dowolna

Mieszkania dla studentów Legnica - Oferty najmu mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Legnica,dolnośląskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w zacisznej części Legnicy o powierzchni 32 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Bydgoskiej (tuż przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego). Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciepłe, piekne mieszkanie w bardzo zadbanym bloku 3min od Politechniki i 3 min od pwsz, osobna kuchnia, przestronna, elegancka łazienka. cena do negocjacji w cenie czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jedno-pokojowe 27m kw. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta. Świeżo po remoncie. Okna od strony podwórka, więc jest cicho i słonecznie. Okna nowe - plastykowe, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Legnicy - po remoncie, w pełni wyposażoną. Możliwość podłączenia internetu i kablówki. Cena 800zł. Mieszkanie wolne od 1 czerwca. Kontakt   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 czerwca kawalerka niedaleko centrum, powierzchnia 30m2, osobno kuchnia, pokój, przedpokój i łazienka, mieszkanie umeblowane, po remoncie, co miejskie. Cena miesięcznie 700zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Legnica

Legnica,dolnośląskie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane 36 m2 , do wynajęcia "od zaraz " w Legnicy przy ulicy Kolbego 12

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Legnica

Legnica,dolnośląskie

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum Legnicy przy Rynku. W czynszu opłata do Wspólnoty i za wodę. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, świeżo po remoncie. Proszę dzwonić w godzinach 16-18. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

700 zł40 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, w pełni umeblowane włącznie z tv i kinem domowym. Kuchnia i łazienka kafelki, plastikowe okna z roletami anty-włamaniowymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia w Legnicy, okolice ulicy Złotoryjskiej 700 zł + liczniki 10 min samochodem od centrum, 7 min od Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, 10 mi od Legnickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piekary

Piekary,Legnica

400 zł36 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme przytulna kawlerke na os. Piekary. Mieszkanie jest swierzo wymalowane, do wynajecia od zaraz. Pokuj jest ustawny, osobna kuchnia, lazienka z wc,balkon. W poblizu znajduje sie szpital,apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Piekary,Legnica

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke na Osiedlu Piekary. Mieszkanie jest po remoncie czesciowo umeblowane ( meble kuchenne + pokojowe, pralka, lodowka, telewizor, mikrof.) Spokojna czysta dzielnica, blisko do supermarketu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zosinek,Legnica

650 zł40 m² 1,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie jednopokojowe w Legnicy, całkowicie umeblowane, co gazowe, lodowka, kuchenka, tv i zestaw kina domowego, okna plastikowe z roletami naty wlamaniowymi. Cena 650 zl plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme niedrogo kawalerke w srodmiesciu Legnicy z mozliwoscia podlaczenia do Internetu. Kaucja wynosi tyle ile miesieczny czynsz. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy (blisko Kaczawy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Stare Miasto,Legnica

750 zł42 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę kawalerkę po remoncie z komfortowym wyposażeniem w ścisłym centrum Legnicy. Nowe okna, umeblowana, agd, pralka, płyta grzewcza, piec akumulacyjny. wolna od zaraz cena 750 zł plus woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ściegiennego

Stare Miasto,Legnica

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standardzie przy ulicy Ściegiennego. Mieszkanie jednopokojowe, 36m2. Dodatkowo w budynku jest: basen, siłownia, solarium, sauna, internet, ogrodzony plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standardzie przy ulicy Ściegiennego. Mieszkanie jednopokojowe, 36m2. Dodatkowo w budynku do wykorzystywania dla wynajmującego jest: basen, siłownia, solarium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutników

Tarninów,Legnica

400 zł45 m² 8,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niedrogo mały apartament do wynajęcia ze wszelkimi udogodnieniami dla osób studiujących W pobliżu pwsz przy ul.HUTNIKÓW W LEGNICY. Bez opłaty za czynsz. Dojście do szkoły 90 metrów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

600 zł35 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna rozkładowa kawalerka. Umeblowana, gotowa do zamieszkania. Ogrzewanie centralne. Do ceny 600 zł dochodzą opłaty za media (woda, prąd, gaz). W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł40 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka 40 m2(max. 2 osoby) w budynku z basenem, sauną, solarium i siłownią grillem placem zabaw dla dzieci (kompleks fitness w cenie wynajmu!). Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, wyremontowana, bardzo blisko centrum i pwsz. Ogrzewanie gazowe, mieszkanie wyposażone. Ogrodzone, ciche podwórko z ławką. Kaucja 600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

600 zł36 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme kawalerke - nowe budownictwo, wysoki parter w srodmiesciu Legnicy, osobie pracujacej. Cena 600 zl plus liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone( lodówka,pralka) z balkonem i piwnica. parking pod budynkiem. bezczynszowe, 800zł + liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ściegiennego

Stare Miasto,Legnica

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie apartamentowe - w budynku z basenem, sauną, solarium, siłownią (w cenie wynajmu!) Dla osób czynnych zawodowo, ceniących aktywny wypoczynek - kompleks fitness z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Stare Miasto,Legnica

500 zł60 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dla 2-3 studentek. Blisko do legnickich szkół wyższych. DO dyspozycji duży pokój, kuchnia, łazienka Z wc. Poza sezonem grzewczym możliwość korzystania Z drugiego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

350 zł30 m² 11,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mam do wynajęcia mieszkanie bardzo tanio 350zł.plus liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Legnicy przy ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 32m2, składające się z pokoju z aneksem, przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka na ul. Ściegiennego (max. 2 osoby) w budynku z basenem, sauną, solarium i siłownią (kompleks fitness - całodobowo w cenie wynajmu!). Oferta dla firm - kadra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie, pokój z aneksem kuchennym, balkon, piwnica. Całość umeblowana ( lodówka, pralka ) stan bardzo dobry, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karkonoska

Piekary,Legnica

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealane dla młodego małżeństwa lub stdentów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Piekary,Legnica

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane bo było przeznaczone na sprzedaż. Okna po wymianie. Mieszkanie ciepłe, ciche i spokojne. Dwie windy. Dogodny dojazd (wiele linii autobusowych). Blisko sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piekary

Piekary,Legnica

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jest to mieszkanie bez czynszowe,wyremontowane(wstawione nowe okna,panele podłogowe).Mieszkanie jest wyposażone w nowe urządzenia sanitarne,nowe meble,nowa kuchenka gazowa,lodówka.Współlokatorzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana rozkładowa kawalerka po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ściegiennego

Stare Miasto,Legnica

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku z basenem, siłownią, sauną i solarium! Pokój , przedpokój, kuchnia z płytą ceramiczną, agd, łazienka z kabiną prysznicową. Wyposażenie dla max 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Legnica

300 zł25 m² 12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka po kapitalnym remoncie w centrum Legnicy (w pobliżu Galerii Piastów, mcdonald's, parku miejskiego). Mieszkanie komfortowe o wysokim standardzie, umeblowane (szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe, komfortowe, wyposażone. Obiekt chroniony z basenem sauną siłownią i solarium ( w cenie wynaju) Zainteresowanym prześlę zdjęcia kontakt pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zamienię mieszkanie pokój z widną kuchnią i lazienką o powierzchni 36,90 m.kw. w Legnicy na podobne w Warszawie lub bliskiej okolicy, ewentualnie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawaleryjska

Legnica,dolnośląskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam mieszkanie bezczynszowe do wynajęcia. W Legnicy przy ul. Kawaleryjskiej o pow. 35 m2 (II piętro). Oddzielny pokój, duża kuchnia (z nowymi meblami kuchennymi), wyposażone, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warmińska

Piekary,Legnica

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie 37m2 na I piętrze, po kapitalnym remoncie, dla samotnej osoby lub małżeństwa bezdzietnego, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Legnica

Legnica,dolnośląskie

10 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wynajme pokoj studentom studiow zaocznych, blisko pwsz ,tanio ,kontakt pod numerem  

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij