dowolna

Mieszkania w centrum Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł104 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarninowa z widokiem na wschody i zachody słońca! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o rozkładzie 3 pokoi z osobną kuchnią, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 074 zł30,59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji ,stary Młyn, przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30,59m , położone na III piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Jaworzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy Legnica, stare Miasto, ul. Nowy Świat Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,70 m² 5 478,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania ? Lokalizacja z pełną infrastrukturą oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza jest dla Ciebie priorytetem? Mam dla Ciebie propozycję! funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,70 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe po generalnym remoncie | Balkon z markizą | Garderoba | Piekary A Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł74,01 m² 5 931,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku mieszkalnego przy ul. Kawaleryjskiej. Budynek po instytucji wojskowej, całkowicie odrestaurowany około 2005 r., aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł176,50 m² 4 985,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 176,5 m2 usytuowane jest na 2 piętrze w kamienicy. Omawiane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni około 50 m (45,3 m powierzchni użytkowej), usytuowanego na 4. piętrze w wyremontowanej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Legnica,dolnośląskie

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Komfortowe pokoje dla pracowników w Legnicy przy ulicy Struga 1f na wynajem długoterminowy. Apartament składa się z sześciu pokoi 2 i 3 osobowych, w sumie 14 miejsc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2. Funkcjonalne i w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Idealne dla małej rodziny, pary lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,93 m² 5 375,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

433 728 zł40,16 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Nie każde mieszkanie musi oznaczać remont, stres i miesiące oczekiwania. Są też takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,30 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.30 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 499 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56,30 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego znajdującego się blisko Centrum. Lokal o powierzchni 56,3m2 plus piwnica 11,3 m2 znajduje się na parterze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł65,05 m² 4 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność tylko W naszym biurze - Na sprzedaż oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,20 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 43,20 m2, znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2019 r. -Lawendowe Tarasy Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł74,20 m² 5 053,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

4 -pokojowe do szybkiego zamieszkania Ścisłe centrum, ul.Złotoryjska Gotowe do zamieszkania mieszkanie w dobrym stanie. 3 piętro w kamienicy 4-piętrowej Powierzchnia 74,20 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

434 000 zł56,99 m² 7 615,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,99 m2, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Cena 434 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w spokojnej części Legnicy. Lokal o bardzo praktycznym układzie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,60 m² 6 690,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł68,55 m² 6 695,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Mieszkanie o wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,50 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m | ul. Wjazdowa Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Parkowej w Legnicy. To nieruchomość, którą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł87 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w odnowionej kamienicy w dzielnicy Tarninów ( ul. Szewczenki). Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87m2 ulokowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej. Świetna lokalizacja - blisko centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł56,20 m² 6 743,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesny lokal na parterze kamienicy - idealny pod biuro, gabinet lub mieszkanie | 56 m + duża piwnica | monitoring, światłowód Jeśli szukasz miejsca, które połączy doskonałą lokalizację ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,82 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - dwa balkony, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Osiedle Centrum Park,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m położone w klimatycznej kamienicy w samym Rynku w Legnicy. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Cmentarna

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Legnica, ul. Cmentarna Powierzchnia użytkowa: 40 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: II największe zalety! Blisko centrum miasta Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,60 m² 6 192,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, zlokalizowane na os.Asnyka w Legnicy. Powierzchnia i układ (43,56 m ): -przestronny pokój dzienny, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł168,90 m² 4 144,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy - Tarninowie, tuż przy Parku Miejskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł63,24 m² 4 427,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego W skład nieruchomości 63,24 m2 wchodzą: -Widna Kuchnia -salon -pokój -pokój -przedpokój Dodatkowe informacje: -Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie 160 m w kamienicy z ogrodem Tarninów, ul. Okrzei Legnica Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z duszą, które zachwyca nie tylko metrażem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł78 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie, położone w centrum miasta zaledwie 5 minut od dworca pkp, ale równocześnie z dala od zgiełku miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,76 m² 5 244,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 45,76 m2 powierzchni użytkowej ulokowane na trzecim piętrze w kamienicy położonej blisko Centrum i dworca pkp przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij