okolice ul. Chojnowskiej Powierzchnia użytkowa budynku: 140 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 226 m2 największe.

Szczegóły ogłoszenia

47,49 zł/m²126,34 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 126 m , usytuowany na parterze odrestaurowanego, prestiżowego budynku zabytkowego, który przeszedł kompleksową rewitalizację w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Legnica, lokal pod usługi, biuro, sklep, wynajem. DO wynajęcia lokal W ścisłym centrum legnicy O pow. 64 m2. Położony przy głównym deptaku starego miasta. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,42 m² 6 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 29,42 m2 znajdujące się na wygodnym drugim piętrze w kamienicy. W odległości zaledwie 5 minut spacerem do centrum miasta. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,60 m² 46,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 34,6 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy w spokojnej i cenionej dzielnicy Tarninów, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 980 zł71 546 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę. W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w Legnicy Polecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł129,90 m² 4 226,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Tarninów w Legnicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,90 m² 4 188,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,9 m | 3. piętro | kamienica. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie do remontu, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł51,67 m² 6 909,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i powierzchni użytkowej ok. 52 m2, położone na 3. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł3 003 m² 829,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej z Pozwoleniem na Budowę i Projektem Budowlanym Lokalizacja: legnica, osiedle Sienkiewicza Numer działki: 930 Powierzchnia działki: 3003.