dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Legnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

295 000 zł36 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, al. Rzeczypospolitej Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w Legnicy przy alei Rzeczypospolitej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątnica,Legnica

175 000 zł43 m² 4 112,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie Marzysz o mieszkaniu z duszą, które możesz urządzić według własnej wizji? Ta nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Przedmieście Głogowskie,Legnica

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Słubickiej, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym z 2025 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Fabryczna,Legnica

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziennikarska

Asnyka,Legnica

375 000 zł39 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

499 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta premium Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Legnicy? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Andersa

Tarninów,Legnica

365 000 zł63 m² 5 766,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

duże 2-pokojowe mieszkanie | Tarninów | Stylowa kamienica Na sprzedaż przemyślane i wygodne mieszkanie o powierzchni 56 m , umieszczone w rozwijającej się aktualnej części Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Stare Miasto,Legnica

270 000 zł44 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie rozkładowe położone na IV piętrze budynku, który został wybudowany w latach 70-tych przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Nad mieszkaniem znajduję się strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sejmowa

Tarninów,Legnica

260 000 zł29 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Legnica, ul. Sejmowa | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Bielany,Legnica

435 000 zł38 m² 11 432,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Piekary C,Legnica

269 000 zł49 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem na Piekarach C? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Poli Gojawiczyńskiej, os. Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

553 000 zł50 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca. Cena: 553 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarny Dwór,Legnica

465 000 zł62 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 położone na parterze trzypiętrowego budynku. Cena: 465 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie Położone jest na dzielnicy Czarny Dwór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 194,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 usytuowane na VIII piętrze na piekarach w Legnicy. *** Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

360 000 zł39 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wykończonego. Mieszkanie usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy Tarninowa ,a konkretnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

535 000 zł50 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Bielany,Legnica

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Legionów w Legnicy, idealne dla osób ceniących wysoką jakość i dogodna lokalizację. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Legnica

339 000 zł44 m² 7 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Gwarnej w Legnicy. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Piekary,Legnica

325 000 zł48 m² 6 827,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest spore mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Łowickiej w Legnicy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Fabryczna,Legnica

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz wirtualny spacer: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie kilka minut od centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 m , położonego na 1. piętrze, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

229 000 zł32 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Piekary C,Legnica

399 000 zł49 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dzień dobry, na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie położone na 4. piętrze, które zachwyca ilością naturalnego światła i wysokim standardem wykończenia. Jeśli szukasz wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Stare Miasto,Legnica

225 000 zł58 m² 3 886,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57,90 m2 + 0,70 m2 komórka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, blisko Centrum Miasta. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

439 000 zł42 m² 10 492,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupoziomowe komfortowe mieszkanie na osiedlu Bielany w Legnicy przy ul. Radiotelegrafistów (boczna ul. Rzeczypospolitej). Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Piekary C,Legnica

339 000 zł59 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedane 2 pokoje z balkonem | Piekary C | pełne wyposażenie w cenie Lokalizacja : Dolnośląskie, legnica, piekary C, ul. Staffa - osiedle z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 519,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone w wysokim standardzie deweloperskim oraz pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Asnyka,Legnica

375 000 zł39 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wjazdowa

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł39 m² 7 045,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w ścisłym centrum Legnica, przy ul. Wjazdowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

420 000 zł44 m² 9 470,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w odnowionym budynku przy ul. Poznańskiej w pobliżu centrum miasta. Bezpośrednio przy budynku przystanek komunikacji miejskiej oraz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Piekary C,Legnica

343 000 zł52 m² 6 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Piekary C. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Piątnica,Legnica

299 000 zł60 m² 4 950,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Dzielnica -przedmieście Głogowskie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Kopernika,Legnica

1 600 zł32 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia na osiedlu Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 32,4 m2 znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horyzontalna

Kopernika,Legnica

1 700 zł33 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem? Osiedle Kopernik jest dla ciebie najdogodniejszą lokalizacją ze względu na infrastrukturę? Mam coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Przedmieście Głogowskie,Legnica

310 000 zł50 m² 6 232,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 49,74m I balkon I spokojna część ul. Bydgoskiej w Legnicy Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o pow. 49,74 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł50 m² 6 413,35 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 350 zł44 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem - i komórką lokatorską - ul. Mickiewicza - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Oferujemy Państwu do.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij