dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legnica

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Stare Miasto,Legnica

194 000 zł45 m² 4 268,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 45.45 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 194 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary Wielkie,Legnica

690 000 zł128 m² 5 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam na prezentację nowo powstającego osiedla domów w zabudowie szeregowej mieszczącego się przy ul. Spokojnej w Legnicy. Jest to ciche oraz ustronne miejsce z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neptuna

Kopernika,Legnica

245 000 zł41 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu kopernik przy ul: neptuna w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Tarninów,Legnica

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Położone na parterze przy ul. Okrzei mieszkanie które również, świetnie nadaje się na Biuro, kancelarię, gabinety. 4 duże pokoje plus kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary,Legnica

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, pośród domków jednorodzinnych na osiedlu Stare Piekary w Legnicy. Spokojna okolica, a zarazem szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,9 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanej kamienicy, położonej w ścisłym centrum Legnicy przy ul. Piastowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary,Legnica

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 329 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Czarny Dwór,Legnica

420 000 zł60 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu centrum! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w nowoczesnym budynku z 2011 roku na osiedlu Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława Łokietka

Piątnica,Legnica

22,31 zł/m²114 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy na wynajem - 114,30 m | ul. Łokietka 18, legnica lokal Na wynajem atrakcyjna przestrzeń komercyjna o powierzchni 114,30 m , zlokalizowana na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 5 piętrze punktowca z windą, zlokalizowanego przy ulicy Gwiezdnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Poznańska

Piaski,Legnica

13 234 zł1 103 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp. Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego. Jedna część magazynu około 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Bielany,Legnica

440 000 zł68 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania! 3 pokoje z piwnicą Bielany, 67,6 m , 1. piętro Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

769 000 zł113 m² 6 805,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i bardzo słonecznego 4-pokojowego mieszkania o pow. 113 m 2 , usytuowanego na pierwszym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bilsego

Stare Miasto,Legnica

79,17 zł/m²24 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia ścisłe centrum Legnicy. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastów Legnickich

Legnica,dolnośląskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament/pierwszy Najemca/ Bezpieczna cicha okolica/miejsce parkingowe w cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Fabryczna,Legnica

270 000 zł61 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Fabryczna, okolice ulicy Senatorskiej. Budynek rodzaju: kamienica- klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

345 000 zł66 m² 5 235,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Łowickiej. Lokal jest ciepły i słoneczny. Nieruchomość o powierzchni 65,90 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Legnica

1 600 zł38 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku, w ścisłym centrum Legnicy przy ul. N.M.P. Nieruchomość o powierzchni 37,60 m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kominka

Fabryczna,Legnica

450 000 zł60 m² 7 537,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 3 pokojowego usytuowanego na parterze. Mieszkanie o powierzchni 59,70 m2 składa się z: - przestronnego salonu, - 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sienkiewicza,Legnica

800 000 zł176 m² 4 553,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom z pełnym wyposażeniem w Legnicy - gotowy do zamieszkania! - Osiedle Sienkiewicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Bielany,Legnica

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, garażem i dwoma niezależnymi lokalami - idealne dla rodziny lub inwestora! Lokalizacja: cicha i zielona okolica z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piastowska

Stare Miasto,Legnica

38,21 zł/m²183 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy premium w sercu Legnicy - Idealny pod spa, gabinety, biuro Szukasz miejsca, które od razu zrobi wrażenie na Twoich klientach? Ten lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jana III Sobieskiego

Bielany,Legnica

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

W ofercie biura dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - segment środkowy na osiedlu Bielany w Legnicy. Dom z niepowtarzalnych oryginalnym charakterem i rustykalnym klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Stare Miasto,Legnica

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania wyjątkowy klimat I charakter To mieszkanie to perfekcyjne połączenie historycznego charakteru z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Sienkiewicza,Legnica

1 240 000 zł184 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Legnicy na cichym i spokojnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Legnica

Fabryczna,Legnica

2 499 000 zł2 590 m² 964,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa o powierzchni 2.200m2 z dwoma budynkami biurowo-socjalnymi o pow. ok. 300m2 z dogodnym dojazdem. Obiekty murowane, położone niedaleko centrum Legnicy. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dziennikarska

Stare Miasto,Legnica

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w centrum miasta - idealna lokalizacja! Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w samym sercu Legnicy, przy Placu Wolności. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku -dwa balkony oraz miejsce w garażu podziemnym Do wynajęcia całkowicie nowe, jeszcze niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

435 000 zł46 m² 9 497,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 435 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

339 000 zł35 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radiotelegrafistów 1. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię (według kw) 35,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Zosinek,Legnica

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Osiedlu Zosinek. Powierzchnia nieruchomości wynosi 74 m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Kartuzy,Legnica

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą i pazurem 48 m przy ul. Kościelnej czeka na swojego nowego właściciela! Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ściany mają swoją historię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Asnyka,Legnica

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 37 m z balkonem i miejscem parkingowym - nowe budownictwo Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Tarninów,Legnica

450 000 zł59 m² 7 600,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Legnicy? Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na II piętrze w zabytkowej kamienicy po renowacji, które mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legnica

Kartuzy,Legnica

1 500 000 zł274 m² 5 465,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:707 m²

Do sprzedaży dom składający się z czterech odrębnych mieszkań. Każde mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość wykończona wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

550 000 zł66 m² 8 275,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,46 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z 2019r. Cena: 550 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pątnowska

Stare Piekary,Legnica

799 000 zł121 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Fabryczna,Legnica

305 000 zł48 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47.5 m2, na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - dwóch sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Legnica

Legnica,dolnośląskie

415 000 zł1 384 m² 299,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży - działka budowlana o pow. 1384 m2, usytuowana w Legnicy. Nieruchomość gruntowa położona w terenie płaskim, usytuowana w pobliżu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Tarninów,Legnica

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: kamienica.