dowolna

Mieszkania pod klucz Legnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

188 000 zł26 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze w kamienicy, idealnie do zamieszkania lub pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Chojnowskiej przy pwsz, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kartuzy,Legnica

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Legnicy! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , świeżo po remoncie, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Legnica

358 000 zł54 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa z zapoznaniem się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na os. Kopernika. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze 10 piętrowego bloku. Powierzchnia: 54,5 m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierocińska

Piątnica,Legnica

510 000 zł81 m² 6 307,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 80,85m2 znajdującego się kamienicy w miejscowości Legnica: cechy mieszkania: piętro:1 z 2 Powierzchnia: 80,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy Al. Rzeczypospolitej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

680 000 zł72 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup tylko za gotówkę! lokalizacja Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy na osiedlu Bielany przy ul. Kertyńskiego. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Piekary A,Legnica

570 000 zł64 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu ,piekary A, w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, pary bądź na wynajem jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Legnica

399 000 zł79 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nowa oferta - 3 pokojowego mieszkania w samym Centrum Legnicy. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Piekary A,Legnica

345 000 zł63 m² 5 493,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przerobione na 2 pokojowe z możliwością przywrócenia poprzedniego stanu. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

1 750 zł30 m² 58,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka blisko Centrum. Atuty po generalnym remoncie wysoki standard wykończenia W pełni umeblowane parking dla mieszkańców świetna lokalizacja blisko centrum lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

360 000 zł39 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wykończonego. Mieszkanie usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy Tarninowa ,a konkretnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

590 000 zł77 m² 7 622,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarninów,Legnica

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w zadbanej cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

568 000 zł71 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim. Mieszkania usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy Tarninowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł73 m² 5 377,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Proponujemy Państwu klimatyczne 3 pokojowe ( z możliwością uzyskania 4 pokoju) o powierzchni 72 m2 ulokowane na parterze budynku wielorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legnica

Piekary B,Legnica

448 000 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem usytuowane na III piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic w Legnicy- piekary B. Na powierzchnię użytkową 56 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Piekary A,Legnica

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po kapitalnym remoncie Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu ,piekary A, w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary bądź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary,Legnica

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy dla Państwa do zaoferowania przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie na Piekarach B, które jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka blisko Centrum. Atuty po kapitalnym remoncie wysoki standard wykończenia parking dla mieszkańców świetna lokalizacja blisko centrum lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

299 000 zł40 m² 7 550,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie idealne na start! atuty lokalizacja W centrum miasta funkcjonalny układ pomieszczeń wyposażenie W wysokim standardzie niski czynsz parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Piekary A,Legnica

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedane Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 44,90 m 2 znajdujące się na pierwszym piętrze. Idealne dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pątnowska

Stare Piekary,Legnica

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem apartament zlokalizowany w Legnicy na osiedlu Stare Piekary przy ul. Pątnowskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

429 000 zł88 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na Tarninowie przy ulicy Kościuszki w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, pary, bądź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pątnowska

Górka,Legnica

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajęcia Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Pątnowskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

295 900 zł34 m² 8 702,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m2 ulokowane na trzecim piętrze niskiego bloku położonego w spokojnej okolicy i jednocześnie blisko Centrum. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazowiecka

Piekary A,Legnica

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu ,piekary A, w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary bądź na wynajem jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

3 500 zł86 m² 40,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na monitorowanym Osiedlu Magnolia Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kartuzy,Legnica

349 000 zł51 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Rzemieślniczej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piekary,Legnica

3 500 zł86 m² 40,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarninów,Legnica

568 000 zł71 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

299 000 zł63 m² 4 761,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Nowoczesne 3-pok. mieszkanie na sprzedaż w centrum Legnicy! Jeśli szukasz nowoczesnego i komfortowego miejsca do zamieszkania w centralnej lokalizacji, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł68 m² 4 854,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe blisko centrum miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się blisko centrum miasta w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kartuzy,Legnica

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarninów,Legnica

360 000 zł39 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

590 000 zł77 m² 7 622,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

690 000 zł115 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

490 000 zł102 m² 4 822,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Tarinowie, bezpośrednio przy Parku Miejskim w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Stare Miasto,Legnica

388 000 zł53 m² 7 320,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Starym Mieście w Legnicy. Lokal rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kedywu

Piekary B,Legnica

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Piekary B. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Piekary B w Legnicy. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia