dowolna

Mieszkania pod klucz Legnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 070 zł49,40 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w budynku B inwestycji Novaforma w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 670 zł29,97 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w budynku B inwestycji Novaforma w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 670 zł29,97 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

368 000 zł44,20 m² 8 325,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,22 m , zlokalizowane na 1. piętrze przy ul. Złotoryjskiej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,70 m² 6 943,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Posiadam w pełni wyremontowane mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m Piętro: parter Rozkład pomieszczeń: salon sypialnia osobna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,24 m² 7 452,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł36,80 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Osiedle ,piekary A, legnica Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni ok. 36,80 m , zlokalizowaną na 1. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł47,88 m² 9 586,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie | nowe budownictwo 2024 Z windą| gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wykończonego mieszkania w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,70 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe po generalnym remoncie | Balkon z markizą | Garderoba | Piekary A Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,57 m² 9 111,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

! oferta premium! Szukasz przestronnego mieszkania 2 -pokojowego z balkonem? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł59,16 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? To 2-pokojowe lokum z balkonem w spokojnej części Legnicy może być idealne dla Ciebie! Zadbany budynek, świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy Legnica, stare Miasto, ul. Nowy Świat Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,89 m² 9 884,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkanie dla rodziny | 85,89 m | 2 poziomy | balkon | 2 miejsca postojowe | Legnica, ul. Książęca Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 85,89 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,90 m² 13 026,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Desantowej w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie w garażu podziemnym. Nieruchomość ma 49,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

433 728 zł40,16 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Nie każde mieszkanie musi oznaczać remont, stres i miesiące oczekiwania. Są też takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,30 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.30 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 499 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł74,20 m² 5 053,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

4 -pokojowe do szybkiego zamieszkania Ścisłe centrum, ul.Złotoryjska Gotowe do zamieszkania mieszkanie w dobrym stanie. 3 piętro w kamienicy 4-piętrowej Powierzchnia 74,20 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,60 m² 6 690,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł68,55 m² 6 695,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Mieszkanie o wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł56,20 m² 6 743,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesny lokal na parterze kamienicy - idealny pod biuro, gabinet lub mieszkanie | 56 m + duża piwnica | monitoring, światłowód Jeśli szukasz miejsca, które połączy doskonałą lokalizację ,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł56,99 m² 7 615,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Legnica, osiedle ,piekary A, przedstawiam ofertę sprzedaży ustawnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 56,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 250 zł70,50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m , położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,50 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m , położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,82 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - dwa balkony, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Osiedle Centrum Park,.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł50,94 m² 9 893,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Nieruchomości Apartament Agnieszka Nigbar tel.   Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy/ Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,88 m w Legnicy. znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł69 m² 8 188,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2018 r.Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34,10 m² 6 744,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Legnicy na ulicy Galaktycznej o powierzchni 34,1 m2. Znajduje się ono na drugim piętrze - mieszkanie środkowe w budynku z windą (wieżowiec).

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,84 m² 6 491,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na VI piętrze w budynku z windą. Główne atuty: - doskonała lokalizacja. Osiedle M.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,10 m² 7 622,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe - 47,10 m Legnica oś. Zosinek Opis nieruchomości: oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,10 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł115,15 m² 7 633,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywny apartament W sercu legnicy przestrzeń, komfort I wysoki standard Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy apartament o imponującej powierzchni 115,15 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m (70 m po podłodze), zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w samym sercu prestiżowego Tarninowa w Legnicy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł79 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 12, w ścisłym centrum miasta. Lokal został świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

799 920 zł80,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80,6 m | balkon | po generalnym remoncie | miejsce postojowe | słoneczne mieszkanie ul. Chojnowska, legnica Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł93 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w kamienicy z tarasem w centrum miasta - 93,40 m Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 10 maja Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja Zapraszamy na prezentację - klucze W biurze Mieszkanie o pow. 52 m2, położone na Ipiętrze w budynku willowym,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij