dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu w Legnicy idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w Legnicy, w dzielnicy Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

255 000 zł44 m² 5 782,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeznaczone jest do gruntownego remontu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bieszczadzka

Piekary A,Legnica

280 000 zł39 m² 7 250,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Tarninowie .Budynek rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 60 m2.Mieszkanie posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze po przeprowadzonym kapitalnym remoncie - niedaleko centrum - blisko szkoły, przedszkola, uczelnie, zaplecze usługowo - handlowe, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszyńskiego

Piekary C,Legnica

226 177 zł55 m² 4 127,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem 59-220 Legnica, ul. Pruszyńskiego 16/9 Przedmiotem licytacji jest ograniczone prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Ludwikowo,Legnica

465 715 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż oferujemy komfortowe nowe mieszkania Z balkonem I miejscem parkingowym naziemnym W budynku 2 piętrowym. NA nowo powstającym osiedlu W legnicy. Dobra lokalizacja : 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dziennikarska

Stare Miasto,Legnica

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka w centrum miasta - idealna lokalizacja! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w samym sercu Legnicy, przy Placu Wolności. Mieszkanie znajduje się parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Piaski,Legnica

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy przy ul. Poznańskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Tarninów,Legnica

357 000 zł39 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Legnicy, położone przy ul. Jasińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rumiankowa

Sienkiewicza,Legnica

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się z pokoju, łazienki z wc oraz przedpokoju położone w domu wielorodzinnym na osiedlu Sienkiewicza przy ulicy Rumiankowej, mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Ludwikowo,Legnica

522 410 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary,Legnica

750 000 zł85 m² 8 805,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesny apartament, umeblowany, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

499 000 zł70 m² 7 157,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Kopernika. Omawiane mieszkanie o powierzchni 69,72 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

Fabryczna,Legnica

2 500 zł81 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, dzielnica Fabryczna. Mieszkanie w większości umeblowane. Bardzo korzystny układ, każde pomieszczenie niezależne. Lokalizacja pozwala na szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2017 roku na spokojnym osiedlu Bielany w Legnicy. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Przedmieście Głogowskie,Legnica

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni około 200 m , położony w dogodnej lokalizacji w Legnicy. Idealna przestrzeń do prowadzenia różnorodnej działalności: magazyn, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary B,Legnica

890 000 zł260 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Omawiany dom położony się na Piekarach B ,wśród zabudowy jednorodzinnej. Teren ten należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym - ul. Kertyńskiego, legnica Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Legnica

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia przy ul. Kertyńskiego w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się w niskim bloku na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chojnowska

Zosinek,Legnica

29,55 zł/m²220 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 220 mkw. położony w na wysokim parterze z niezależnym wejściem od parkingu w budynku biurowym przy ulicy Chojnowskiej, w skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piechoty

Asnyka,Legnica

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu handlowego, zlokalizowanego w Legnicy przy ul .Piechoty. Pawilon wolnostojący o powierzchni 35 m2 ,usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Tarninów,Legnica

2 100 zł66 m² 31,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. M. Reja. Nieruchomość o powierzchni 66,10 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrocławska

Piekary,Legnica

679 000 zł250 m² 2 716 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego. Budynek o powierzchni użytkowej 190 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 605 m2. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Ogrody,Legnica

352 960 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- nowa Inwestycja w Legnicy" Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkań w Legnicy przy ul. Samuela Lindego. Inwestycja skierowana w szczególności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary,Legnica

679 000 zł250 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. Dom o powierzchni użytkowej 190 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 605 m2. Opisywany dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wjazdowa

Stare Miasto,Legnica

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Na wynajem przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 50,00 m2. Funkcjonalne i w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastowska

Fabryczna,Legnica

399 000 zł183 m² 2 179,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Legnicy. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie spa. Idealnie nadaje się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Piątnica,Legnica

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 38,5 m2 plus piwnica 2,2 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Na każdym piętrze zamontowano dodatkowo drzwi z domofonem. Lokal składa się z: - ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piekary B,Legnica

654 000 zł110 m² 5 945,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Diamentowej. Dwupoziomowe o powierzchni 110m w stanie deweloperskim z ogromnym potencjałem. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kartuzy,Legnica

140 000 zł52 m² 2 694,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy ,przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 51,96 m2 znajduje się na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Legnica,dolnośląskie

4 000 zł72 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 4 pokoje, 72.36 m2, ADAMA MICKIEWICZA, OSIEDLE CENTRUM PARK, WYNAJEM OD DZISIAJ Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 72,36 m2 zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Kartuzy,Legnica

228 000 zł52 m² 4 424,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Legnicy przy ul. Kościelnej. To świetna lokalizacja zapewniająca wygodę życia w pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła, sklep oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Tarninów,Legnica

389 000 zł60 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne 3-Pokojowe Mieszkanie z garderoba. Wykonane Pod Kucz- gotowa łazienka lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Legnicy, przy ul. Orzeszkowej, w dzielnicy Tarninów. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

700 000 zł73 m² 9 525,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3-pokojowe - wysoki standard, w nowym budownictwie, na zamkniętym osiedlu, do mieszkania przynależy balkon- 6m2, piwnica oraz miejsce parkingowe (parking przy budynku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Piekary,Legnica

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, pośród domków jednorodzinnych na osiedlu Stare Piekary w Legnicy. Spokojna okolica, a zarazem szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielogórska

Przybków,Legnica

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Omawiane mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Fabryczna,Legnica

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie ul. Jagiellońska, legnica Na wynajem ustawne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Jagiellońskiej w Legnicy. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Piątnica,Legnica

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni użytkowej 59,16 m2. Idealne dla par, rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Omawiane mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Ogrody,Legnica

270 640 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Kopernika,Legnica

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne, przytulne mieszkanie. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Kopernik. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 60 m2. Mieszkanie.