dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Chojnowskiej idealna lokalizacja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł271,70 m² 2 572,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bagienna

Legnica,dolnośląskie

2 804 400 zł1 558 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3 hal magazynowo-produkcyjnych oraz budynku garażowego o łącznej powierzchni 1 558 m , położonych na działce 21,92 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł648 m² 2 932,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - kamienica inwestycyjna w centrum Legnicy Na sprzedaż trzypiętrowa kamienica po kapitalnym remoncie, położona blisko centrum Legnicy. Budynek o powierzchni całkowitej 648.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł58,10 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,1 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze zadbanej, pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

531 200 zł66,40 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m , położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie - 2 pokojowe w 10-cio piętrowym bloku z windą położone na parterze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe powierzchnia użytkowa 40,30 m2 plus piwnica 6.7m2. Mieszkanie z podjazdem dla wózka inwalidzkiego na os. Bielany w Legnicy w budynku po renowacji 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów, ulica saperska. Mieszkanie 2 pokojowe Z prywatnym ogrodem plus miejsce postojowe W garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł134,50 m² 4 081,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 134,50 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Wrocławskiej, w samym centrum miasta. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł8 441 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Legnica, działka, grunt, sprzedaż. Lokalizacja: - idealna: ul. Nowodworska 27-33 - położenie przy obwodnicy miasta legnica - do autostrady A4: 2,5 km ( 4 min ) - do autostrady S3: 6,5 km ( 9 min ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 940 000 zł226,52 m² 8 564,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Dom 300 m od jeziora | po gruntownym remoncie 2024 | sauna | kino domowe 40 m | biuro | duża działka Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż nr oferty : sldoc8856 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, tarninów powierzchnia: 39 m2 ilość pokoi: 1 piętro 4 piwnica Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł119,80 m² 4 582,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanym na Marynarskiej w kamienicy z 1939roku. Miejsca parkingowe w pobliżu budynku. Wysoki parter. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w odrestaurowanym budynku w centrum Legnicy. Pomieszczenie biurowe typu open space o powierzchni 150mkw świeżo po kapitalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł128 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy Placu Wolności. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł368,74 m² 10 845,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości położonej w spokojnej części Legnicy. Ten przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 368,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²100 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 100 m , idealny pod działalność magazynową, handlową lub usługową, zlokalizowany przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,58 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, ul. Żołnierska! Wynajem wyłącznie w trybie najmu okazjonalnego! Nowoczesne, wygodne mieszkanie z balkonem, na 2 piętrze w nowym 4-piętrowym budynku przy ul. Żołnierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Legnica

Legnica,dolnośląskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 10 ar w Mąkolicach (koiszków), 5 km do Legnicy (strefa ekonomiczna). Niespełna 10 km od Jawora. Woda, kanalizacja w drodze. Mąkolice to mała wieś.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł191 m² 4 450,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom na sprzedaż wolnostojący, przestronny i funkcjonalny Legnica, osiedle domów jednorodzinnych. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²850 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Miejscowy plan w tym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57,80 m² 7 249,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem na ,piekarach B, w legnicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze w bloku. Budynek świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²67 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale użytkowe znajdujące się w wyremontowanym budynku przy ulicy Murarskiej w centrum Legnicy. Budynek jest po kapitalnym remoncie, lokale w wysokim standardzie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł6 230 m² 84,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,63 ha położoną przy ul. Pątnowskiej k/legnicy. Działka w kształcie regularnym z dostępem do drogi głównej (asfaltowej).

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Bielany. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m z piękną loggią, usytuowanego na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji na Tarninowie, przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76,80 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe, , wymienione instalacje, w pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie. W kuchni - na podłodze glazura , na ścianie między szafkami fartuch kafelkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

980 000 zł152 m² 6 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Komfortowy dom Z pięknym widokiem na góry małuszów k/ legnicy Oferujemy Państwu przestronny, komfortowy dom o powierzchni całkowitej 152 m , użytkowej 128 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Legnica,dolnośląskie

720 000 zł110,75 m² 6 501,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom z ogrodem w Legnicy w cenie mieszkania. Lokalizacja: legnica, ul. Fiołkowa Powierzchnia: 110 m 2 (od 110,75 m 2 do 127,08 m 2 ) Pokoje: 5 Działka do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł33,50 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Tarninowie. Omawiana kawalerka o powierzchni 33,5 m2 ,znajduje się na 4 ostatnim piętrze w kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,80 m² 8 645,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Legnicy na osiedlu Sienkiewicza. Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36,90 m² 6 747,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Legnica -ul. Mazowiecka. Nieruchomość o powierzchni 36,9 m 2 położona na parterze budynku wielorodzinnego składa się z : - pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 085 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje typu parking strzeżony, stacje ładowania, kort tenisowy, budowę sali treningowej. Polecamy działkę w Legnicy przy zbiegu ul. Chojnowskiej i Gładysza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompleksowo umeblowanych przestronnych dwóch pokoi na wynajem w ścisłym centrum miasta? Balkon oraz I piętro to dla Ciebie parametry, które są priorytetem? Mam coś dla ciebie! ->.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament Z ogrodem 85 m - prestiżowy tarninów (3 pokoje) Lokalizacja: legnica, tarninów (okolice Lasku Złotoryjskiego) Powierzchnia mieszkania: 50,10 m Powierzchnia ogrodu: 85,0.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63,97 m² 3 892,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Drukarskiej. Położona na parterze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,20 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij