dowolna

Mieszkania pod klucz Legnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotra

Stare Miasto,Legnica

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia śliczne, przestronne mieszkanie typu studio, znajdujące się na II piętrze w nowoczesnym obiekcie City Point w samym centrum Legnicy przy ulicy Świętego Piotra 9. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

1 020 000 zł82 m² 12 439 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament, usytuowany na wysokim parterze w secesyjnej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Asnyka,Legnica

2 000 zł54 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany przy ul. Artyleryjskiej. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

389 000 zł87 m² 4 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: - 4 pokoi (28,26 m2 21,45m2 13,43m2 11,5m2) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Tarninów,Legnica

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowy apartament, usytuowany na wysokim parterze w secesyjnej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla Firm! komfortowe mieszkanie utrzymane w stylu loft, przy ul. Piastów Legnickich. Mieszkanie jest bardzo przestronne. Salon połączony jest z aneksem kuchennym , dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziennikarska

Asnyka,Legnica

321 000 zł63 m² 4 798,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Legnicy usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie jest rozkładowe o powierzchni 63 m2. Stan: do zamieszkania, zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania -do zamieszkania od zaraz- zadbane mieszkanie 2-pokojowe o pow.68,60m2. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze kamienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Stare Miasto,Legnica

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 32 m2 powierzchni użytkowej ulokowaną na trzecim piętrze niskiego bloku w samym sercu miasta co niewątpliwie wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Piekary C,Legnica

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju -dużego salonu z wyjściem na balkon. -jasnej kuchni -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł43 m² 8 144,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42,85 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku. Wygodna lokalizacja. Idealne dla pary lub singla. Miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

319 000 zł41 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,30m2 .Pełna własność, bez obciążeń. Usytuowane na drugim piętrze w 10 piętrowym wieżowcu.Mieszkanie jest rozkładowe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Zosinek,Legnica

560 000 zł70 m² 8 045,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i cichej części Legnicy. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 69,60 m2. W mieszkaniu zostają meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernika,Legnica

2 200 zł40 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kopernik w Legnicy. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Tarninów,Legnica

1 700 zł67 m² 25,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia położonego na parterze przy Ul. J.Wybickiego w Legnicy. Mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Ludwikowo,Legnica

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie. Oferta bez prowizji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym z dwóch pięter apartamentowca oddanego do użytku w 2019r. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Tarninów,Legnica

435 000 zł67 m² 6 488,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedane Na sprzedaż duże, komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 67,04 m2, znajdujące się na wygodnym drugim piętrze. Gotowe do zamieszkania. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m2 ulokowane na trzecim piętrze niskiego bloku położonego w spokojnej okolicy i jednocześnie blisko Centrum. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary C

Piekary C,Legnica

380 000 zł64 m² 5 891,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z lat 90-tych na osiedlu Piekary C w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem, które jest idealne dla rodzin, par oraz osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legnica

Piekary B,Legnica

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego z balkonem. Wysoki standard. Idealne dla rodziny z dziećmi. Na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Kartuzy,Legnica

184 000 zł45 m² 4 092,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej i cichej części Legnicy. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 38,96 m2. W mieszkaniu zostają meble wraz z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Piątnica,Legnica

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej części miasta, niedaleko centrum. Mieszkanie składa się z: - jasnej kuchni - salonu - łazienki - toalety - 2 pokoi W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w kameralnym apartamentowcu 37,42 m2. Wysoki standard budynku oraz wykończenia mieszkania. Klimatyzacja, rolety zewnętrzne elektryczne, niezależne ustawiania temperatury w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

485 000 zł87 m² 5 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87 m2, usytuowane na III piętrze w kamienicy w pobliżu Centrum oraz Parku Miejskiego. Atuty nieruchomości: atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

289 000 zł59 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2.Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Legnica

338 000 zł54 m² 6 270,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Kopernik w Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na X piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Białe Sady,Legnica

599 000 zł74 m² 8 051,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-wyłączność- oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w budynku z 2017 roku na Osiedlu Białe Sady. Na powierzchnię lokalu 74,4 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Stare Miasto,Legnica

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

608 855 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania lub inwestycyjnie do najmu. Lokalizacja: legnica ul. Myrka 13, osiedle Scala. Spokojna i cicha okolica, bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

470 000 zł64 m² 7 379,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Usytuowane na II piętrze budynku IV piętrowego z windą, zlokalizowanego na Tarninowie, tuż przy Lasku Złotoryjskim. Mieszkanie: w skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutników

Tarninów,Legnica

463 900 zł60 m² 7 731,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Świeżo po remoncie Wymienione wszytkie instalacje. Nowy piec kondensacyjny 2 piętro 60m2 3 samodzielne sypialnie :dwie po 7,5m2 trzecia 14m2 Salon z aneksem kuchennym ok 20m2 Kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

325 000 zł49 m² 6 681,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,94 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Świetna nieruchomość do zamieszkania lub pod inwestycje. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Zosinek,Legnica

1 700 zł44 m² 38,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia położonego przy ul. Torowej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej dzielnicy Zosinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarninów

Tarninów,Legnica

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia położonego w parku rezydencji. Omawiane mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

345 000 zł49 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48,75 m2. Omawiane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

3 500 zł85 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na monitorowanym Osiedlu Magnolia Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galaktyczna

Kopernika,Legnica

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy na Osiedlu Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia od zaraz komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 40 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij