dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

280 000 zł44,40 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe Legnica, ul. Wielogórska Oferujemy na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 44,70m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,33 m² 6 207,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 980 zł71 546 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę. W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w Legnicy Polecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95,60 m² 5 219,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,6 m , położone tuż przy Parku Miejskim w Legnicy przy ul. Żeglarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze kamienicy i przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

90 zł/m²15 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyspa handlowa do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia wyspę handlową o powierzchni ok. 15 m (z możliwością dopasowania do potrzeb Najemcy),.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł212,90 m² 10 192,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:827 m²

Dom na Osiedlu w Alejach Wygodny jednorodzinny dom wolnostojący z 2009roku. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, murowany, z garażem 2-stanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 342 m² 294,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Promocja! Opis projekt inwestycji deweloperskiej klasztor Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Legnicy, w województwie dolnośląskim Działka o powierzchni 23 ary zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51,90 m² 6 724,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m2, położone na parterze kamienicy nowego typu, zlokalizowanej w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 349 zł50,80 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł670 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży/wynajmu wolnostojącej kamienicy nieopodal centrum Legnicy. Budynek o przeznaczeniu mieszkalnym o powierzchni około 790 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł74,18 m² 6 457,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Legnica, osiedle zosinek, ulica torowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku. Budynek: - ocieplony, po modernizacji; - miejsca postojowe przed budynkiem. Mieszkanie: - na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

"nieruchomości apartament" Iwona Miłkowska tel.   gotowiec inwestycyjny/centrum legnicy! Do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 54m2 położony na parterze w budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 456 m² 244,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej w Legnicy przy ul. Ścinawskiej - działka nr 84/14.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokale biurowo-usługowe znajdujące się na I piętrze w budynku po termomodernizacji. Lokale są odświeżone i gotowe do najmu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom W otulinie zieleni Oferujemy Państwu bardzo ładny, przytulny i komfortowy dom o powierzchni ok 120 m położony na działce o pow. 900 m (9 ar) Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł169,87 m² 27,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł78,90 m² 5 500,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4-pokojowe z dużym balkonem I piętro w bloku 3-piętrowym ul. Kazimierza Wielkiego Odrębna własność z księgą wieczystą w budynku Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł541 m² 2 031,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:456 m²

Legnica, obiekt biurowy, biurowiec, sprzedaż. Cena sprzedaży 1 099 000 netto do negocjacji - oferta ważna do końca marca 2026 R. Idealna lokalizacja dla biznesu. Obiekt idealny dla firm z wielu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

25 000 zł927 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

NR oferty:wbdoc9221 ogłoszenie wynajmu obiektu legnica Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy obiekt położony w centrum Legnicy, zaledwie 1,5 km od głównego dworca kolejowego i autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 000 zł62 500 m² 145,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 6,2 ha dk94 | mpzp | Media | Idealny pod Retail Park, stację paliw, hale, sbu Bezpośrednio przy nowo powstającym szpitalu. Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25,95 m² 8 477,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25,95 m2 - niskie koszty, idealna inwestycja - Legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,95 m2, położone na 2. piętrze w budynku 4-piętrowym w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł120 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 120m2 położone na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł737,15 m² 3 798,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Inwestycja z pozwoleniem na budowę: kamienica 14 Mieszkań | Legnica - Tarninów | pum 535 m2 Na sprzedaż prestiżowa nieruchomość inwestycyjna usytuowana w sercu legnickiego Tarninowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na siódmym piętrze w 10 - cio piętrowym bloku- blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, dobre skomunikowanie z miastem - niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m , położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kategoria: hala magazynowa do wynajęcia Lokalizacja: legnica, ob. Stare Piekary Powierzchnia budynku: 220 m 2 Do wynajęcia hala magazynowa położona w Legnicy, obręb Stare Piekary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkania w centrum miasta dla firm Twoje idealne rozwiązanie! Szukasz wyjątkowych mieszkań dla swoich pracowników? Oferujemy w pełni wyposażone lokale o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,15 m² 7 686,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż i na zamianę na mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu - mieszkanie 3- pokojowe, położone na parterze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy lokal pod działalność gospodarczą w Legnicy w sąsiedztwie ulicy Złotoryjskiej w Legnicy. Lokal można zaadaptować na dowolną działalność gospodarczą. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46,90 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze z ogródkiem to coś, o czym marzysz? Rynek legnicki nie wypuszcza za często takich ofert! Jesteś ciekawy, co mam Ci do zaoferowania? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Tarninów,Legnica

5 000 000 zł1 290 m² 3 875,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:315 m²

Budynek mieszkalno-usługowy (17 mieszkań o pow. od 27,9m2 do 86,8m2 oraz 2 lokale usługowe) w zabudowie zwartej podpiwniczony w stanie developerskim do indywidualnego wykończenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²114 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie mercus w którym działają: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc9231 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone w Legnicy przy ul. Warmińskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,86 m² 5 914,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NR oferty: sldoc9180 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w Legnicy blisko centrum i galerii Ferio! Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojej działalności? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,39 m² 5 053,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nieruchomości Apartament Agnieszka Nigbar tel.   Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,85 m² 5 532,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Legnica, dzielnica Tarninów, ulica Lotnicza, 2 pokoje. Umowa na wyłączność. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na II piętrze kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,90 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy na Piekarach C. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze z balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pierwsze zdjecie jest wizualizacją Mieszkanie do kapitalengo remontu Na sprzedaż mieszkanie do remontu, rozkładowe, 3 pokojowe zlokalizowane na parterze w cztero-piętrowym bloku, blisko szkoła,.